Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Gradsko Vijeće Velike Gorice

Go down 
+8
Neo
koko-vg
mariovg
Mišel
Ante
Rožica-ljutibijes
plemenitašica
JOSIPJOŽA
12 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Autor/icaPoruka
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 2 Empty28.09.10 0:46

Ante je napisao/la:
Zanima me kako to izgleda.
Može li se prijaviti online?
Nemam pojma. Nazovite ujutro gradsku upravu pa nek vas spoje sa tajnicom GV koja vam bude pojasnila. Mene zanima Rak. Kak taj bavi te sjednice i kaj taj razme od predloženih točaka.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 2 Empty28.09.10 1:00

plemenitašica je napisao/la:
[ Nazovite ujutro gradsku upravu pa nek vas spoje sa tajnicom GV koja vam bude pojasnila.

Sada sam zvao. Nitko se ne javlja. Zar nam gradska uprava ne radi 0-24 Rolling Eyes

Tko je Rak?
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 2 Empty28.09.10 2:14

Ante je napisao/la:
plemenitašica je napisao/la:
[ Nazovite ujutro gradsku upravu pa nek vas spoje sa tajnicom GV koja vam bude pojasnila.

Sada sam zvao. Nitko se ne javlja. Zar nam gradska uprava ne radi 0-24 Rolling Eyes

Tko je Rak?

Baš ste me nasmijali. Valjda ste zvali krivi broj, jer to nam je gradonačelnik na raspolaganju i u službi građana od 0 - 24 lol! Very Happy Razz

A da pokušate ponovo na njegov direktan broj ureda ili posredstvom Betike affraid Laughing
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 2 Empty28.09.10 8:05

Možda sam zvao krivi broj. Probat ću kasnije danas oko 21 ili 22 sata Very Happy
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 2 Empty28.09.10 13:51

Ante je napisao/la:
plemenitašica je napisao/la:
[ Nazovite ujutro gradsku upravu pa nek vas spoje sa tajnicom GV koja vam bude pojasnila.

Sada sam zvao. Nitko se ne javlja. Zar nam gradska uprava ne radi 0-24 Rolling Eyes

Tko je Rak?

Pa ne radi gradska uprava tak kasno? Very Happy

Rak - tko je to? Pa kak to ne znate. Cool
Rak je vijećnik za kojega bi svatko u ovom gradu, a i šire moral znati. (nemamo onaj smajlić za povraćanje)

To je čovjek koji ne podnosi crvenu boju, pa čak niti na ogradama. On hoda po Šiljakovini i sve crvene ograde osobno oboji u plavu.
Ja mu bum za inat, sad kad vegetacija utihne, pobojala sve svoje stupe u vinogradu u crvenu boju. Pa da vidim jel pe prefarbati i moj vinograd. Jedva čekam da ga vidim gore na bregu.


To je onaj tip čovjeka koji odgovoara opisu: gospodin Ministar (prema Nušićevoj Gospođi ministarki). (ako ovo Rak i pročita ne bu mu ništa jasno, pa da mu samo velim da je Nušić srpski pisac, stoga gospon Rak nemojte iti pitati svoje MI gliste kaj je ona plemenitašica štela povedati s Nušićem, jer vas budu krivo gledeli - naravno oni koji su čitali lektiru u osnovnjaku).
Usput pozdrav ostalim Štefima na Šiljakovini, ima fest pametne i dobre ljudi tam.

Šilakovci - Koga ste si vraga zebrali ovoga Štefa???????
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 2 Empty28.09.10 15:19

plemenitašica je napisao/la:
Ante je napisao/la:
plemenitašica je napisao/la:
[ Nazovite ujutro gradsku upravu pa nek vas spoje sa tajnicom GV koja vam bude pojasnila.

Sada sam zvao. Nitko se ne javlja. Zar nam gradska uprava ne radi 0-24 Rolling Eyes

Tko je Rak?

Pa ne radi gradska uprava tak kasno? Very Happy

Rak - tko je to? Pa kak to ne znate. Cool
Rak je vijećnik za kojega bi svatko u ovom gradu, a i šire moral znati. (nemamo onaj smajlić za povraćanje)

To je čovjek koji ne podnosi crvenu boju, pa čak niti na ogradama. On hoda po Šiljakovini i sve crvene ograde osobno oboji u plavu.
Ja mu bum za inat, sad kad vegetacija utihne, pobojala sve svoje stupe u vinogradu u crvenu boju. Pa da vidim jel pe prefarbati i moj vinograd. Jedva čekam da ga vidim gore na bregu.


To je onaj tip čovjeka koji odgovoara opisu: gospodin Ministar (prema Nušićevoj Gospođi ministarki). (ako ovo Rak i pročita ne bu mu ništa jasno, pa da mu samo velim da je Nušić srpski pisac, stoga gospon Rak nemojte iti pitati svoje MI gliste kaj je ona plemenitašica štela povedati s Nušićem, jer vas budu krivo gledeli - naravno oni koji su čitali lektiru u osnovnjaku).
Usput pozdrav ostalim Štefima na Šiljakovini, ima fest pametne i dobre ljudi tam.

Šilakovci - Koga ste si vraga zebrali ovoga Štefa???????

Se prijavljivam za ORA - pobojavanje svih stupa u Vašem vinogradu u črvenu boju, onak za inat - gospon Ministru (Nušićevom) - RAK-u Razz lol!
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 2 Empty28.09.10 15:44

Ante je napisao/la:
Tko je Rak?
Joj da zaboravila sam on vam ima lice vrlo slično kako i Polančec. Kak podnosi tu boju to mi nije jasno? geek Uostalom pa ne preziva se Rak zabadaf. farao (ovo sam ja)
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 2 Empty28.09.10 16:10

Joj puce. Nebute valda vi išle farbati, bumo im poslali sdepejce da pofrbaju celu šilakovinu v črveno
Very Happy

[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 2 Empty28.09.10 16:22

Ante je napisao/la:
Joj puce. Nebute valda vi išle farbati, bumo im poslali sdepejce da pofrbaju celu šilakovinu v črveno
Very Happy


aaaaaa, ja budem, baš budem, sa zadovoljstvom na ovoj ORA "vu črveno" i ne trebaju mi za to nikoji drugi, kad ja volim i jeste moja lijepa hrvatska črvena boja. Samo čakam poziv da pemo.

Posebno kad znam da je i ovaj "rumeni, rumenko, črljeni veter"... Embarassed lol!
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 2 Empty28.09.10 16:58

To nije redu, tako ljutiti vlastite sugrađane Rolling Eyes
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 2 Empty28.09.10 17:10

Gle ti njih, daš im mali prst oni bi cijelu ruku. drunken

Idemo se držati teme (iako sam ja malo skrenula, sad se vraćam na pravi put).
Ako je to uopće moguće uz ovu vlast u gradu. tongue (jel ovo smajlić povraćanje)
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 2 Empty28.09.10 18:00

Skoro pomislih da ste "zabludnili"......
Nego ide li tko na sednicu gradskog? Prosio bi da nas izvijesti ovdje dal je tematska podržana ili odbijena, sjetim se one o povratu zemlje, pa sam skeptičan. bounce Basketball
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 2 Empty28.09.10 18:13

JOSIPJOŽA je napisao/la:
........
Nego ide li tko na sednicu gradskog? Prosio bi da nas izvijesti ovdje dal je tematska podržana ili odbijena, sjetim se one o povratu zemlje, pa sam skeptičan. bounce Basketball

Pa kaj mislite da bi se VŠO mogla "oteti kontroli". Najte biti smiješni. (smjalić namigivanje koji ja ne mogu identificirati).
Ima da radi kako hm..... kapitalac kaže tj njegovi produženi prsti. Treba odraditi dug u koji se uvalila, i sebe i Zeleniku i Kunića, a i Žica. Very Happy Jesam li koga zaboravila? Razz
Možda će i on biti na sjednici, ipak je on predsjednik ili načelnik kriznog stožera, kaj ne?
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 2 Empty28.09.10 18:24

Biti će zanimljivo na sednici, a kapitalac, pa on je bio prvi čovjek kriznog stožera, zar ne? Jel bio tam zato što je prvi uvijek i navijek pred kamerama?

http://hns-vg.com/index.php?option=com_content&task=view&id=211&Itemid=1

Što se to zbiva u vladajućoj koaliciji

BARIŠIĆ SE ŽESTOKO OBRUŠIO NA ŠUKERA I VESNU ŠKARE OŽBOLT!

....I Vesna Škare Ožbolt se proteklih dana „slikala“ u Ribnici i Čičkoj Poljani što je njen DC obilato iskoristio da zaspe medije fotografijama „zabrinute predsjednice Gradskoga vijeća“ koja je u štiklama gacala po blatu u Poljani i nekolicini mještana u ime DC-a „donirala četke i metle“.....

.....A onda su Šuker i Škare Ožbolt praktički zasjenili sva njegova nastojanja gurajući se u prvi medijski plan.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 2 Empty28.09.10 23:51

plemenitašica je napisao/la:
Treba odraditi dug u koji se uvalila, i sebe i Zeleniku i Kunića, a i Žica. Very Happy Jesam li koga zaboravila?

Siguran sam da ima, a ćemo imena s vremenom saznati.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 2 Empty30.09.10 0:01

I na kraju jel netko bio?
Kakve su informacije?
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 2 Empty30.09.10 1:57

Ajde bar oko ove nepogode su se Vijećnici složili, koliko vidim u prvim vijestima.
Ova nesreća to zaslužuje od Vijećnika, da konačno jednoglasno podrže prijedlog mjera koje su zajednički dali.




http://www.gorica.hr/

Gradski vijećnici jedinstveni u pomoći stradalima od poplave


Na tematskoj sjednici Gradskog vijeća posvećenog velikim poplavama u velikogoričkom kraju, gradski vijećnici jednoglasno su usvojili program mjera za sanaciju šteta na poplavljenim područjima Grada Velike Gorice.
Uskoro opširnije
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 2 Empty30.09.10 11:50

Devet je konkretnih mjera koje je Gradsko vijeće jučer na tematskoj sjednici predložilo kao pomoć obiteljima koje su usljed poplave pretrpjele štetu. Tako će grad proračunom osigurati novčanu pomoć za stradale i to iz „Fonda ze elementarnu pomoć“, a bit će osigurana i dodatna sredstva u Programu za elementarne nepogode. Novac će biti osiguran i kroz Program održavanja nerazvrstanih cesta na poplavljenom području. U suradnji s Ministarstvom pravosuđa, Središnjim uredom Uprave za zatvorski sustav provest će program za opće dobro na poplavljenom području.Dodajmo kako će Grad osloboditi plaćanja komunalne naknade za sljedeću godinu sve one koji su pretrpjeli štetu. U narednom će vremenu, dodao je Barišić, u suradnji s Hrvatskim vodama detaljno pratiti stanje vodnih objekata.

Koordinacija s mjestima

Predsjednica Vijeća, Vesna Škare Ožbolt, dodala je i kako će, uz financijsku pomoć, biti organizirana i psihološka pomoć za djecu koja su se našla u poplavljenim područjima. –Potrebno je dogovoriti i sanaciju starog nasipa u Črnkovcu, pojačati rad vatrogasnih društava i rad komunalnih redara- rekla je Škare Ožbolt. Kao jedna od mjera što bolje sanacije i koordinacije, ovih će dana biti održan i zajednički sastanak predjednika mjesnih odbora s gradonačelnikom Barišiće na temu uređenja kanala kako bi u budućnosti bili sigurni.

HNS za male komunalne akcije

HNS je predložio mjeru prevencije, točnije da se proračunom ubuduće osiguraju određeni novci „malih komunalnih akcija“ koji bi bili na dispoziciji mjesnim odborima. –Trebamo psihološki djelovati i omogućiti mještanima da svojim djelovanjem utječu preventivno- istaknuo je HNS-ov Goran beus Richembergh.

Izvješće gradonačelnika

U četrnaest poplavljenih naselja, od ukupno 2319 kuća, prema posljednjim podacima poplavljeno je njih 700- istaknuo je u svom izvješću Gradskom Vijeću gradonačelnik Dražen Barišić. Prvi sastanak kriznog stožera održan je u subotu, a narednih su pet dana svakodnevno angažirane i mobilizirane nove snage, što specijalci, što volonteri. Tako je na terenu ukupno bilo 500 dobrovoljnih i profesionalnih vatrogasaca, 400 vojnika, 200 radnika, 40 volontera, članova Crvenog križa te brojni građani, susjedi, volonteri... Kako bi se sanirao nasip iskorišteno je oko 2500 tona kamenog materijala, a volonteri su bili na terenu i više od 50 sati. -Ovo je najveća nepogoda na našem području, i sva je sreća da nije bilo ni jedne žrtve. Uloženi su brojni napori svih ljudi na terenu. To su ljudi koji su davali svoje zadnje atome snage za druge dok su im istovremeno stradale kuće- rekao je Barišić.

Glas oporbe

SDP-ova Vesna Fabijančić Križanić pokrenula je pitanje procjene i nadoknade štete za bespravno sagrađene kuće na potpoljenom području. Naime, napravljeni prostorni planovi nisu dozvoljavali izgradnju na tom području. Danas je tu mnogo bespravne gradnje, a propisi su jako rigorozni. Što će bit s nadoknadom štete za bespravno sagrađene kuće-pitala je. Kako bi se što prije sanirala poplavljena područja, klub SDP-HSLS dao je Vijeću dva prijedloga. Jedan je da se vijećnici odreknu vjećničke naknade za listopad, a koja bi se potom uputila u humanitarni centar, te da se što skorijim rebalansom proračuna osigura dva milijuna predujma za poplavljene mještane.


HNS-ov Goran Beus Richembergh također se osvrnuo na uzroke poplave te se nije libio prozvati Hrvatske vode kao glavnog krivca za za nesreću. Ako se ne uklone neki nedostatci, kaže, situacija bi se mogla ponoviti. -Netko je svojim nedjelom, propustima ili lošim radom nanio ogromnu štetu goričanima , ali i cijeloj okolici- rekao je Beus optuživši direktno Hrvatske vode. Potkrijepio je to i činjenicama. Naime, kako je istaknuo, u pojedinim naseljima uz nasip Sava je isprala zaštitni dio zemljanog sloja s unutarnjeg djela korita, a također ima mjesta gdje pri visokom vodostaju voda curi izvan nasipa.

http://www.rvg.hr/index.php?id=3577
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 2 Empty30.09.10 13:22

Bilo bi zanimljivo vidjeti i sastav povjerenstva svakako koji nije objavljen.
Možda bude naknadno. Very Happy
Jer od povjerenstva će ovisiti mnoge sudbine na terenu, zato stavljam fokus na povjerenstvo. Basketball bounce


http://www.gorica.hr/2010/09/program-mjera-za-sanaciju-steta-na-poplavljenom-podrucju-grada-velike-gorice/#more-6096

Program mjera za sanaciju šteta na poplavljenom području Grada Velike Gorice

Na temelju članka 31. Statuta Grada Velike Gorice (Službeni glasnik Grada Velike Gorice br. 10/09), Gradsko vijeće Grada Velike Gorice na svojoj 11. sjednici održanoj dana 29. rujna 2010. godine, donosi


PROGRAM
MJERA ZA SANCIJU ŠTETA NA POPLAVLJENOM PODRUČJU
GRADA VELIKE GORICE


I.
Osiguravanje sredstava u listopadu u Proračunu Grada Velike Gorice za 2010. godinu za isplatu novčane pomoći građanima koji su pretrpjeli štetu od poplave – fond za pomoć od elementarnih nepogoda.

II.
Osnivanje Povjerenstva za utvrđivanje kriterija za dodjelu novčane pomoći i visine sredstava.

III.
Donošenje Zaključka o osnivanju i imenovanju Povjerenstva za procjenu šteta od elementarnih nepogoda s imenovanjem povremenih članova zbog povećanog obujma posla.

IV.
Osiguranje dodatnih sredstava u Programu elementarne nepogode za dodatno subvencioniranje gospodarstva i poljoprivrede za subjekte koji su pretrpjeli štetu uzrokovanu poplavom.

V.
Dodatno osiguranje sredstava za Program održavanja nerazvrstanih cesta i Program malih komunalnih akcija na poplavljenom području.
Podnošenje zahtjeva Zagrebačkoj županiji za osiguranje sredstava za sanaciju štete nastale na javim cestama u nadležnosti Županijske uprave za ceste.

VI.
U suradnji s Ministarstvom pravosuđa, Središnjim uredom Uprave za zatvorski sustav, provesti Program rada za opće dobro na poplavljenim područjima.

VII.
Oslobođenje od plaćanja komunalne naknade za 2011. godinu obveznika koji su pretrpjeli štetu.

VIII.
Odgoda plaćanja komunalnog doprinosa do jedne godine građanima na poplavljenom području, koji su imali obvezu plaćanja istog doprinosa na dan elementarne nepogode.

IX.
Zadužuje se gradonačelnik da od Vlade Republike Hrvatske i Hrvatskih voda zatraži donošenje i provedbu Programa unapređenja sustava zaštite od poplave na području Grada Velike Gorice, što uključuje i reviziju funkcionalnosti vodnih objekata.

X.
Zadužuje se Upravni odjel za prostorno planiranje i zaštitu okoliša da u roku od tri mjeseca izvijesti Gradsko vijeće o stanju okoliša na područjima pogođenim poplavom kao i stalno praćenje kvalitete vode u poplavljenom području što uključuje i podzemne vode u vodozaštitnom području Črnkovec-Kosnica i redovito obavještavanje javnosti.

XI.
Organizirati psihološku pomoć za djecu i stradalnike na poplavljenim područjima.
PREDSJEDNICA
GRADSKOG VIJEĆA
Vesna Škare Ožbolt, dipl. iur.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 2 Empty30.09.10 15:09

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Bilo bi zanimljivo vidjeti i sastav povjerenstva svakako koji nije objavljen.
Možda bude naknadno. Jer od povjerenstva će ovisiti mnoge sudbine na terenu, zato stavljam fokus na povjerenstvo.
Ne da bi bilo zanimljivo, nego je neophodno.
Kaj nisu znali JMBG od izabranih članova/povjerenika pa nisu odmah na portal mogli objaviti sastav? Razz
Jako me zanima popis "odabranih" i po kojem su ključu odabrani?
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 2 Empty30.09.10 19:18

Evo povjerenstvo je objavljeno, sastav mi je vrlo interesantan, Urbarci koliko vidim su dobili veliki prostor, je li to zahvala za sve angažmane po raznim terenima od strane gradonačelnika.
Ono što mene najviše zanima jesu kriteriji i procjena na terenu, posao koji će obavljati ovaj tim odabranih i predloženih u sljedeća dva mjeseca, te da li će svi građani imati jednak tretman i poziciju ili ćemo imati jednakijih. Vrijeme pred nama će pokazati, a šta Vi mislite o ovom timu(druga grupa, sve sami "stručnjaci")? Very Happy

http://www.gorica.hr/



Klasa: 021-04/2010-03/89

Urbroj: 238-33-01-2010-1

Velika Gorica, 29. rujna 2010.





Na temelju članka 27. Zakona o zaštiti od elementarnih nepogoda (Narodne novine br. 73/97) i članka 31. Statuta Grada Velike Gorice (Službeni glasnik Grada Velike Gorice br. 10/09), Gradsko vijeće Grada Velike Gorice na svojoj 11. sjednici održanoj dana 29. rujna 2010. godine, donosi

ZAKLJUČAK
o osnivanju i imenovanju Povjerenstva za procjenu šteta
od elementarnih nepogoda


I.


Osniva se i imenuje Povjerenstvo za procjenu šteta od elementarnih nepogoda u sastavu:

  • Stjepan Rakarec, dipl.ing.agr. - predsjednik,
  • Zlata Filipović, dipl.ing. agr. – član,
  • Vesna Mihordin, dipl.ing.agr. - član,
  • Nikola Boić, ing.agr. - član,
  • Gordana Šimunić, ing. građ. - član,
  • Željko Kotrman, geodeta - član,
  • Dražen Čačić, dipl.ing.agr. - član,
  • Tomislav Landeka, dipl.ing.građ. - član.


II.


Za potrebe procijene šteta nastalih u poplavi u rujnu 2010. godine u Povjerenstvo za procjenu šteta od elementarnih nepogoda, na rok od dva mjeseca, imenuju se članovi:

1. Miljenko Črnjak,

2. Željko Stanilović,

3. Zlatko Rovišan,

4. Marko Šimac,

5. Petar Majić,

6. Stjepan Srbljić,

7. Mirko Dužanec.

III.


Zadatak je Povjerenstva da utvrđuje prvotnu štetu za područje Grada, daje podatke za podnošenje zahtjeva za proglašenje elementarne nepogode, organizira i obrađuje procjene štete na terenu, izrađuje konačno izvješće i dostavlja ga nadležnim povjerenstvima, u slučaju kada je to potrebno predlaže državnom povjerenstvu odobrenje pomoći prema žurnom postupku, surađuje sa županijskim i općinskim povjerenstvom, potvrđuje štete za čije se otklanjanje, odnosno ublažavanje odobravaju sredstva iz proračuna Grada, izrađuje izvješće o utrošku sredstava pomoći i vrši druge radnje potrebne za izradu procjene šteta.

IV.


Povjerenstvo iz točke I. i II. ovog Zaključka za svoj rad ima pravo na naknadu čiji iznos će posebnom odukom utvrditi Gradonačelnik.

V.


Stupanjem na snagu ovog Zaključka prestaje važiti Zaključak o osnivanju i imenovanju Povjerenstvo za procjenu šteta od elementarnih nepogoda (Službeni glasnik Grada Velike Gorice br 10/09. i 4/10.).

VI.


Ovaj Zaključak stupa na snagu danom donošenja, a objavit će se u Službenom glasniku Grada Velike Gorice.







PREDSJEDNICA

GRADSKOG VIJEĆA



Vesna Škare Ožbolt, dipl.iur.


Zadnja promjena: JOSIPJOŽA; 30.09.10 19:28; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 2 Empty30.09.10 19:25

Bez komentara
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 2 Empty30.09.10 20:28

Mišel je napisao/la:
Bez komentara

Slažem se. Sumrak.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 2 Empty01.10.10 16:43

Ja nemam komentra, jer gotovo nikoga ne poznajem.
Jedini čije ime mi nekaj govori je Stjepan Srbljić i Željko Stanilović.
Iz viđenja znam Rakarca i Rovišana i ne znam kakvi su ljudi.

Ne znam, ali se nadam da će biti pravedni. Uostalom, biti će razgovora sa ljudima, pa ćemo znati.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 2 Empty01.10.10 17:50

Nego, čujem, priča se po gradu, kako je bilo na sjednici GV.
Trajala je gotovo do ponoći - (od 17,00????).


Da li se to Šimunović okrenuo kontra gradonačelnika?
Naime, kažu ljudi koji su bili, da je Šimunović objašnjavao u svom stilu (jadni oni koji ga moraju slušati) da je to sve u vezi poplave prenapuhano, i da nije bilo tako strašno.

Ako je zaista tako bljezgario, imam prijedlog za njega:
Šimunoviću - osobno ću te odvesti u Bukevski Sop i u Zablatje kao i u Trnje pa da vidiš koliko je tamo kuća JOŠ pod vodom i do kojih se JOŠ UVIJEK ne može, a one koje su u blatu, mulju sa strganim ogradama - su sve.
I odmah da znaš, tam bum te ostavila pa se malo porazgovaraj s ljudima, a natrag budeš išao pješke da naučiš koji dio Turopoljske Posavine pripada gradu VG (možeš i napoprek ako se znaš orjentirati), a i da vidiš kako ljudi tamo žive. Znaš ono: upoznaj domovinu da bi je više volio.
Eh, da - i ne zaboravi jednu svoju mjesećnu plaću iz FINE (koju tak i tak ne zaradiš, nego ti ju građani ove države poklanjaju) izdvoji za hranu za ljude koji su ostali bez vrtova i zimnice jer ti ljudi sami proizvode hranu za razliku od tebe koji si ništkoristi i koji živiš (i "pametuješ" čitaj pričaš ko navijen ali uvijek bljuvotine i laži) isključivo od njihova rada.

Jel netko još kaj čuo?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gradsko Vijeće Velike Gorice   Gradsko Vijeće  Velike Gorice - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Gradsko Vijeće Velike Gorice
[Vrh] 
Stranica 2 / 10.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Razglednica Velike Gorice
» Smjena ravnatelja POU Velika Gorica

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Domaće teme :: Gradonačelnik, Gradsko vijeće-
Forum(o)Bir: