Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 HNS Velika Gorica

Go down 
+6
Mišel
plemenitašica
Ante
Neo
Rožica-ljutibijes
JOSIPJOŽA
10 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

HNS Velika Gorica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HNS Velika Gorica   HNS Velika Gorica - Page 4 Empty27.05.11 12:36

http://www.hns-vg.com.hr/index.php?option=com_aicontactsafe&view=message&layout=message&pf=2&Itemid=67


HNS u svojoj e-anketi pita građane za mišljenje o važnim temama, zanimljivo i pohvalno.
Još kad bi područje Turopolja bilo pokriveno Internetom na cijelom svom teritoriju bilo bi super.
Al to je neka druga tema o HT-u, DTK, gradu, vladi, državi.......
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

HNS Velika Gorica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HNS Velika Gorica   HNS Velika Gorica - Page 4 Empty28.05.11 23:26

http://www.vgdanas.hr/Politika/Clanak/2769/na-proljetnom-sajmu-prikupili-za-laptop-domagoju.aspx

Na Proljetnom sajmu prikupili za laptop Domagoju

Tijekom trajanja Proljetnog sajama Ženska inicijativa HNS-a organizirala je svoju tradicionalnu humanitarnu akciju „Priroda, zdravlje, ljepota, dobrota“ tijekom koje je prigodnom prodajom prikupljeno 3500 kuna.

Mirišljave vrećice sa lavandom ukrašenih salvetnom tehnikom, sapune od lavande hibiskusa i sljeza, aromatične soli za kupanje, vjenčiće napunjene lavandom, poculice od lavande i ušečereno cvijeće Velikogoričani su kupovali kako bi uljepšali svoje domove, ali i pomogli u humanitarnoj akciji.

Prikupljenim sredstvima kupljen je laptop Notebok Toshiba C660-11T Domagoju Matkoviću iz Šiljakovine koji boluje od mišićne hipotonije, a koji će sigurno razveseliti Domagoja koji je odličan učenik.

Malom Domagoju aktivistice Ženske inicijative, koje su i pokrenule cijelu akciju, će zajedno sa vodstvom podružnice uručiti laptop ovoga vikenda.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

HNS Velika Gorica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HNS Velika Gorica   HNS Velika Gorica - Page 4 Empty29.05.11 16:41

JOSIPJOŽA je napisao/la:
http://www.vgdanas.hr/Politika/Clanak/2769/na-proljetnom-sajmu-prikupili-za-laptop-domagoju.aspx

Na Proljetnom sajmu prikupili za laptop Domagoju

Tijekom trajanja Proljetnog sajama Ženska inicijativa HNS-a organizirala je svoju tradicionalnu humanitarnu akciju „Priroda, zdravlje, ljepota, dobrota“ tijekom koje je prigodnom prodajom prikupljeno 3500 kuna.

Mirišljave vrećice sa lavandom ukrašenih salvetnom tehnikom, sapune od lavande hibiskusa i sljeza, aromatične soli za kupanje, vjenčiće napunjene lavandom, poculice od lavande i ušečereno cvijeće Velikogoričani su kupovali kako bi uljepšali svoje domove, ali i pomogli u humanitarnoj akciji.

Prikupljenim sredstvima kupljen je laptop Notebok Toshiba C660-11T Domagoju Matkoviću iz Šiljakovine koji boluje od mišićne hipotonije, a koji će sigurno razveseliti Domagoja koji je odličan učenik.

Malom Domagoju aktivistice Ženske inicijative, koje su i pokrenule cijelu akciju, će zajedno sa vodstvom podružnice uručiti laptop ovoga vikenda.

Bravo HNS - aktivistice Ženska inicijativa HNS Velika Gorica - Page 4 29gd3js HNS Velika Gorica - Page 4 111.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

HNS Velika Gorica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HNS Velika Gorica   HNS Velika Gorica - Page 4 Empty30.05.11 17:32

Obavezno zaustavljenje je na štandu HNS da si kupim lavandu, i mirisna ulja.
Iduće godine moram kupiti vjenčić punjen lavandom.
Naime, obavezno dođem prekasno i sve prodaju.
Pohvala i od mene za Domagoja.
[Vrh] Go down
mariofil68
Ide prema gore
Ide prema gore
mariofil68


Broj postova : 245

HNS Velika Gorica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HNS Velika Gorica   HNS Velika Gorica - Page 4 Empty03.06.11 21:55

plemenitašica je napisao/la:
Obavezno zaustavljenje je na štandu HNS da si kupim lavandu, i mirisna ulja.
Iduće godine moram kupiti vjenčić punjen lavandom.
Naime, obavezno dođem prekasno i sve prodaju.
Pohvala i od mene za Domagoja.


Plemenita, a zašto se ne zaustavite na štandu Diesel Commerc-a ( DC).? Oni dijele letke sa mirisom janjetine, poriluk iz Hamburga i čokolade "atak na batak" made in Pleso. Još kad bi si složili vjenčić od koalicije sa privjeskom HNS-a i slikom ALeksandra imali bi sve moguće oblike mirisa u svojoj mahali!! tongue tongue tongue
[Vrh] Go down
naturalis
Učenik
Učenik



Broj postova : 46

HNS Velika Gorica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HNS Velika Gorica   HNS Velika Gorica - Page 4 Empty22.07.11 11:13

HNS je postao prava udruga građana, koji su ono politički prijedlog dali u zadnje 3 godine? da, niti jedan:oops: Crying or Very sad
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

HNS Velika Gorica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HNS Velika Gorica   HNS Velika Gorica - Page 4 Empty22.07.11 14:03

naturalis je napisao/la:
HNS je postao prava udruga građana


Pa daaaaaaaa.

Sve političke stranke su udruge građana...osim HDZ-a koji je udruga zločinaca, a DC udruga prodavača...
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

HNS Velika Gorica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HNS Velika Gorica   HNS Velika Gorica - Page 4 Empty22.07.11 14:56

Ante je napisao/la:
...osim HDZ-a koji je udruga zločinaca, a DC udruga prodavača...
Hohohoho, gle, gle Ante piše nojim rječnikom. Upravo to: HDZ - zločinci, izdajice svojih građana.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

HNS Velika Gorica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HNS Velika Gorica   HNS Velika Gorica - Page 4 Empty22.07.11 16:13

Ante je napisao/la:
naturalis je napisao/la:
HNS je postao prava udruga građana
Pa daaaaaaaa.

Sve političke stranke su udruge građana...osim HDZ-a koji je udruga zločinaca, a DC udruga prodavača...
Opaaa, ipak ste se "osvijestili" - konačno... hihihihihihihihiiiiiiii HNS Velika Gorica - Page 4 920306
E, pa valjda ni Vi ne možete više istrpeti kaj sve činiju - toliki smrad, jad, bijedu (imate plusek) hihiihihihihhiiiiiii
HNS Velika Gorica - Page 4 703205
A da Vi niste jedan od onih iz mladeži HDZ-a za koje kolega naturalis kaže:
naturalis je napisao/la:


Istina je da mladi koji misle preko mladeži HDZ-a profitirati vrlo brzo odlaze, ......
A lepo smo Vam Ante cijelo vrijeme govorili kakvi su to šuftovi, ma niste vjerovali HNS Velika Gorica - Page 4 812283
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

HNS Velika Gorica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HNS Velika Gorica   HNS Velika Gorica - Page 4 Empty18.09.11 0:35

Tradicionalna turopoljska fišijada uskoro......cheers



HNS Velika Gorica - Page 4 Fisija111





http://www.hns-vg.com.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=351:najava-etvrta-turopoljska-fiijada&catid=1:latest-news



Najava: Četvrta Turopoljska fišijada


HNS Velika Gorica - Page 4 VgfisijadaHNS Velike Gorice organizira četvrto po redu natjecanje u tradicionalnom pripremanju ribljega paprikaša, u subotu, 2. listopada 2011. godine na platou/dvorištu stare općine (Trg kralja Tomislava 2).

U slučaju lošeg vremena Turopoljska fišijada odgađa se za tjedan dana točnije nedjelju, 09. listopada 2011. godine.

Za sudjelovanje na fišijadi dovoljno je ispuniti prijavnicu i pročitati pravila koji se nalaze u nastavku teksta.

Organizator će osigurati:

- po 2 kg šarana svakoj prijavljenoj ekipi (na dan natjecanja u 10,00 sati)

- kruh, plastične tanjure i žlice za degustaciju,

- radnu klupu

- šator sa stolovima i klupama uz zabavni program,

- redarsku službu i protupožarnu opremu,

- prigodne nagrade za tri prvoplasirane ekipe,

- javno oglašavanje i medijsko praćenje manifestacije.

Svaka prijavljena ekipa mora osigurati:

- kotizaciju u iznosu od 100 kuna,

- kotlić i svu potrebnu opremu za kuhanje fiša,

- sve dodatke za kuhanje i dodatnu količinu ribe po želji.



Prijavite svoju ekipu faxom na broj: 6219 837 ili mailom na



hns-vg@hi.t-com.hr



Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript





Prijave se primaju do utorka, 27. rujna 2011. godine.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

HNS Velika Gorica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HNS Velika Gorica   HNS Velika Gorica - Page 4 Empty03.11.11 22:58

Bućijada u Velikoj Gorici? Ovo je nešto novo, nisu više jabuke, nego bundeve ili ti buće, sam čekam da nam još i papriku pripreme.



http://www.hns-vg.com.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=377:najava-qod-turopoljskog-polja-do-europskog-stolaq&catid=1:latest-news



Najava: "Od turopoljskog polja do europskog stola"
Četvrtak, 03 Studeni 2011 17:29

HNS Velika Gorica - Page 4 BundeveHrvatska narodna stranka - liberalni demokrati Velike Gorice organizira tradicionalnu akciju pod nazivom "Od turopoljskog polja do europskog stola" u subotu, 05. studenoga 2011. u 10:00 sati na platou ispred krčme «Tur», Zagrebačka 6.

Tom prigodom će aktivisti HNS-a građanima dijeliti staklenke domaćeg pekmeza od bundeve i naranče, koje su sami pripremili na nedavno održanoj dvodnevnoj radionici.

Ovo je nastavak HNS-ovih tradicionalnih akcija kojima se žele promovirati proizvodi Turopolja kao područja koji može imati ekološku poljoprivredu i na taj način se pozicionirati kao prepoznatljiva regija u Hrvatskoj.

Uz staklenke pekmeza aktivistice Ženske inicijative HNS-a će ponuditi domaće kolače od bundeva, a zainteresirani će dobiti i knjižicu recepata za slastice s bundevama.

Građani će također dobiti i promotivne materijale HNS-a i Kukuriku koalicije, prije svega Plan 21, te će imati priliku i razgovarati o njima.
[Vrh] Go down
žiga
Novi član
Novi član



Broj postova : 11

HNS Velika Gorica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HNS Velika Gorica   HNS Velika Gorica - Page 4 Empty03.11.11 23:09

Baš je kul taj HNS. Moj glas ide njima.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

HNS Velika Gorica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HNS Velika Gorica   HNS Velika Gorica - Page 4 Empty05.11.11 20:12

JOSIPJOŽA je napisao/la:


Najava: "Od turopoljskog polja do europskog stola"

Tom prigodom će aktivisti HNS-a građanima dijeliti staklenke domaćeg pekmeza od bundeve i naranče, koje su sami pripremili na nedavno održanoj dvodnevnoj radionici.

Ovo je nastavak HNS-ovih tradicionalnih akcija kojima se žele promovirati proizvodi Turopolja kao područja koji može imati ekološku poljoprivredu i na taj način se pozicionirati kao prepoznatljiva regija u Hrvatskoj.

Uz staklenke pekmeza aktivistice Ženske inicijative HNS-a će ponuditi domaće kolače od bundeva, a zainteresirani će dobiti i knjižicu recepata za slastice s bundevama.

Onaj tko nije bio i probao kolače, juhu, torte od tikvajne ili barila je puno, puno propustio.

HNSovke veliko vam HVALA, oduševile ste me.

Ona torta, joj... Dudo, kad ti mama bude pekla tu tortu ima da malo zafolijaš za mene.
A kuglof - mljac... Juha od mame - popila sam je kao kavu... fenomenalno.

No, moram dodati, atmosfera tamo ispred stola - za poželjeti, političari - mislim na sve koji su bili (i veliki i mali) su nasmijani, veseli, druže se, razgovaraju, slikaju... ma super. pompon



"Članice Ženske inicijative pripremile su i razne delicije od bundeve: kolače, kiflice i torte pa sve do kruha, pogačica i juhe. Svi su mogli dobiti i knjižicu koju je Ženska inicijativa pripremila sa svim receptima koji su korišteni za današnju pripremu proizvoda od bundeve."

http://www.hns-vg.com.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=378:od-turopoljskog-polja-do-europskog-stola&catid=1:latest-news
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

HNS Velika Gorica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HNS Velika Gorica   HNS Velika Gorica - Page 4 Empty09.11.11 13:51

Otvoreno pismo biračima:

DOŠLO JE VRIJEME DA VAM POLOŽIM RAČUNE

Poštovane sugrađanke i poštovani sugrađani,

Istječe mandat šestome sazivu Hrvatskoga sabora u kojemu sam protekle četiri godine bio vaš zastupnik, izabran na listi Hrvatske narodne stranke – liberalnih demokrata na parlamentarnim izborima u studenome 2007. godine u VI. izbornoj jedinici. Vrijeme je, dakle, da se podvuče crta i da vam položim račun za za povjerenje koje ste mi kao birači svojim glasovima bili ukazali, za ono što sam u vaše ime radio i govorio i za što ste me kao poreski obveznici plaćali iz državnoga proračuna.

Hrvatski je sabor, u mandatu koji je na izmaku, imao veliku, i može se reći povijesnu zadaću da mnoge naše zakone prilagodi visokim standardima, već ranije dosegnutim u zemljama Europske unije. Bilo je iznimno važno osposobiti Hrvatsku da postane 28. jednakopravna članica EU i osigurati da i naši građani koriste i uživaju brojne prednosti koje ta obitelj država i naroda pruža svim svojim građanima. Ali također što brže provesti za nas same iznimno važne reforme poput reforme pravosuđa, zaštite ljudskih prava, tržišnoga natjecanja, slobodnoga kretanja ljudi i kapitala, obrazovanja, zdravstvene zaštite i svih ostalih područja na kojima svakodnevno komuniciramo s državnom upravom koja mora konačno postati javni servis građana a prestati igrati ulogu kontrolora naših života.

Pored toga velikoga zadatka Hrvatski sabor je donosio i mnoge druge zakone. Moja je zadaća kao narodnoga zastupnika bila da kritički i konstruktivno analiziram sva rješenja koja nam je dostavljala vlada, da ukazujem na propuste i previde, loše strane i moguće posljedice tih prijedloga kako bi se popravili na vrijeme. Zato sam nastojao biti otvoren, kritičan i oštar ali konstruktivan, razumljiv i korektan. Zahvaljujem svima koji su me u ove protekle četiri godine u tome smislu pratili, informirali, ocjenjivali i kontaktirali. Pomagali su mi da svoju dužnost obavim što časnije, poštenije te na dobro i korist za čitavu zajednicu. Zahvaljujem i medijima koji su vrlo često moje stavove i ocjene prenosili ili citirali, omogućavajući da one dospiju do što većega broja građana.

Na ukupno 24 sjednice Hrvatskoga sabora, koliko ih je bilo u ovome mandatu, govorio sam 305 puta, po čemu spadam među najaktivnije zastupnike ovoga saziva. Od toga sam u ime Kluba zastupnika Hrvatske narodne stranke – liberalnih demokrata (od konca 2010. i Hrvatske stranke umirovljenika) govorio 185 puta a još sam govorio 36 puta u pojedinačnim raspravama. Zajedno s drugim zastupnicima bio sam podnositelj čitavoga niza prijedloga zakona, zaključaka i interpelacija.

U ime Kluba zastupnika moje stranke uglavnom sam pratio opće političke teme, ljudska i manjinska prava, reformu pravosuđa, informiranje, kulturu, zdravstvo, neka pitanja iz domene socijalne skrbi, izvješća pravobranitelja, suzbijanje korupcije, lokalnu i regionalnu samoupravu i međunarodne sporazume ali po potrebi i teme iz niza drugih područja. Svjestan svojih kompetencija i ograničenih znanja nastojao sam se uvijek dobro pripremiti i govoriti oslanjajući se na činjenice, stavove stručnih i strukovnih izvora, nevladinih organizacija ali i brojnih građana koji su mi se obraćali i informirali me o problemima u njihovoj zajednici ili struci. Nadam se da vas u tome nisam razočarao.

Sudjelovao sam u radu više saborskih radnih tijela, u međuparlamentarnoj suradnji s više država a bio sam i član Povjerenstva za izmjene i dopune Ustava RH. Velika mi je čast što su neki od mojih prijedloga uvršteni i među konačne prijedloge toga Povjerenstva i što su kasnije postali sastavni dio našega temeljnoga zakona.

Posebno sam se trudio da se u Hrvatskome saboru i široj javnosti čuje o Turopolju, Velikoj Gorici i drugim krajevima moje izborne jedinice. U tome sam smislu često ukazivao na naše razvojne potrebe i probleme, tražeći da se vodi računa o ravnomjernom i poštenom regionalnom razvoju kao i o specifičnim problemima našega kraja. Govorio sam i postavljao usmena i pisana zastupnička pitanja Vladi RH o problemima zaštite šumskoga bogatstva i korištenja državnoga poljoprivrednog zemljišta, povratu imovine zemljišnim zajednicama, autocesti Zagreb-Sisak, očuvanju tradicijske kulture i baštine, potrebi očuvanja turopoljske svinje kao autohtone i zaštićene pasmine, našim komunalnim izazovima, posljedicama lanjske poplave u Turopoljskome Prisavju i mnogim drugim pitanjima za koja smo u našemu kraju bili posebno zainteresirani.

Nastojao sam svojim djelovanjem i govorenjem očuvati dignitet Hrvatskoga sabora kao najvišega predstavničkog tijela građana ali i politike kao djelatnosti na dobrobit zajednice. Katkada su moji nastupi bili povod za burne reakcije vladajućih koji nisu znali očuvati razinu i dostojanstvo u raspravi pa su na moje ocjene i činjenice koje sam iznosio znali odgovarati takozvanim „ispravcima netočnih navoda“ a zapravo nerijetko ružnim riječima, uvredama i potcjenjivačkim komentarima iz politikantskih razloga. No to me nije spriječilo da govorim ono u što vjerujem nastojeći se izdići i iznad uskih stranačkih i iz lokalnih okvira i da zastupam interese građana, osobito onih koji su bili pogođeni i oštećeni politikom vladajućega HDZ-a i njemu pridruženih koalicijskih partnera.

Zahvaljujem svima koji su me u tome podržavali i hrabrili i koji su me poticali da ustrajem obavljati svoju dužnost i služiti onima koje predstavljam na način za kojega sam vjerovao da je najbolji mogući.



Nisam se do sada uspio izboriti da Hrvatski sabor konačno i pravedno riješi pitanje povrata imovine zemljišnim zajednicama, unatoč svim zalaganjima i potpori kolegica i kolega zastupnika iz nekih drugih stranaka te brojnih zemljišnih zajednica širom Hrvatske. Volja vladajuće većine, koja se tome godinama uspješno suprotstavlja, i ovoga je puta bila jača. To mi je iskreno žao ali mi kao obveza ostaje za buduće političko djelovanje.

Posve sam svjestan da sam u obnašanju dužnosti saborskoga zastupnika vjerojatno i griješio, da sam katkad možda upotrijebio i neku suvišnu ili pretešku riječ. Da sam katkad govorio ponesen emocijama a ne samo hladnim činjenicama. Svoj sam posao zastupnika radio vođen i razumom i srcem. Nadam se da nisam nikoga časnog i poštenog u tome povrijedio. Ako jesam, ovim putem se ispričavam. Trudit ću se ubuduće pokazati višu razinu odgovornosti, kompetentnosti i mudrosti. No, možete biti sigurni da ni nadalje neću biti spreman odobravati ili prešućivati ono što smatram lošim, štetnim, kvarnim, nezakonitim ili suprotnim interesima zajednice, osobito kad je riječ o ljudskim, građanskim i manjinskim pravima i slobodama te gospodarenju javnim sredstvima.

Parlamentarni izbori su pred nama. Vrijeme je to kad svaka građanka i građanin svojim glasom nagrađuje ili kažnjava određenu politiku i njene zagovornike. To je vrijeme kad birači preuzimaju odluku o zajedničkoj budućnosti naroda i države u svoje ruke i određuju kome će dati svoju potporu i povjerenje da ih zastupa u Hrvatskome saboru a onda i u Vladi.

HNS i ja smo se već odlučili, sklapajući izborni savez sa SDP-om, HSU-om i IDS-om, tzv. Kukuriku koaliciju. Želimo da se mnogo toga u Hrvatskoj promijeni na bolje i da te promjene budu temeljite, dalekosežne i pravedne, da osiguraju svim građanima dostojanstven život i nove šanse.

Pozivam vas da i vi, ocjenjujući moj dosadašnji rad ali i odgovornost, odlučnost i kompetentnost našega izbornoga saveza, odlučite isto tako. Pozivam vas da izađete na izbore i da svoj glas date Kukuriku koaliciji kako bismo svi zajedno sudjelovali u važnim promjenama i doprinijeli da nam sutra bude bolje, da budemo ponosniji i zadovoljniji i sobom i svojom domovinom i da onima koji tek dolaze iza nas ostavimo više nego što smo zatekli.

Još jednom vam zahvaljujem na povjerenju i pozivam vas da to povjerenje obnovimo na predstojećim parlamentarnim izborima.

S poštovanjem,

Goran Beus Richembergh

Saborski zastupnik HNS-a

U Velikoj Gorici, 7. studenoga 2011. godine.








Od kad pratim vaš rad, prvo na lokalnoj pa na državnoj razini niste me niti trena razočarali. Hvala vam što ste moj zastupnik i što puno snage, volje i truda ulažete za moj zavičaj u kojem i vi živite. Hvala vam na tome što ste gotovo uvijek... raspoloženi, nasmijani, obasjava vas zdrava atmosfera i nas druge činite veselima. Osim što ste moj zastupnik vi ste i prijatelj.

Gorane - hvala vam i želim svu političku sreću na idućim izborima da ovaj izvještaj dobije nastavak sa slijedeće 4 godine.

[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

HNS Velika Gorica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HNS Velika Gorica   HNS Velika Gorica - Page 4 Empty29.11.11 0:58

Beus dobio i drugu zadovoljštinu na sudu


Aleksandar Božić proglašen krivim za kazneno djelo uvrede


Ovo je već druga nepravomoćna presuda protiv Aleksandra Božića u korist Gorana Beusa Richembergha.

Sud je, nakon provedenoga postupka tijekom kojega se Božić nije odazivao na čak četiri zakazana sudska ročišta pa je morao biti priveden, ....

Treći i to kazneni postupak Beus je pokrenuo protiv Božića .......

Prvo ročište u tom trećem postupku protiv Božića zakazano je za 19. prosinca ove godine na Općinskom sudu u Velikoj Gorici.



http://www.hns-vg.com.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=392%3Abeus-dobio-i-drugu-zadovoljtinu-na-sudu&catid=1%3Alatest-news


Oh.... jel još uvijek ima tendenciju pljuvanja kad ugleda Beusa na ulici? Sumnjam.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

HNS Velika Gorica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HNS Velika Gorica   HNS Velika Gorica - Page 4 Empty29.11.11 1:10

Ovo je bilo za očekivati.

Božić, nema uopće potrebe komentirati.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

HNS Velika Gorica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HNS Velika Gorica   HNS Velika Gorica - Page 4 Empty29.11.11 1:29

"Božiću je izrečena novčana kazna od 6.600 kuna (ili 60 dana rada za opće dobro u slučaju nemogućnosti naplate novčane kazne), uz obvezu plaćanja svih sudskih i parničnih troškova"



E ovaj rad za opće dobro mi se sviđa.Laughing

Mnogi koji se zaklinju na rad za opće dobro, mogli bi doslovno raditi za opće dobro.cheers
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

HNS Velika Gorica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HNS Velika Gorica   HNS Velika Gorica - Page 4 Empty05.12.11 17:44

Eto - opet dokazuju kako su najbolji (ostali još nisu stigli - šteta):

Hrvatska narodna stranka – liberalni demokrati Velike Gorice zahvaljuje svim građankama i građanima Hrvatske koji su izašli na jučerašnje parlamentarne izbore i glasovali za kandidacijske liste Kukuriku koalicije.

HNS Velike Gorice opet ima svog predstavnika u Hrvatskom saboru, Gorana Beusa Richembergha, što je veliki Goranov osobni uspjeh ali i cijele podružnice čiji su članovi vrijedno radili na terenu i dali svoj maksimum kako bi se ostvario ovako dobar rezultat.

http://www.hns-vg.com.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=398:hvala-svima-koji-su-glasovali-za-kukuriku-koaliciju&catid=1:latest-news
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

HNS Velika Gorica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HNS Velika Gorica   HNS Velika Gorica - Page 4 Empty05.12.11 22:11

Fer i korektno.
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

HNS Velika Gorica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HNS Velika Gorica   HNS Velika Gorica - Page 4 Empty05.12.11 23:58

Uvijek najbolji.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

HNS Velika Gorica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HNS Velika Gorica   HNS Velika Gorica - Page 4 Empty06.12.11 0:48

U drugim temama sam poželjela čestitku GBR-u.
Uostalom vidjela sam ga i stisnula ruku.

Goran je provjereni kadar u sabornici, i sigurna sam da će i dalje zastupati kraj u kojem živi njegova obitelj, da će se još više angažirati jer mu sad Šuker i kompanija ne mogu opstruirati ideje. U njega nimalo ne sumnjam i jako mi je drago da je ponovno prošao jer je ipak bio "daleko" na listi.

Gorane - kako ste do sada disali za ovaj kraj tako molim i dalje i sve bu dobro.
m18

Naravno, čestitke i svim HNSovkama i HNSovcima u Velikoj Gorici - ipak su mi oni prirasli srcu.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

HNS Velika Gorica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HNS Velika Gorica   HNS Velika Gorica - Page 4 Empty06.12.11 21:55


HNS Velika Gorica - Page 4 Hns

Hrvatska narodna stranka
- liberalni demokrati
Velika Gorica


HNS Velika Gorica - Page 4 Rose%20Orange


Č E S T I T A M!!!


HNS Velika Gorica - Page 4 Champagne-bucket-orange-roses


Bili ste i vjerujem da ostajete najbolja stranka za Turopolje! Divna ekipa, vrijedna i sposobna!
Hvala vam, jer imam svog zastupnika u Hrvatskom Saboru, gospodina Gorana Beusa Richembergha!

Gorane samo naprijed, za naš grad, naše Turopolje, našu Hrvatsku, naš /Vaš narod!



[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

HNS Velika Gorica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HNS Velika Gorica   HNS Velika Gorica - Page 4 Empty31.12.11 21:54

Party HNS-a Velike Gorice

Na party-ju koji je organizirao HNS Velike Gorice, pred sam završetak
godine, za svoje najaktivnije članove i aktiviste, te prijatelje HNS-a
na zajedničkom druženju u Klubu 100 okupilo se oko 130 ljudi dobre volje
koji su tokom cijele godine pomagali HNS-u svojim vremenom i
angažmanom.
Ovo je bila prilika da na jedan lijep način obilježimo završetak
naporne 2011. godine i da se svi zajedno opustimo u ležernoj atmosferi.

HNS-ovcima su se pridružili i prijatelji iz drugih političkih
stranaka SDP-a, HSU-a i HSLS-a. Također, pridružili su nam se i HNS-ovci
iz drugih podružnica Zagrebačke županije.

Na samom početku sve okupljene pozdravio je predsjednik HNS-a Velike
Gorice, Goran Beus Richembergh, i zahvalio na svemu što su učinili kako
bi pomogli HNS-u Velike Gorice u njegovim aktivnostima, kako
unutarstranačkim tako i javnim. Ovo je bila i prigoda da pozdravimo nove
članove HNS-a te im uručimo iskaznice.

Nakon uvodnog dijela, krenula je zabava, razgovor, opuštanje i ples uz dobru glazbu naše DJ Miss Iconic i tamburaškog sastava.


http://www.hns-vg.com.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=408:party-hns-a-velike-gorice&catid=1:latest-news


.... hvala HNS Velika Gorica .... zaista jedna prekrasna atmosfera, ugođaj druženja .... na način kako sami vi znate prirediti .... naprej dečki i cure HNS-a .... hvala vam što postojite i što ste baš takvi kakvi jeste .... sunny HNS Velika Gorica - Page 4 138410 flower
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

HNS Velika Gorica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HNS Velika Gorica   HNS Velika Gorica - Page 4 Empty07.01.12 20:12

Rožica-ljutibijes je napisao/la:
Party HNS-a Velike Gorice

Na party-ju koji je organizirao HNS Velike Gorice, pred sam završetak
godine, za svoje najaktivnije članove i aktiviste, te prijatelje HNS-a
na zajedničkom druženju u Klubu 100 .....

.... hvala HNS Velika Gorica .... zaista jedna prekrasna atmosfera, ugođaj druženja .... .... sunny HNS Velika Gorica - Page 4 138410 flower

Hvala i od mene. Poptisujem Rožičin komentar.
Odavno sam napisala da je HNS Velika Gorica najbolja stranka u Turopolju za Turopolje.
Kako zastupnik Beus, tako i oni svi drugo oko njega i s njim.

A sad čekam maskembal. Wink)) pa da se opet svi družimo, smijemo, zabavljamo, razgovaramo, .....
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

HNS Velika Gorica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HNS Velika Gorica   HNS Velika Gorica - Page 4 Empty28.02.12 9:51

[Vrh] Go down
Sponsored content





HNS Velika Gorica - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: HNS Velika Gorica   HNS Velika Gorica - Page 4 Empty

[Vrh] Go down
 
HNS Velika Gorica
[Vrh] 
Stranica 4 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» SDP Velika Gorica
» HSS Velika Gorica
» DC Velika Gorica
» HDZ Velika Gorica
» HSP Velika Gorica

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Domaće teme :: Lokalna politika-
Forum(o)Bir: