Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".

Početna stranicaRegistracijaLogin

Share

I ovo je naš grad

Go down 
Autor/icaPoruka
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica

Broj postova : 2046

I ovo je naš grad Empty
PostajNaslov: I ovo je naš grad   I ovo je naš grad Empty03.03.11 2:05

U ovu temu postavit ću, pa i vas molim, strahote koje postoje u ovom gradu i naravno okolici.
Možda se bu negdo genul (čitaj možda se bude netko progledao i pomaknuo).
Pri tome mislim na gradonačelnika, vijećnike, komunalne tvrtke, komunalne redare pa i same građane. VŠO nije spomenuta jer ona ionako ne zna gdje su mjesta koja ću/ćemo prikazivati fotografijom ili riječima.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica

Broj postova : 2046

I ovo je naš grad Empty
PostajNaslov: Re: I ovo je naš grad   I ovo je naš grad Empty03.03.11 2:28

Kasarna na rubu grada:

I ovo je naš grad Vojarna2

I ovo je naš grad Vojarna4

I ovo je naš grad Vojarna10 I ovo je naš grad Vojarna11

A sad "divota i krasota" točno preko puta vodocrpilišta - zaštićene zone pitke vode.
Slike su namjerno velikog formata da vidite novo odlagalište glomaznog otpada, šute i ostalog smeća. Sve 500 m od zračne luke i uz najmodernije goričke ulice.
Niste znali, naravno da niste, nije ni čudo, malo je udaljeno od pogleda.
A prijedlog je da se ta ulica nazove po onom mrtvacu.

P R E S T R A Š N O

I ovo je naš grad Vojarna6

I ovo je naš grad Vojarna9

I ovo je naš grad Vojarna8

I ovo je naš grad Vojarna5

Ne uklonite li to smeće i zarazu u roku od 2 tjedna, oblijepit ću grad ovim fotografijama.

A možda to niti nije gradsko zemljište nego državno s obzirom da je to prostor oko kasarni.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes

Broj postova : 1353

I ovo je naš grad Empty
PostajNaslov: Smrdi, jako smrdi i to već dugo - zašto???   I ovo je naš grad Empty10.12.11 16:03

@gradonačelniče Barišiću i ini zaduženi za ovaj gradski problem,

ima tri dana da sam morala biti na autobusnom stajalištu Galženica (na Trgu Stjepana Radića) i osjetila sam STRAŠAN SMRAD IZ KANALIZACIJSKE ŠAHTE ODMAH NA AUTOBUSNOM STAJALIŠTU.

To vam je šahta odmah pored one "vaše reporterske kutije" baš na samom stajalištu gdje ljudi čekaju autobus.

Bilo je nesnošljivo. No, to nije "novo stanje", to je nešto što sam već od ljetos osjetila, mislim taj strašni smrad. I očekivala sam da to bude riješeno i popravljeno, isprano itd. kaj već treba. Dakle, ima pola godine i NIŠTA!
I ovo je naš grad 778688

E, pa ak niste do sada znali
(hm, čuj mene "nisu znali"
scratch ) sada Vas javno i konkretno obaviještavam i nemrete reći - nismo znali.

Radi se o samom centru grada, lijepom - gotovo da kažem središnjem gradskom trgu, dijelu stajališta autobusa gdje toliko građana MORA stajati i koristiti - i sve to u tolikom i takvom smradu. Znam samo da građani negoduju, da komentiraju, da takvo nešto, mislim takav smrad ne smije i ne može ostati i biti u centru grada.
I ovo je naš grad 168288

@ideš Đurđa, čitaš li?
Znam da čitaš, sigurno.... čitaj i prenesi gradonačelniku - izvolite taj problem .... odmah i sad - pod hitno riješiti. Sram vas može biti svih redom, ak vi znate kaj to jeste - stid i sram.

Ili vam gospodo odgovara takav smrdljivi grad (o neurednosti ne budem sada), ak mislite da vi sami dovoljno ne zasmrđujete .... ostavite da i dalje kanalizacija zasmrđuje sami centar grada - taj smrad nam je lijepa asocijacija na vas - vladajuće u gradu i kraju. A građani vjerujte budu istrpeli i taj smrad kak i mnoge druge vaše smradove, ali .... račun vam bude došel - prije ili poslije - SIGURNO!
I ovo je naš grad 375790
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante

Broj postova : 2140

I ovo je naš grad Empty
PostajNaslov: Re: I ovo je naš grad   I ovo je naš grad Empty11.12.11 12:09

VŠO ionako zna samo rutu do gradske uprave, sve druge i ona se izgubi.

Barisic jednostavno ne stigne, kako ne razumijete.
[Vrh] Go down
Sponsored content

I ovo je naš grad Empty
PostajNaslov: Re: I ovo je naš grad   I ovo je naš grad Empty

[Vrh] Go down

I ovo je naš grad
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.