Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Turopoljska stranka - radni naziv

Go down 
+4
JOSIPJOŽA
koko-vg
Ante
plemenitašica
8 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
mariofil68
Ide prema gore
Ide prema gore
mariofil68


Broj postova : 245

Turopoljska stranka - radni naziv - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Turopoljska stranka - radni naziv   Turopoljska stranka - radni naziv - Page 2 Empty18.02.11 19:57

@ plemenitašica

Poštovana, koliko mi je za vidjelti samo par forumaša ovaj Vaš projekt smatra izvedivim i ozbiljnim ali me čudi da se i drugi nisu uključili sa komentarima, bilo pozitivnim ili negativnim ( poseban naglasak na poštovaniu Ljubicu!). Znači, ostatak je već donio odluku koga bi trebao pratiti na regionalnom nivou i nema nekih konstruktivnih ideja. Hm, šteta..
[Vrh] Go down
mariofil68
Ide prema gore
Ide prema gore
mariofil68


Broj postova : 245

Turopoljska stranka - radni naziv - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Turopoljska stranka - radni naziv   Turopoljska stranka - radni naziv - Page 2 Empty19.02.11 20:26

@plemenitašica

Članak 6.

Političku stranku može osnovati najmanje 100 punoljetnih, poslovno sposobnih državljana Republike Hrvatske.

Članom političke stranke može, pod jednakim uvjetima propisanim statutom, postati svaki punoljetni, poslovno sposoban državljanin Republike Hrvatske.

Au, mislite li da u turopolju ima 100 punoljetnih državljanina RH koji bi mogli postati članovi Vaše stranke? Idea
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Turopoljska stranka - radni naziv - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Turopoljska stranka - radni naziv   Turopoljska stranka - radni naziv - Page 2 Empty19.02.11 23:26

plemenitašica je napisao/la:
Razmišljam se aktivirati u politiku volonterski i želim obnoviti bivšu Turopoljsku demokratsku stranku.
Jedino kaj sad znam hoću da ima maslinasto crno bijelu boju.
Ak more domaći dečec, more bome i domaća dekla i još k tome plemenita. Turopoljska stranka - radni naziv - Page 2 672564
Turopoljska stranka - radni naziv - Page 2 Faces_125
plemenitašica je napisao/la:
Nego upravo kao regionalna
koja nema tenzija ići ka nacionalnom nivou. A imala bi svakako tiječ
Turopolje u nazivu i bavila bi se SAMO Turopoljem.


mariofil68 je napisao/la:

Regionalna
stranka svakako bi bila "svježa krv" na političkoj sceni ukoliko bi
bila statutom koncentrirana i usmjerena za gospodarski i socijalni
razvoj našeg Turopolja,
a pogotovo ako joj intencije da ulazi u Parlament ili da se širi na Županiju ne bi bili konačni ciljevi.
Točno, i sama tak mislim, i nema potrebe ići globalno.
Turopoljska stranka - radni naziv - Page 2 Faces_125
mariofil68 je napisao/la:

Dobra Vam je ideja, imate moj glas. Krenite u akciju. Ime iste možete
pojednostaviti na " Turopoljska stranka" izbjegavajući pojam demokracije jer isti otvara neka čudna vrata.
Fala, i u "demokraciji" se slažem s vama.
Imam ja već jedan zgodan naziv. Ali to će biti kad će i ako će biti.
sunny
plemenitašica je napisao/la:

....da mi ne traba mecena.
Pametnog prijatelja imam, on ima drugog, taj drugi trećeg itd.
Turopoljska stranka - radni naziv - Page 2 70445
plemenitašica je napisao/la:
JOSIPJOŽA je napisao/la:
....Plemenitašice, pa Vi ste
odlični, već za tako kratko vrijeme ste prevazišli DC, po broju
članstva .........
A ja samo razmišljam, kaj bu tek kad donesem odluku. Turopoljska stranka - radni naziv - Page 2 432701
Ovaj smajlić sam tek jučer otkrila, i baš mi odgovara.

mariofil68 je napisao/la:
@plemenitašica

Onda? Kad kreče akcija
"Turopoljska Akcija"? Možda da nam ukratko objasnite koje ste ljude
mislili aktivirati i nekakav krači program, tek toliko da znamo da li da
se uključimo u projekt. Znate da ima dosta posla oko organizacije
ovakvog projekta. Možda bi bilo dobro da i mi forumaši malo proanaliziramo projekt
kako ne bi bilo posle, ovaj je bio do sada tu, ona je bila do sada
tamo, čuo sam iz neprovjerenih izvora da je ovaj radio ovo, a onaj ovo
itd. Da li bi pozvali i koju braniteljsku udrugu da Vam se priključi? Hajde, dajte malo krvi na političku scenu. bom

Kaj Vam se mariofil68 čini da vu Turopolu nema i ovak dosti krvi...na političkoj sceni, mislim... ili Vam se čini da još nije dosti duboko i krvavo kak je derano Turopoljska stranka - radni naziv - Page 2 375790 .


plemenitašica je napisao/la:
mariofil68 je napisao/la:
Onda? Kad kreče akcija "Turopoljska Akcija"?
Još ne kreće. Stoji na mjestu. U ramišljanju sam, vaganju, razgovorima. Evo i s vama razgovaram, ali vidim da me baš niste shvatili ozbiljno.
Turopoljska stranka - radni naziv - Page 2 375790 Turopoljska stranka - radni naziv - Page 2 138410
mariofil68 je napisao/la:

Možda
bi bilo dobro da i mi forumaši malo proanaliziramo projekt kako ne bi
bilo posle, ovaj je bio do sada tu, ona je bila do sada tamo, čuo sam iz
neprovjerenih izvora da je ovaj radio ovo, a onaj ovo itd. Da li bi
pozvali i koju braniteljsku udrugu da Vam se priključi? Hajde, dajte
malo krvi na političku scenu.
Nema se još kaj analizirati.

Braniteljsku
udrugu? Uopće mi to nije palo na pamet. Udruge su se ionako obećale već
nekome, koja bi to udruga htjela s nekom anonimkom. Oni super
funkcioniraju bez mene.

Koji su to koji
bi rado iza mene stali, po kojem ključu ili zasluzi. Jedino oni koji
nisu ni u kojoj udruzi, i nakon forme branitelja vratili se u normalan
život i ne brine ih kaj je bilo prije 20 godina. No, znam nekoliko
branitelja koji su itekako kvalitetni ljudi, budem se porazgovarala,
pitat ću za mišljenje.


Dajte se svi uozbiljite, ovo je ozbiljan projekt (u povojima).
Turopoljska stranka - radni naziv - Page 2 703205
mariofil68 je napisao/la:
@ plemenitašica

Poštovana, koliko mi je za
vidjelti samo par forumaša ovaj Vaš projekt smatra izvedivim i ozbiljnim
ali me čudi da se i drugi nisu uključili sa komentarima, bilo
pozitivnim ili negativnim ( poseban naglasak na poštovaniu Ljubicu!)???.
Znači, ostatak je već donio odluku koga bi trebao pratiti na
regionalnom nivou i nema nekih konstruktivnih ideja. Hm, šteta..
Turopoljska stranka - radni naziv - Page 2 Faces_125Turopoljska stranka - radni naziv - Page 2 Faces_125Turopoljska stranka - radni naziv - Page 2 Faces_125

mariofil68 je napisao/la:
@plemenitašica
Članak 6.
Političku stranku može osnovati najmanje 100 punoljetnih, poslovno sposobnih državljana Republike Hrvatske.
Članom
političke stranke može, pod jednakim uvjetima propisanim statutom,
postati svaki punoljetni, poslovno sposoban državljanin Republike
Hrvatske.
Au, mislite li da u turopolju ima 100 punoljetnih državljanina RH koji bi mogli postati članovi Vaše stranke? Idea

Pri mene pišite za sada sigurna 2 (dva) pametna punoljetna .....
Turopoljska stranka - radni naziv - Page 2 27136
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Turopoljska stranka - radni naziv - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Turopoljska stranka - radni naziv   Turopoljska stranka - radni naziv - Page 2 Empty20.02.11 0:02

mariofil68 je napisao/la:
@plemenitašica

Članak 6.

Političku stranku može osnovati najmanje 100 punoljetnih, poslovno sposobnih državljana Republike Hrvatske.

Članom političke stranke može, pod jednakim uvjetima propisanim statutom, postati svaki punoljetni, poslovno sposoban državljanin Republike Hrvatske.

Au, mislite li da u turopolju ima 100 punoljetnih državljanina RH koji bi mogli postati članovi Vaše stranke? Idea

Ne da mislim, znam da ih ima. Ali nisam sigurna žele li postati članovi bilo koje stranke, pa tak i uvjetno rečeno moje.
Ljudi su lijeni, vode revoluciju ispred računala, u birtiji, na stočnom placu, ali kad treba dati najobičniji SVOJ potpis onda se sakriju u mišje rupe.
Mariofil68 - razmišljam, razgovaram, skupljam informacije i iskustva.
Od tih 100 treba bar 20-30 radnika kojima neće biti teško odraditi mnoge zadatke, pametnih ljudi, ljudi neopterećenih za osobni probitak itd.
Ne znam, ne znam kaj bi vam odgovorila.
[Vrh] Go down
mariofil68
Ide prema gore
Ide prema gore
mariofil68


Broj postova : 245

Turopoljska stranka - radni naziv - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Turopoljska stranka - radni naziv   Turopoljska stranka - radni naziv - Page 2 Empty20.02.11 15:44

@ Rožica

Ja ih imam 10!!!!!
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Turopoljska stranka - radni naziv - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Turopoljska stranka - radni naziv   Turopoljska stranka - radni naziv - Page 2 Empty21.02.11 16:34

Ja imam samo sebe Very Happy
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Turopoljska stranka - radni naziv - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Turopoljska stranka - radni naziv   Turopoljska stranka - radni naziv - Page 2 Empty22.02.11 0:00

Rožica-ljutibijes je napisao/la:

Pri mene pišite
za sada sigurna 2 (dva) pametna punoljetna ..... Turopoljska stranka - radni naziv - Page 2 27136

mariofil68 je napisao/la:
@ Rožica

Ja ih imam 10!!!!!

Ante je napisao/la:
Ja imam samo sebe Very Happy

@mariofil68
pa ja sam u trenutku pisanja bila sigurna i napisala sam "za sada" 2 (dva) pametna punoljetna....što ne znači da ih niti ja ne budem imala više.
Turopoljska stranka - radni naziv - Page 2 70445
A meni je drago da pri Vama več ima 10. Pa poštovana plemenitašica onda neće imati problema za onih 100 koliko ih je potrebno po članku 6.

Aaaa....kaj Vi mislite da i ja ne znam lobirati, ha? Ili morti mislite da vu Turopolju nebi se našlo 100 pametnih punoljetnih ljudi koji bi bili članovi jedne tako dobro i lokalno u interesu građana osnovane stranke? Ako je ovo drugo, to mi se ne sviđa i imate pogrešno mišljenje o ljudima našeg Turopolja.
A evo i našeg zvjezdanog Ante, optimiste u vezi s njegovim "bombončekom" Turopoljska stranka - radni naziv - Page 2 580510, a daje se na raspolaganje cijelim svojim bićem.
geek
Još samo koja brojkica i evo preko ovog foruma nas se nabralo skoro pa polovica Turopoljska stranka - radni naziv - Page 2 812283 .
[Vrh] Go down
mariofil68
Ide prema gore
Ide prema gore
mariofil68


Broj postova : 245

Turopoljska stranka - radni naziv - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Turopoljska stranka - radni naziv   Turopoljska stranka - radni naziv - Page 2 Empty22.02.11 14:05

@Rožica; @Plemenitašica

Pa nije to baš ni toliko komplicirano kako izgleda ako ste mišljenja da je Turopoljska Akcija projekt za naše Turopolje. Malo sam razmišljao o nekim dijelovima našeg Turopolja i ne vidim nikakvih problema da se u njima pronađu osobe kojima je stalo do njihovog kraja i nemaju namjeru vršiti globalne pregovore sa Ljubljanom npr.
Matematika je egzaktna znanost, brojke govore više od riječi. Ako forumaši mogu posložiti ovu slagalicu broj nije uopče problem. Uzmimo za primjer. Uključi se 10 forumaša i podjele si zadatke na 23 lokacije + Grad Velika Gorica kao jedinstven slučaj. Na svakoj lokaciji pronađu 3 zainteresiranih, a u Gradu 30.
Dakle:
Turopoljska Akcija = ( 23x3)+(1x30)=69+30=99 + 10 forumaš=109 Very Happy
Jednostavno, zar ne?
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Turopoljska stranka - radni naziv - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Turopoljska stranka - radni naziv   Turopoljska stranka - radni naziv - Page 2 Empty22.02.11 14:14

Rožica-ljutibijes je napisao/la:
.......Aaaa....kaj Vi mislite da i ja ne znam lobirati, ha? ..
I računam na vas. Turopoljska stranka - radni naziv - Page 2 974

mariofil68 je napisao/la:
.....Turopoljska Akcija ...

Od kud vam taj naziv?

Nego, mariofil68 - imate dobre ideje. Imam neke i sama, neke su nastale čitajući vaše komentare, a neke ću vam bome ukrasti. Turopoljska stranka - radni naziv - Page 2 812283
[Vrh] Go down
mariofil68
Ide prema gore
Ide prema gore
mariofil68


Broj postova : 245

Turopoljska stranka - radni naziv - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Turopoljska stranka - radni naziv   Turopoljska stranka - radni naziv - Page 2 Empty22.02.11 14:20

mariofil68 je napisao/la:
.....Turopoljska Akcija ...

Od kud vam taj naziv?[/quote]

Pa to je radni naziv. Čekam Vaš prijedlog. Za sada niste izrazili nikakvu ideju o nazivu akcije. Neče valjda biti nekakva skračenica kao npr, TMUSTN - Turopolje moje u srcu te nosim!
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

Turopoljska stranka - radni naziv - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Turopoljska stranka - radni naziv   Turopoljska stranka - radni naziv - Page 2 Empty22.02.11 14:32

Nije loše,čak mi se i sviđa taj naziv.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Turopoljska stranka - radni naziv - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Turopoljska stranka - radni naziv   Turopoljska stranka - radni naziv - Page 2 Empty25.02.11 18:45

Mišel je napisao/la:
Nije loše,čak mi se i sviđa taj naziv.

Ne bu baš takav, ali slično bi moglo biti.

Ali Turopoljska akcija ne bu, podsjeća me na Aliju i njegovu akciju.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Turopoljska stranka - radni naziv - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Turopoljska stranka - radni naziv   Turopoljska stranka - radni naziv - Page 2 Empty25.02.11 18:46

Evo zore a evo i dana
Iz vlade nam evo i našijeh Jarana
Vladimir skviče i Andrija Kliče
Popušili mi smo, oj izbjegli Poglavniče

Ostavio si nam Jacu da počisti štalu našu
da namiri sve pastire i potjera sve gmazove
i priljepke brčina velikih

Al spustila se gusta magla Na carinu i na fond
Hebali smo sada sebe, Odjebo nas i Đejms Bond

Vrati nam se Poglavniče, Jer bez tebe ni gute nam nema
Morat čemo sve vratiti raji, A velika nevera se sprema

Vrati nam se Poglavniče Ivo, Sav narod nas odjebo u živo
Treba nama naša jaka Faca, Viđe narod da ne pali Jaca

________________________________________________

Autor buduči član Turopoljske Akcije zvani
Osvetnik iz Velike Mlake, sused od pročelnika



Dobih ovo na mail, čovjek ima stila. Basketball
Stavila sam u ovaj naslov, jer vidim da se čovjek poziva na buduće članstvo stranke koja još i ne postoji,
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Turopoljska stranka - radni naziv - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Turopoljska stranka - radni naziv   Turopoljska stranka - radni naziv - Page 2 Empty26.02.11 2:19

I jesmo li došli do naziva stranke?
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Turopoljska stranka - radni naziv - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Turopoljska stranka - radni naziv   Turopoljska stranka - radni naziv - Page 2 Empty07.03.11 18:46

Ante je napisao/la:
I jesmo li došli do naziva stranke?

Osim naziva....kaj još imamo, no?
Very Happy
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Turopoljska stranka - radni naziv - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Turopoljska stranka - radni naziv   Turopoljska stranka - radni naziv - Page 2 Empty07.03.11 18:51

Rožica-ljutibijes je napisao/la:
Ante je napisao/la:
I jesmo li došli do naziva stranke?

Osim naziva....kaj još imamo, no?
Very Happy
Nemamo niti naziv. Vrše se pregovori, razgovori, skupljaju mišljenja. Kaj ste nestrpljivi.
Pa di su još loklani izbori?
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Turopoljska stranka - radni naziv - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Turopoljska stranka - radni naziv   Turopoljska stranka - radni naziv - Page 2 Empty07.03.11 18:54

plemenitašica je napisao/la:
Rožica-ljutibijes je napisao/la:
Ante je napisao/la:
I jesmo li došli do naziva stranke?

Osim naziva....kaj još imamo, no?
Very Happy
Nemamo niti naziv. Vrše se pregovori, razgovori, skupljaju mišljenja. Kaj ste nestrpljivi.
Pa di su još loklani izbori?

Aaaaa....dobro, dobro.... samo nek bude ....budem počakala Basketball
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Turopoljska stranka - radni naziv - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Turopoljska stranka - radni naziv   Turopoljska stranka - radni naziv - Page 2 Empty07.03.11 21:24

Brže malo to. Idu izbori Very Happy
[Vrh] Go down
mariofil68
Ide prema gore
Ide prema gore
mariofil68


Broj postova : 245

Turopoljska stranka - radni naziv - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Turopoljska stranka - radni naziv   Turopoljska stranka - radni naziv - Page 2 Empty12.04.11 21:00

Plemenite milostive,
gdje je nestao osmjeh?

Pa zar Vam nisu dosadili razni poltroni, izmišljeni "stručnjaci" i "školovani" političari na političkoj hard core scebni grada Velika Gorica? Zar ste odustali od Turopoljske Akcije?
Čitajuči Vaše komentare kao i komentare ostalih članova foruma, stiče se dojam da je lakše razapinjati nekakve mini stranke koje broje ukupno 50 članova diljem RH i razmišljati o njihovim " kombinacijama i koalicijama".
Pustite ih da se utope u vlastitim percepcijama sa mirisom veterine.
Primite se posla ili odustanite.

Lokalni izbori polako se približavaju, treba stvarati pokret i konkretne realne programe za Turopolje, okupljati istomišljenike i stvarati političku infrastrukturu, širiti informacije da dolaze neki novi klinci sa nekim novim idejama koje su fokusirane na lokalnu zajednicu, a ne zamarati mozak kvazi političarima ili sličnim abnormalnim pojavama. treba Vam vremena da uvjerite ljude da su oni koji su stekli obrazovanje sa SSS i praksom kvalitetniji od onih koji su studirali do 48 godine života ili su još uvijek na faksu, a godine prolaze.

Ajdeeee, vrijeme je da se krene!
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Turopoljska stranka - radni naziv - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Turopoljska stranka - radni naziv   Turopoljska stranka - radni naziv - Page 2 Empty12.04.11 21:52

mariofil68 je napisao/la:
Plemenite milostive,
gdje je nestao osmjeh?

Pa zar Vam nisu dosadili razni poltroni, izmišljeni "stručnjaci" i "školovani" političari na političkoj hard core scebni grada Velika Gorica? Zar ste odustali od Turopoljske Akcije?
Čitajuči Vaše komentare kao i komentare ostalih članova foruma, stiče se dojam da je lakše razapinjati nekakve mini stranke koje broje ukupno 50 članova diljem RH i razmišljati o njihovim " kombinacijama i koalicijama".
Pustite ih da se utope u vlastitim percepcijama sa mirisom veterine.
Primite se posla ili odustanite.

Lokalni izbori polako se približavaju, treba stvarati pokret i konkretne realne programe za Turopolje, okupljati istomišljenike i stvarati političku infrastrukturu, širiti informacije da dolaze neki novi klinci sa nekim novim idejama koje su fokusirane na lokalnu zajednicu, a ne zamarati mozak kvazi političarima ili sličnim abnormalnim pojavama. treba Vam vremena da uvjerite ljude da su oni koji su stekli obrazovanje sa SSS i praksom kvalitetniji od onih koji su studirali do 48 godine života ili su još uvijek na faksu, a godine prolaze.

Ajdeeee, vrijeme je da se krene!

Post je genijalan.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Turopoljska stranka - radni naziv - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Turopoljska stranka - radni naziv   Turopoljska stranka - radni naziv - Page 2 Empty28.04.12 1:36

Plemenitašice, požuri, osnivaju turopoljsku stranku. Uvjet za biti član je da budeš na prodaju, ali to vi ne zadovoljavate.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Turopoljska stranka - radni naziv - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Turopoljska stranka - radni naziv   Turopoljska stranka - radni naziv - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Turopoljska stranka - radni naziv
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Hrvatski laburisti - Stranka rada - ogranak Velika Gorica
» P - HDZ najbolja stranka za Turopolje
» TUROPOLJSKA TRKA
» 3. Turopoljska fišijada
» Plemenita opčina Turopoljska

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Domaće teme :: Lokalna politika-
Forum(o)Bir: