Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Prosvjedi branitelja

Go down 
+4
koko-vg
plemenitašica
Rožica-ljutibijes
Mišel
8 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

Prosvjedi branitelja Empty
PostajNaslov: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja Empty29.01.11 19:24

http://www.jutarnji.hr/kosor-i-josipovic-porucili-braniteljima--razumijemo-branitelje-i-uz-njih-smo/921435/

Hoće li branitelji biti odskočnica za promjene,dali su sposobni za srušiti vlast,ako krenu prosvjedi?
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Prosvjedi branitelja Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja Empty29.01.11 19:47

Mišel je napisao/la:
http://www.jutarnji.hr/kosor-i-josipovic-porucili-braniteljima--razumijemo-branitelje-i-uz-njih-smo/921435/

Hoće li branitelji biti odskočnica za promjene,dali su sposobni za srušiti vlast,ako krenu prosvjedi?

Hoće li? - Neće!
Da li su? - Da!
Ako? - Samo u snovima ili ako netko napravi internet igricu!

No
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Prosvjedi branitelja Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja Empty29.01.11 20:37

Rožica-ljutibijes je napisao/la:
Mišel je napisao/la:
http://www.jutarnji.hr/kosor-i-josipovic-porucili-braniteljima--razumijemo-branitelje-i-uz-njih-smo/921435/

Hoće li branitelji biti odskočnica za promjene,dali su sposobni za srušiti vlast,ako krenu prosvjedi?

Hoće li? - Neće!
Da li su? - Da!
Ako? - Samo u snovima ili ako netko napravi internet igricu!

No
Da, Rožica, da. Zašto - zato jer su isti ti branitelji krvarili, ginuli, smrzavali se i u blatu i rovovima spavali, u tuđim kućama i kukuruzištima dok su današnja gospoda otimala, prebacivala dijamante i milijune maraka iz ove države, dijelila tuđe stanove bez ikakveog reda i zasluga i dok su ih izdavali (Vukovar).
Stoga, kako uopće nakon tih gorkih iskustava koje doživljavamo svih 20 godina poslije uopće razmišljati krenuti za nekoga protiv nekoga. Prošla su ta vremena.
Ne jednom sam čula, da mi je ova današnja pamet bila onda 91, bil bi u Švedskoj, a ne u rovu.
O
[Vrh] Go down
koko-vg
Ide prema gore
Ide prema gore
koko-vg


Broj postova : 106

Prosvjedi branitelja Empty
PostajNaslov: re   Prosvjedi branitelja Empty29.01.11 21:42

... tak je ... da sam se onda ukrcal za bus i otišel samo do Gratza, prijavil se ko izbjeglica ... prvo, naučil bi njemački kak spada, zaradil bi više penez, odnosno popravil bi si standard, ne bih i dalje živio kao podstanar, vjerujem da bih barem kaj se financija bolje prošao, ali ... kad ja nisam takav, ne bih od srama mogao prijateljima pogledati u oči .... (a znam ih masu koji su to napravili ...)
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Prosvjedi branitelja Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja Empty30.01.11 0:19

plemenitašica je napisao/la:
Rožica-ljutibijes je napisao/la:
Mišel je napisao/la:
http://www.jutarnji.hr/kosor-i-josipovic-porucili-braniteljima--razumijemo-branitelje-i-uz-njih-smo/921435/

Hoće li branitelji biti odskočnica za promjene,dali su sposobni za srušiti vlast,ako krenu prosvjedi?

Hoće li? - Neće!
Da li su? - Da!
Ako? - Samo u snovima ili ako netko napravi internet igricu!

No

Da, Rožica, da.

O

Molim, pojasnite ovaj dio: "Da, Rožica, da."
Inače Vas poštovana uvijek dobro shvatim, u pravilu znam kada ste sarkastični, ali ovaj dio mi nije jasan. Pitam se jeste Vi počeli jedriti u klasi OPTIMIST ili....ja ipak ne razumijem. Mislite li Vi suprotno od onog što sam ja napisala: Neće! Da! Samo u snovima...! - što bi kao suprotno trebalo značiti da branitelji: Hoće! Ne! Biti će...(prosvjeda)!

Prosvjedi branitelja 60396 Oprostite, što tražim pojašnjenje, ali se pitam jesam li ja nešto "zaštekala" Prosvjedi branitelja 522991 u zadnje vrijeme uslijed svega što moj probavni trakt više ne može podnositi Prosvjedi branitelja 550616 - me razmete, kaj ne? Prosvjedi branitelja 668755
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Prosvjedi branitelja Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja Empty30.01.11 1:07

Rožica-ljutibijes je napisao/la:
plemenitašica je napisao/la:
Rožica-ljutibijes je napisao/la:
Mišel je napisao/la:
http://www.jutarnji.hr/kosor-i-josipovic-porucili-braniteljima--razumijemo-branitelje-i-uz-njih-smo/921435/

Hoće li branitelji biti odskočnica za promjene,dali su sposobni za srušiti vlast,ako krenu prosvjedi?

Hoće li? - Neće!
Da li su? - Da!
Ako? - Samo u snovima ili ako netko napravi internet igricu!

No

Da, Rožica, da.


Molim, pojasnite ovaj dio: "Da, Rožica, da."

Da, Rožica, da. Točno. U PRAVU STE. Dakle, slažem se s onim kaj ste napisali:

Neće.
Jesu.
Samo u igricama.

Ostali dio posta objašnjava.

Stvarno ste zaštekali Wink , a ni ni čudo, ova hladnoće obara s nogu u topli krevet.

PS još ste dobili i zelenu traku. geek
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Prosvjedi branitelja Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja Empty30.01.11 1:40

plemenitašica je napisao/la:

Da, Rožica, da. Točno. U PRAVU STE. Dakle, slažem se s onim kaj ste napisali:

PS još ste dobili i zelenu traku. geek
Ma nešto sam si i mislila da se s menom ili s Vama nešto dešava. Sada mi je ipak sve jasno. Hvala Vam kaj ste mi odagnali "fatamorgana" Prosvjedi branitelja 703205 .

Ups, a ja trakicu tek sada primjetila, tnx queen .
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

Prosvjedi branitelja Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja Empty30.01.11 1:44

zgodan odgovor Rožice,nažalost istinit.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Prosvjedi branitelja Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja Empty30.01.11 2:44

Para igra svoje.

Ako krenu, HDZ objavi popis branitelja. Međusobno krenu jedni na druge. Ništa od njih.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Prosvjedi branitelja Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja Empty04.02.11 23:57

".. “Gospodine Borkoviću, mi znamo da ste vi bili zapovjednik Vukovara, ali u Vukovaru i u Hrvatskoj više nije rat, a u Vladi ja zapovijedam!”."

http://www.jutarnji.hr/kosor-mladom-jastrebu--rat-je-gotov--sada-ja-zapovijedam-/922623/

"- Kada sam vidio poziv od ministra Ivića, mislio sam da se radi o pozivu na sastanak, ali uslijedio je šok. Ministar mi je osornim tonom prenio poruku premijerke Kosor da, kako je rekao, ‘prestanem i zaustavim se’ ili će uslijediti njihova reakcija. Odnosno, ‘nešto će se dogoditi’."

"- Potpuna je neistina odnosno bolje rečeno laž da sam Borkoviću prenoseći poruku premijerke rekao da prestane ili će uslijediti naša reakcija - kaže ministar branitelja."

http://www.jutarnji.hr/mladi-jastreb--premijerka-mi-je-zaprijetila-/922876/

Hm. Kome vjerujem?
Ona zapovjeda? Da li je baš tako?

Koja je to retorika? Nevjerojatno? Usuđuje se usprostaviti Mladom Jastrebu?
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Prosvjedi branitelja Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja Empty05.02.11 0:55

plemenitašica je napisao/la:
".. “Gospodine Borkoviću, mi znamo da ste vi bili zapovjednik Vukovara, ali u Vukovaru i u Hrvatskoj više nije rat, a u Vladi ja zapovijedam!”."

http://www.jutarnji.hr/kosor-mladom-jastrebu--rat-je-gotov--sada-ja-zapovijedam-/922623/


Koja je to retorika? Nevjerojatno?

Vrlo poznata, kad je HDZ u pitanju, sjetimo se različitih prijetnji, pa i po Turopolju......
Važno je da se Borković ne boji i ne treba da se boji, ak se nije bojao biti u Vukovaru, zašto bi se bojao danas u Zagrebu. Vjerujem mu i siguran sam da su spremni na sve, kako bi svoje gu*ice sačuvali, jer znaju oni dobro što ih čeka prije ili poslije.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Prosvjedi branitelja Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja Empty05.02.11 1:18

Ante je napisao/la:
Para igra svoje.

Ako krenu.....

Ma daj čovječe, ma nek već jednom krenu....već nam je svima prekipjelo preko glave.
I uistinu mislim, da ovu bandu lopovsku i nju "koja zapovijeda" zajedno s ostatkom lopina i mafijaša, zapravo niti neće nitko "maknuti i skinuti" ako to ne učine baš ....branitelji.
Prosvjedi branitelja 375790
Kojega jarca i branitelji čekaju još, a ako oni krenu i narod će im se pridružiti....makar ću ja biti među prvima. Prosvjedi branitelja 778688
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Prosvjedi branitelja Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja Empty05.02.11 1:26

Rožica-ljutibijes je napisao/la:
........Kojega jarca i branitelji čekaju još, a ako oni krenu i narod će im se pridružiti....


Rožica, nije to 91. Onda su išli, danas ne, zato jer imaju iskustva. Dok su oni čuvali i branili dom, mnogi su pobjegli, a ti koji su pobjegli danas harače po ovom narodu i samim tim braniteljima i veći su branitelji i dobročinitelji od sviju nas.

Rožica-ljutibijes je napisao/la:
... makar ću ja biti među prvima. Prosvjedi branitelja 778688

Ja neću, niti u prvim niti u srednjim niti u zadnjim.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Prosvjedi branitelja Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja Empty05.02.11 1:43

plemenitašica je napisao/la:
Rožica-ljutibijes je napisao/la:
........Kojega jarca i branitelji čekaju još, a ako oni krenu i narod će im se pridružiti....


Rožica, nije to 91. Onda su išli, danas ne, zato jer imaju iskustva.

Pa baš zato jer više nije 91 i jer imaju iskustva, da...imaju nažalost. Sad


plemenitašica je napisao/la:

Dok su oni čuvali i
branili dom, mnogi su pobjegli, a ti koji su pobjegli danas harače po
ovom narodu i samim tim braniteljima i veći su branitelji i
dobročinitelji od sviju nas.
Da,
točno je sve što ste napisali i upravo zato što tako isto mislim, a znam
da i isti branitelji tako misle i sve ovo znaju, baš se zato
pitam, zašto već jednom ne krenu, a vrijeme je i trebali
bi
....ovo je sve postalo i suviše "to much".
Prosvjedi branitelja 922828
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

Prosvjedi branitelja Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja Empty05.02.11 12:18

Malo u offff

Čestitam plemenitašice sada ste boss.

Koliko znam Branka i njegova razmišljanja i iskustvo koje nosi,sve traume koje mu je rat ostavio,brak ,obitelj i ideale koje je sanjao ,ako krene i oni koji su kao on sa njime mislim da će imati dobru logistiku koja će odma čistiti svu prljavštinu i dobro paziti u stvaranju nove Hrvatske da se ne dogodi 91.Mislim da bez revolucije nečemo ni imati čistu,bez oblaka i suncem obasjanu Hrvatsku.

Možda vam ovo zvuči kao floskula,ali ja sam uvjerena da drugog puta nema jer ovi non stop rade po onoj kak je Let3 opjevao
OMAĐIJAJ ME
i TO IM USPJEVA ZASADA
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Prosvjedi branitelja Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja Empty05.02.11 12:35

Nije to draga Mišel ni nemoguće a najmanje floskula, pa vidite da se revolucije polako sele sve sjevernije, najavljen je prosvjed i u Srbiji, dakle zhunami bi mogao vrlo vjerojatno doći i do nas, ne prizivam ga i nije dobro da dođemo u takvu situaciju i da nas na taj način obasja sunce, jer nekima će se vjerojatno i smrknuti, ali nemojmo biti toliko sigurni da je to samo floskula, obzirom na događanja, još je svašta moguće.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Prosvjedi branitelja Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja Empty05.02.11 13:33

Borković ima moju punu podršku iako je to njemu beznačajno.
"Volim" ga jer je branitelj, jer je Lukavčan, jer je dečko/muž koji nije pokondiren, jer je pristojan i samozatajan, jer se ne fura na "slavu" i jer voli konje, Turopolje i Lukave-grad.
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

Prosvjedi branitelja Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja Empty05.02.11 13:39

Mislim da mu nije beznačajno,rane ipak bole,a dobro dođe kad se barem malo zaviju iako ne ozdrave.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Prosvjedi branitelja Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja Empty05.02.11 13:44

Mišel je napisao/la:
Mislim da mu nije beznačajno,rane ipak bole,a dobro dođe kad se barem malo zaviju iako ne ozdrave.
Mislila sam beznačajno kaj mu ja dajem podršku. Tko sam ja u njegovom životu, nitko!?
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

Prosvjedi branitelja Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja Empty05.02.11 13:49

Vjerujem da mu nije nitko beznačajan tko mu daje podršku,naprotiv.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Prosvjedi branitelja Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja Empty05.02.11 14:05

plemenitašica je napisao/la:
Borković ima moju punu podršku iako je to njemu beznačajno.
"Volim" ga jer je branitelj, jer je Lukavčan, jer je dečko/muž koji nije pokondiren, jer je pristojan i samozatajan, jer se ne fura na "slavu" i jer voli konje, Turopolje i Lukave-grad.

Slažem se imao sam ga prilike upoznati, dodao bi još samo da je jako drag i pristupačan.
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Prosvjedi branitelja Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja Empty05.02.11 17:20

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Nije to draga Mišel ni nemoguće a najmanje floskula, pa vidite da se revolucije polako sele sve sjevernije, najavljen je prosvjed i u Srbiji, dakle zhunami bi mogao vrlo vjerojatno doći i do nas, ne prizivam ga i nije dobro da dođemo u takvu situaciju i da nas na taj način obasja sunce, ali nemojmo biti toliko sigurni da je to samo floskula, obzirom na događanja, još je svašta moguće.
Da, da, ništa nije nemoguće, slažem se. Više je svakome prekipjelo a konačno i našim braniteljima koji su počeli shvaćati sve "igre i manipulacije" - i za koga sve to.
Ako treba i mora baš i jedino tako da nas obasja sunce - neka konačno bude, pa makar i tako ako ne drugačije nikako. D o s t a j e v i š e!

JOSIPJOŽA je napisao/la:
... jer nekima će se vjerojatno i smrknuti....
I treba tim nekima (njima - bandi lopovskoj, parazitima, vampirima ovog naroda, zlotvorima, zločincima..... Prosvjedi branitelja 257600 ) da smrkne ....konačno.
Mišel je napisao/la:
Vjerujem da mu nije nitko beznačajan tko mu daje podršku,naprotiv.

Već sam ranije napisala i on i oni imaju apsolutno moju podršku a znam da jedino oni (branitelji) mogu dobiti bezrezervnu podršku velike većine.

JOSIPJOŽA je napisao/la:
plemenitašica je napisao/la:
Borković ima moju punu podršku iako je to njemu beznačajno.
"Volim" ga jer je branitelj, jer je Lukavčan, jer je dečko/muž koji nije pokondiren, jer je pristojan i samozatajan, jer se ne fura na "slavu" i jer voli konje, Turopolje i Lukave-grad.
Slažem se imao sam ga prilike upoznati, dodao bi još samo da je jako drag i pristupačan.
I ja ga zato volim, podržavam i vjerujem mu. Samo on i
takvi trebaju i moraju biti glasni i jasni i ponovo "voditi" - prema
pročišćenju i svjetlu ovog naroda.
sunny
[Vrh] Go down
mariofil68
Ide prema gore
Ide prema gore
mariofil68


Broj postova : 245

Prosvjedi branitelja Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja Empty05.02.11 21:07

@plemenitašica

Oprez je majka mudrosti. Nekadašnja ministrica nekadašnjem ministarstva gaji dobe odnose sa Gosp. Jastrebom. Dobro su surađivali, a ni danas na nju ne troši puno rijeći bez obzira što se i sam zalaže za povrat imovine u POT projektu. Da, istina je da ima konje ( 20 komada), telad i poljoprivredno gospodarstvo ( preko Save nasuprot Bukevju) ali nju nikada spomenuo nije. Bez obzira što dolazi iz Lukavca grada možda bi trebao konkretizirati svoje stavove jer generalno i dalje koristi riječi opčenitog karaktera kao npr. ONI ili "prodali su državu sve po jednu kunu". Tko? Linić ili Hebrang? I jedni i drugi su prodavali i pare posuđivali, a u proizvodnju nisu ulagali. Za vrijeme NJIHOVIH vladavina ( 1998, 2003 i 2011) stopa nezaposlenosti rasla je do magične brojke od 350.000. Tko su to ONI? Kad su se brojke branitelja naglo počele dizati sa 38.000 nakon Oluje ( izvješće Predsjednika Tuđmana u Saboru) do 542.000 ( izvješće ministrice branitelja) Gosp. Jastreb se nije oglašavao ni na jednom skupu javno, nije spominjao " prodaju po kunu", a ni mnogi koji sad akcijski djeluju. S obzirom da si uzimam za pravo komentirati navedenog jer mi je bio nadređeni, s obzirom da je član HSS-a koji je koalicijski partner sa ministrom SAO Krajne, s obzirom da se sadašnji predsjednik HSS-a malo ograđuje pomislih da je to još jedna od predizbornih priprema jer njegova Stranka izgleda ide sama na izbore.
[Vrh] Go down
manimal
Ide prema gore
Ide prema gore
manimal


Broj postova : 413

Prosvjedi branitelja Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja Empty07.02.11 10:53

koko-vg je napisao/la:
... tak je ... da sam se onda ukrcal za bus i otišel samo do Gratza, prijavil se ko izbjeglica ... prvo, naučil bi njemački kak spada, zaradil bi više penez, odnosno popravil bi si standard, ne bih i dalje živio kao podstanar, vjerujem da bih barem kaj se financija bolje prošao, ali ... kad ja nisam takav, ne bih od srama mogao prijateljima pogledati u oči .... (a znam ih masu koji su to napravili ...)

...nije mi uopće smiješno ali moram reć - hehehehehe...znam likove iz djetinjstava koji su se pojavili nakon rata i kad sam ih pital kak su, kaj ima, oni meni vele, kak si i sam napisal, drito bez srama i karaktera gledajući me u oči - ahh, kod nas u australiji/njemačkoj i inim zemljama.... uffffff, pi*da ti ma***ina i kod nas u australiji/njemačkoj i inim zemljama...

p.s. sorry svima, nis' se mogel suzdržat...
[Vrh] Go down
mariofil68
Ide prema gore
Ide prema gore
mariofil68


Broj postova : 245

Prosvjedi branitelja Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja Empty16.02.11 11:40

Nakon pada Vukovara 1991. velik broj zarobljenih civila i vojnika iz grada i okolice svoju su kalvariju nastavili u logorima diljem Srbije. Za te ratne zločine još uvijek ne postoji niti jedna presuda. Teško je dati točan broj civila i vojnika koji su mjesecima bili zatočeni, mučeni, silovani i ubijani u 30-ak logora širom Srbije. Na popisima Međunarodnog Crvenog križa nalazi se oko pet tisuća imena, dok predsjednik Udruge pravnika Vukovar 1991. Zoran Šangut raspolaže s podatkom koji govori da je više od 7 tisuća muškaraca, žena i djece prošlo kroz te logore. Gotovo 500 Vukovaraca još uvijek se smatra nestalima, a velik dio njih završio je upravo na području Srbije gdje im se izgubio svaki trag. Za pet najvećih logora, Stajićevo, Begejce, Sremsku Mitrovicu, Niš i VIZ Beograd, udruga je u svibnju 2008. podnijela kaznenu prijavu za ratni zločin nad ratnim zarobljenicima srbijanskom glavnom tužitelju za ratne zločine Vladimiru Vukčeviću obogaćenu iskazima logoraša. Iskaze posjeduje i Županijsko državno odvjetništvo. ( Tportal/komentari).

Jedna od stepenica koju buduča vladajuča kasta mora preskočiti na ovaj ili onaj način. Otvarati procese u "akciji Laufer" i nakon 60 i više godina pokretati postupke protiv partizana ( od kojih večina više ni živa nije), nereagirati na procesuiranje branitelja koje je susjed stavio na Interpolovu međunarodnu tjeralicu bez obzira na uspostavu dobrosusjedskih odnosa, a pritom istini ne gledati u oči i tretirati sve druge drugačije u odnosu na vlastiti narod pokazuje da su i lijevi i desni i centrirani ista ekipa koja surfa za vlastiti interes i interes užeg kruga podobnika. Isti taj Andrija bio je na poziciji da predloži pokretanje istražnih radnji protiv čuvara, ravnatelja, oficira i državnih službenika koji su "opsluživali" konc logore ranih devedesetih jer je imao par tisuća živih svjedoka koji su prošli kalvariju. Blaiburg je u odnosu na ovu kalvariju mila majka. Gdje im je tada i sada nacionalna svjest, ponos i poštivanje? Da su stavili 500-600 ljudi na Interpolovu međunarodnu tjeralicu pitanje je da li bi onaj politički sud u Hagu tražio topničke dnevnike ili bi se primio posla. Možda je i to jedan od razloga zašto je Latinica otpilila jer je tema emisije trebala biti " Da li je sve ono bilo dogovoreno"!! No
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prosvjedi branitelja Empty
PostajNaslov: Re: Prosvjedi branitelja   Prosvjedi branitelja Empty

[Vrh] Go down
 
Prosvjedi branitelja
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Razne teme :: Politika i gospodarstvo-
Forum(o)Bir: