Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!

Go down 
+4
mariofil68
JOSIPJOŽA
Rožica-ljutibijes
koko-vg
8 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
Autor/icaPoruka
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 4 Empty29.11.11 1:16

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Ja gledam zadnjih 8 godina, dovoljno i previše.bounce

Dobro da nisi oslijepio.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 4 Empty29.11.11 1:41

Ante je napisao/la:
JOSIPJOŽA je napisao/la:
Ja gledam zadnjih 8 godina, dovoljno i previše.bounce

Dobro da nisi oslijepio.



Istina i Bog, dioptrija mi se povećala.Laughing
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 4 Empty01.12.11 22:13

ODJEB JE LANSIRAN: Vi ćete mi govoriti da sam ja 'crvena opasnost' i 'urbana Jugoslovenka'?


Ne volim koristiti psovanje u svojim tekstovima. Ne da imam nešto protiv, ali odavno je netko rekao, "samo najveći sebi to mogu dozvoliti, a da ne djeluje ružno". I zato ja kad pišem kao pisac, izbjegavam psovke. Ali ovaj tekst ne pišem kao pisac, nego kao privatna osoba. I zato, jeben van mater. Jeben van mater, vi ćete meni govorit da san ja "crvena opasnost", da san "urbana Jugoslavenka", da san "komunjara", i "antihrvatski element", vi koji ste zemlju ostavili u dronjcima.

Vi, koji danas šetate Hrvatskom kao razularena horda, sa pjenom na ustima urlajući "Čuvajmo Hrvatsku", mahom ste SVI bili članovi one partije kojom danas plašite prestravljeni narod, a ja, "Jugonostalgičarka" i "komunjara" toj sam partiji pokazala srednji prst onda kad to baš i nije bilo pametno, jer su mi se gadili svi partijaši, i onda i danas, jer sam slobodnomisleće stvorenje kojem nitko ne može zauzdavati ni jezik, ni pamet.

Vi, smrdljivci perfidni, nakaze moralne, vi ćete meni govorit da sam Jugonostalgičar i antihrvatski element, vi koji ste prodali i Vukovar i sve hrvatsko što ste mogli prodati, vi koji ste ponizili sve ljudsko i razumno u svakome od nas?

Ma, jeben van mater, i vama i onima koji vam se klanjaju. U jednome ste ipak uspili, napravili ste od zakletog ateiste pravog vjernika. Svaki, ali svaki dan ponizno i strastveno molin Boga da istrunete u Paklu. Pa tamo čuvajte onu svoju Hrvatsku kojom nas ucjenjujete godinama, i jebite se međusobno. Ali sa zaštitom, molim vas!


http://www.lupiga.com/vijesti/index.php?id=6440

Potpisujem teksta od slova do slova, od riječi do riječi. Postavit ću ga ovdje i tamo u lokalnu politiku.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 4 Empty03.12.11 1:31

Imam još vremena prije nego li zašutim:

"Šefica HDZ-a nije mogla pobijediti, ali je mogla izgubiti časno. Nije uspjela shvatiti koliko je to važno. Izgubit će izbore, izgubila je i dostojanstvo.

Jadranka Kosor od izborne je kampanje napravila paradu besmislica. Sebe je definitivno predstavila kao caricu ispraznosti. Njena je politička fraza šuplja, prava brbljaonica irelevantnosti. S poskakivanjem po pozornici, glumeći političku Lepu Brenu, pokazala je da nema nikakvu političku ideju.

Do otvaranja izborne utakmice uspijevala je koliko toliko sačuvati neku razinu. Kad je zagustilo, maske su pale pa je postalo kristalno jasno da HDZ nikad nije imao intelektualno inferiornijeg lidera. Prema njoj Franjo Tuđman bio je vizionar, Sanader intelektualni gigant.

Jadranka Kosor izbornu je kampanju pretvorila u brzi sunovrat u politički i socijalni primitivizam. Uvijek je toga bilo u HDZ-u, ali sve dosad uspijevalo se držati pod kontrolom.

Nije se baš stavljalo u izlog. Danas dominira. Kerum i Đakić udaraju ritam HDZ-ovoj kampanji. Političke su im zvijezde sirovi i necivilizirani ljudi. Njihovu su retoriku prihvatili i oni koji su se još jučer činili normalnim. Obrazovani Karamarko oglašava se kao uličar, Kosor sebi dozvoljava neviđene niskosti.

Na koncu, Jadranka Kosor u izbornoj se kampanji ponašala ne kao politička liderica nego kao obična piljarica. Služila se lažima, govorila svađalačkim tonom. Sama je sebi bila najveći protivnik.

Nije popravila izborne šanse nego ih je pogoršala. Podebljala je broj onih kojima je postala nepodnošljiva. Omasovila frontu kontra HDZ-a. Izgubit će izbore, ali i mnogo više. Prokockala je sav ugled koji je u jednom vremenu uživala. Tužno je gledati kako je samu sebe politički ubila.


http://www.jutarnji.hr/izborijada-jelene-lovric--jadranka-kosor-gubi-izbore-ali-i-mnogo-vise/991071/

Baš mi je naslov ove teme perfektan za postati o ovim gnjidama.

BRAVO Jelena!!!!! No, sa zadnjom rečenicom se ne slažem - meni nije tužno, ja uživam.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 4 Empty04.12.11 21:31

Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 4 Hdzosmrtnica
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 4 Empty05.12.11 13:35

Da li vrijedi u ovom slučaju, počivao u miru?
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 4 Empty05.12.11 16:05

Ante je napisao/la:
Da li vrijedi u ovom slučaju, počivao u miru?



Naše iskustvo nas uči da su se kod nas mrtvi navek dizali.

Izgleda kako ovaj put ni oni nisu bili efikasni kak i oni zbog kojih su se dizali.Laughing
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 4 Empty15.12.11 12:29

Urednik koji je "otpilio" Kosor: Imala je dovoljno vremena za iznošenje mišljenja

"OPROSTITE, imamo drugog slušatelja na liniji", tim je riječima voditelj
i urednik emisije Hrvatskog radija "U Mreži Prvog" Darko Labor jutros u
"pola rečenice" otpilio iz svoje emisije Jadranku Kosor koja se javila
kao slušateljica kako bi prokomentirala temu emisije.

Kosor: Ja sam se sama javila...

Voditelj otpilio Kosor iz emisije - https://www.youtube.com/watch?v=6Yn__Y8qEaA&feature=player_embedded

U emisiji se raspravljalo o Fimi-mediji te o bivšem čelniku HDZ-a Ivi
Sanaderu, a gost je bio odvjetnik Goran Suić. Osim Fimi-medije, rasprava
se vodila i oko toga kada bi Sanader mogao na slobodu te činjenice da
je HDZ ostao bez odvjetnika.

No, najbolji dio emisije, koji ide u anale, svakako je javljanje
slušatelja među kojima je bio i onaj poznati glas Jadranke Kosor.

"Ja sam se sama javila, iako ste po načelima profesionalnosti morali
pozvati nekog iz HDZ-a kada je već to opet tema vaše emisije", krenula
je Kosor dodajući kako odlučno opovrgava da je ona uzimala novac iz
crnih fondova. Kao bivša novinarka zamjerila je voditelju jer kako kaže,
on previše prejudicira oko HDZ-a te ga je zamolila da pričeka da proces
oko njene stranke završi te da tek onda daje sudove.

... htjela ga je poučiti...

"Lijepo vas molim da kroz medije ne pritišćete pravosuđe", rekla je
Kosor dodajući da je HDZ "stranka čestitih i poštenih ljudi".

"A niste se, što je zanimljivo, referirali na neke napise iz medija o
Croatia osiguranju, Coningu, davanju kredita i o drugim stvarima. Želim
ukazati, kao netko tko se jednom u životu bavio novinarstvom, da biste
trebali jednaki pristup imati prema svima, a kada se govori o političkim
strankama svakako i ... ", pričala je i pričala Kosor sve dok je
urednik i voditelj nije hladno prekinuo riječima "Hvala, imamo drugog
slušatelja na liniji".

Urednik i voditelj: Imala je dvije minute

"Gospođa Kosor nazvala je u emisiju kao što to rade svi naši slušatelji,
budući da se radi o kontakt emisiji. Pustio sam ju u eter, saslušao,
zahvalio, te u eter pustio mišljenje idućeg slušatelja koji je strpljivo
čekao na liniji. U svojim emisijama, nikad ne polemiziram sa
slušateljima, tako da nisam imao potrebu polemizirati ni s gospođom
Kosor. Njezin istup u eteru trajao je nešto manje od 2 minute, što je u
radijskoj minutaži i više nego dovoljno za iznošenje mišljenja", rekao
je Darko Labor urednik i voditelj na Hrvatskom radiju nakon emisije.

"O opasci gospođe Kosor o tomu koga sam trebao zvati u emisiju, nemam
što reći, osim da kao i svaki urednik, imam pravo birati sugovornike",
komentirao je na kraju.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/kosor-se-javila-u-program-hra-sad-cu-ja-vas-nauciti-hvala-imamo-drugog-slusatelja-na-liniji-/588419.aspx

...... hihihihihiiiiii .... bravo Darko Labor .... naravno, broš-baba je samo jedna među jednakima .... (uz razliku što je ona nepopravljivo oličenje gluposti) .... hoće likada shvatiti?
Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 4 703205 Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 4 703205
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 4 Empty20.12.11 20:03

Odavno sam napisala da je njeno djelovanje van pameti.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 4 Empty20.12.11 20:14

Vidjet ćemo hoće li preživjeti.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 4 Empty20.12.11 22:15

Ante je napisao/la:
Vidjet ćemo hoće li preživjeti.



Milinović opsano puše a ima jedini uspjeh iza sebe u svojoj županiji.

Po županisjkim organizacijama i ograncima je već počela buna, samo se ne zna gdje je Matija.Question
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 4 Empty20.12.11 22:30

Između njih dvoje biram Kosor.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 4 Empty20.12.11 22:57

Ante je napisao/la:
Između njih dvoje biram Kosor.

Znamo već kako je ona tvoj bombonček, daj nas iznenadi s nečim novim, pređi na karmele.Laughing
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 4 Empty24.12.11 23:15

Ante je napisao/la:
Između njih dvoje biram Kosor.

.... bljak Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 4 203717 .... ali, razumijem .... i meni kad bi to bila jedina moguća opcija izbora, što na svu sreću nije i valjda nikad niti nebu .... birala bih vaš "bombonček" Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 4 812283 Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 4 694809

( Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 4 60396 ima JOSIPJOŽA praf kaj vas pita i ja bi štela znati kad se bute "prešaltali" na nekaj drugo - podnošljivije bilo kojem osjetu Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 4 668755)
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 4 Empty25.12.11 10:30

Pored svih imena koja se spominju, ona je još najprihvatljivija.

Milinović -koma

Milošević - ljigav do daske

Kalmeta - kaže neće se kandidirati, ali isto kao i Milinović

Čobanković - halo
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 4 Empty27.12.11 21:31

Ma sve kaj ste nabrojali su ljiga i niš drugo. Treba njih svih zbrisati da ih nestane s lica zemlje.

A i imena kaj ste naveli, hm. Kada bi se malo onak stručno i dubinski i daljinski "pročeprkalo" u i oko njihovih imena, mislim da bi brzo rivalstvo bilo riješeno jer bi trebali biti u Remetincu, a onda na duže "sviranje klavijature ili gusli" u Lepoglavi, Požegi i inim buksama. lock-ss
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 4 Empty31.01.12 12:58

Vrh HDZ-a na meti USKOK-a zbog CRNIH FONDOVA: U tajnom sefu 9 mjeseci skrivali 4 milijuna kuna

Damir Mihanović, bivši član Uprave Croatia osiguranja, u emisiji “Nedjeljom u dva” prozvao je ženu iz samog vrha tadašnje Vlade, koja mu je navodno preko posrednika, 19. rujna 2011., uputila prijeteće poruke .

Posrednik je snimio razgovor, snimku posjeduje USKOK, a postoji i transkript. Mihanović nije želio otkrivati detalje ni radi li se o Jadranki Kosor. No, USKOK je već od CO-a zatražio dokumentaciju vezanu za razrješenje Mihanovića i Hrvoja Vojkovića s mjesta člana i predsjednika Uprave CO-a. Mihanović je Jadranku Kosor izravno optužio za to da je znala kako novac koji je Mladen Barišić iz Carine, u siječnju 2010., predao HDZ-ovoj blagajnici Marici Glavaš, potječe iz crnog fonda i da je unatoč tome držan u stranačkom sefu do listopada 2010.

http://www.jutarnji.hr/hdz-ovo-vodstvo-na-meti-uskok-a--novcem-iz-crnih-fondova-kupovali-joj-odjecu-i-aviokarte--placali-kampanju---/1003449/

Kako ide ona pjesma, rega, rega, bit će svega...
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 4 Empty15.06.12 22:43

Evo i priznanja Fiolića, tak da nemre biti nikako, kako je HDZ bio kriminalna organizacija.Laughing



http://www.vecernji.hr/vijesti/fiolic-sanaderu-sam-dao-20-mil-kuna-kesa-skrivao-mu-bukovce-clanak-420866
[Vrh] Go down
Sponsored content





Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 4 Empty

[Vrh] Go down
 
Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!
[Vrh] 
Stranica 4 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» KOLEKTIVNA TUŽBA PROTIV BANAKA

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Razne teme :: Politika i gospodarstvo-
Forum(o)Bir: