Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!

Go down 
+4
mariofil68
JOSIPJOŽA
Rožica-ljutibijes
koko-vg
8 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 3 Empty17.10.11 16:29

plemenitašica je napisao/la:
O da, vrlo opake i opasne "poruke" koje ja čitam kao prijetnje. Kaže se da je ranjena ZVIJER najopasnija. Ove buhe i uši i gnjide su zaista ZVIJERI koje će koristiti i represiju i prijetnje i metode koje su van pameti za civiluzirane ljude. Sve je za očekivati. Ako se ne javim dva dana uzastopno znači da sam
"pospremljena na sigurno".

Najte se zezati .... em sem ih samo ja tak prozivala i nazivala Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 3 375790 (ajoj, ste me prestrašili i sad ne smijem napisati kak ja znam, da su oni ZNA SE - Z......... O...........) ..... a kaj Vi imate pretnje o "pospremanju na sigurno" ..... uuuuufffffff scratch ?
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 3 Empty17.10.11 18:34

manimal je napisao/la:
plemenitašica je napisao/la:

"pospremljena na sigurno".

...samo javi adresu na koju da ti šaljemo pljuge Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 3 70775 ...

Ma mani, vi ste moj čovjek. sunny flower Ako ičega u pritovru fali onda su to pljuge, tak bar veliju. Ništa ispod Marlbora. Very Happy

@ Rožica - ne, ne nemam (bar za sad), bez straha budite,

ali pročitajte Jadranku- žena ZNA SE zna.

Kad ona nekaj veli onda je to ziher istina i tak bude.

Ona rešpektira, ona poštuje, ona neće dozvoliti, država nije u krizi, ona najbolje zna da se ljudi boje da će biti gladni, mi smo na najboljem putu da nađemo put, kud Ivo tud i ja.... pa njoj je za vjerovati.

A Šukera je "smaknula" (pardon, to je izraz našeg gradonačenika) jer se malo umorio od posla, sad se valjda i odmorio pa ima, čitam, istu retoriku. A ako je rotorika tu onda je i snaga i muda... prema tome sve je kak je i bilo. Ide čovjek na izbornu listu, ide u sabor, a možda bu opet ministar, ako osnuju ministarstvo gluposti, laži i neznanja. No, za tu fotelju u hadezeju ima poprilično kandidata, ne znam baš je li Šuker prava faca, ali bi mogel biti savjetnik.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 3 Empty18.10.11 20:27

Istrage o HDZ-u su u tijeku, preuranjeno je tvrditi da su odluke donesene

Nakon što je jutros odvjetnik HDZ-a Vladimir Gredelj na stranicama tportala ustvrdio da mu je glavni državni odvjetnik Mladen Bajić rekao da je tvrdnja, prema kojoj će USKOK za mjesec dana podignuti optužnicu protiv ove stranke zbog crnih fondova, iznesena u današnjoj Slobodnoj Dalmaciji, notorna laž, na svojim internetskim stranicama oglasio se DORH

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/154809/Istrage-o-HDZ-u-su-u-tijeku-preuranjeno-je-tvrditi-da-su-odluke-donesene.html

Polako, doći će i do toga.
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 3 Empty18.10.11 23:02

Na skupu hadezea u Splitu se dobivalo 400 kuna za to da plješčeš,urličeš i mašeš zastavom.Prednost imali oni koji su im radili na izborima u izbornim komisijama.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 3 Empty21.10.11 23:08

Peticija: Vrh HDZ-a je - zločinačka organizacija!

http://www.ipetitions.com/petition/zlocinacka/
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 3 Empty23.10.11 20:46

Sanader će metaforički biti vječno prikovan na stup izdajničkoga srama jer je, sukladno optužbi DORH-a kao zadnja fukara za desetak milijuna eura predao mađarskom Molu upravljačka prava nad nacionalnom naftnom kompanijom. Ovim postupkom Sanader je u hrvatskom političkom teatru institucionalizirao sveopću hipokriziju kao politički modus vivendi: u javnosti je izigravao velikog domoljuba, europejca, političara sa šlifom, a u stvarnosti je bio i ostao priprosti hohštapler koji nije dorastao zahtjevnim političkim događanjima tako da ne čudi što je udobnu fotelju u Vladi zamijenio ćemlijom u Remetincu.

Kao što je Bog prema biblijskom vjerovanju stvorio čovjeka na svoju sliku i priliku, tako je i nekadašnji nepokrenuti pokretač koji je preuzeo ulogu aristotelovskoga boga u hrvatskoj politici pokušao stvoriti sebi nasljednicu na svoju sliku i priliku. Svima nam je danas kristalno jasno da ona nije izdala samo njega, nedodirljivo božanstvo, nego i nacionalne interese dovodeći državu do ruba bankrota što je kulminiralo u činjenici da je u međuvremenu inozemni dug debelo premašio nacionalni BDP.

A što je Sanaderova nasljednica u tajnosti glede državnoga razgraničenja dogovorila sa svojim javnim obožavateljem i šarmerom Borutom Pahorom u Titovom lovištu na Brdu pri Kranju bit će nam jasno neposredno nakon ulaska u Europsku uniju.


http://www.dnevno.hr/kolumne/jure_zovko/izdajnici_u_hrvatskoj_politickoj_vrhusci/421800.html
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 3 Empty23.10.11 20:52

Ante je napisao/la:
Peticija: Vrh HDZ-a je - zločinačka organizacija!

http://www.ipetitions.com/petition/zlocinacka/

Tražiti skidanje imuniteta saborskom zastupniku kako bi mu se moglo suditi zbog mišljenja koje je izrekao u parlamentu, te dovršiti takav zahtjev partijskim dizanjem ruku skandal je prve vrste koji će ući u političku povijest Hrvatske.

HDZ i oni njegovi koalicijski partneri koji su im jučer asistirali u ovakvoj protuustavnoj svinjariji bilo glasanjem, bilo kroz osiguravanje kvoruma – takve se akcije trebaju stidjeti dok je svijeta i vijeka.


Ali to kako na to gleda bilo koja politička ili društvena grupacija, ili bilo tko od nas građana, i sviđa li se nekome Jovanovićev stil ili ne, u ovoj je stvari posve nebitno. Bitno je da je HDZ pljunuo na elementarnu demokratsku instituciju zastupničkog imuniteta, time na ustavni poredak, time na Ustav Hrvatske koji je osnovni integrativni faktor ove zajednice građana.

Poslati svog kolegu zastupnika pred sud da se brani od optužbi za klevetu, to je izvan svake pameti i izvan minimuma odgovornosti čak i za stranku koja je svoj kredibilitet profućkala u sto i jednoj aferi.


http://www.novilist.hr/Komentari/Kolumne/Komentar-Sanje-Modric/HDZ-imperija-u-raspadu

Ne vrh, nego cijeli hadezej je zločinačka i kriminalna sekta, vrlo opasna za sve izuzev 220 tisućica koliko je dugačak njihov popis. Marš.

Klauški je opet perfektan, ali oprezan. Ja nisam.

HDZ je ostao ***** do kraja

Sve to je dobro kako netko ne bi više gajio neke iluzije o reformiranom, promijenjenom, poboljšanom, demokratskom HDZ-u. Kako je vladao, tako je i okončao vladavinu. Osam godina je uništavao, pa je sasvim normalno da uništava još osam dana.

Još samo osam dana.

Normalno je da takva stranka do zadnjeg daha uništava tekovine demokracije, uništava dostojanstvo parlamenta i dignitet saborskih zastupnika, uništava proceduru, kao i odnose sa susjednim državama.

Ono malo što je izgradio, srušio je u jednom danu. Na jednoj sjednici, u jedno prijepodne, u onome što se zove silovanje demokracije. I to je dobro.

Jer "zločinačka organizacija" došla je do svog kraja. Nakrala se, iživjela, izguštala, uništila je i upropastila sve čega se dotakla, pa sada može mirno otići.

Zahvaljujemo joj što nam je čak i sada na samom kraju omogućila da je pamtimo upravo onako kako je zaslužila. Kao nešto najgore što nam se moglo dogoditi.


http://www.index.hr/vijesti/clanak/hdz-je-ostao-djubre-do-kraja/578537.aspx

[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 3 Empty24.10.11 8:24

Oprez. S obzirom da je uveden verbalni delikt mogli bi i vas tužiti.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 3 Empty24.10.11 18:37

Ante je napisao/la:
Oprez. S obzirom da je uveden verbalni delikt mogli bi i vas tužiti.

Pa zato sam i napisala da ja nisam oprezna. Svjesno i namjerno.

Čujte, ja pratim Kukuriku jocolor :

Riječ je o vrlo ozbiljnom i zabrinjavajućem presedanu kojim se izravno ruši Ustav. Imunitet postoji samo zato da bi zastupnici mogli slobodno govoriti, ne zato da bi bili zaštićeni od lopovluka ili krvnih delikata koje su eventualno počinili. Dakle, u petak je prvi puta u 20 godina hrvatske demokracije, demokratsko izabranog Sabora, to prekršeno. I sva tumačenja koja sada slušamo su samo loši izgovori. U Hrvatsku je vraćen verbalni delikt.


..........kod toga stojimo i u tome nas neće pokolebati HDZ-ovo nasilje nad slobodnom riječi .........

http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/Milanovic-HDZ-je-zatukao-demokraciju

Kako ja nemam imunitet ne trebam biti u strahu ništa manje nego prije, bolje rečeno ništa više, jer se ionako ne bojim. I neće me pokolebati hadezejovsko nasilje nad slobodnom riječi.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 3 Empty24.10.11 21:54

Kako je Jaca bila Titina pionirka, kasnije partijka, sada glumi Titu, gdje god dođe cvijeće.....još samo čekam da joj zapjevaju onu staru......" Drugarice posadimo cvijeće....." e moglo bi uslijediti poslije svega i ono da nas počne zatvarati tko god spomene njeno ime, ko Tito. Jer naprosto u njenom ponašanju vidim oponašanje Tita.Laughing
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 3 Empty25.10.11 0:16

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Kako je Jaca bila Titina pionirka, kasnije partijka, sada glumi Titu, gdje god dođe cvijeće.....još samo čekam da joj zapjevaju onu staru......" Drugarice posadimo cvijeće....." e moglo bi uslijediti poslije svega i ono da nas počne zatvarati tko god spomene njeno ime, ko Tito. Jer naprosto u njenom ponašanju vidim oponašanje Tita.Laughing

Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 3 Jedannarodjedanvoa
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 3 Empty27.10.11 0:13

Izvori bliski stranci: HDZ-u stigla obavijest da je pod istragom

Iz HDZ-a su javili tek da će J. Kosor o svemu sutra u 9.30 izvijestiti novinare na konferenciji u središnjici stranke.

Riječ je o crnim fondovima zbog kojih se kao odgovorne osobe iz stranke navode bivši predsjednik Ivo Sanader, rizničar Mladen Barišić, blagajnica Branka Pavošević, glavni tajnici Branko Vukelić i Ivan Jarnjak, te glasnogovornik Ratko Maček koji je bio šef predizbornih kampanja u kojima se koristio novac iz crne blagajne. Da je stvar ozbiljna po HDZ govori i to što je u srijedu navečer stigla obavijest da će premijreka Jadranka Kosor u četvrtak u 9.30 održati konferenciju za tisak.

http://www.vecernji.hr/vijesti/izvori-bliski-stranci-hdz-u-stigla-obavijest-da-je-pod-istragom-clanak-340569

Stigla cica na kolica.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 3 Empty27.10.11 17:54

Ante je napisao/la:
Izvori bliski stranci: HDZ-u stigla obavijest da je pod istragom

Kosorica se prilično iživcirala zbog pitanja hoće li dati ostavku iz moralnih razloga .......

"To nije bila moja kampanja nego kampanja HDZ-a. Mi smo moćna stranka, imamo puno novca iz donacija i članstva. I danas smatram da je ta kampanja bila financirana apsolutno legalno", ustvrdila je Kosor.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/potvrdio-je-darko-milinovic-hdz-je-pod-istragom/579548.aspx

Vi ste stranka/poket/sekta lažova, prevaranata, lijenih guzica, korumpiranih mafijaša koji prijete i ucjenjuju, gadova, ljigavaca. Vi ste ništkoristi, vi ste zločinci svi do jednoga, svi od 220 tisuća, vi ste sramota Hrvatskoga naroda, najgore što nam se moglo dogoditi od stoljeća sedmog.



"Nastup premijerke u povodu najave optužnice protiv HDZ-a je jako defenzivan. Pokušala je HDZ prikazati kao žrtvu i heroja, a ne kao osumnjičenika ili počinitelja kaznenih djela. Te 'mi smo na križnom putu', te 'izaći ćemo jači'... To nikoga ne zanima! Građane zanima što su napravili, koliko su novca ukrali i kako su došli na vlast, jer to se očito nije dogodilo na legalan i moralan način", kaže nam politologinja Mirjana Kasapović .....

"Oni su jedina stranka koja je toliko duboko zaglibila u korupciju, tako masovno i masivno, da ne mogu prozivati druge stranke. One sigurno imaju svoje probleme sa zakonom, no ne tolike. Nevjerojatno je također što govore kako su se oni sami čistili. Čiste ih državna tijela, oni nisu mjerodavni za to", kaže Kasapović.

Smatra sretnom okolnošću što se ovo dogodilo pred izbore jer "HDZ ne može dalje vladati zemljom", a da su bili opterećeni optužnicom usred mandata "to bi bila katastrofa".

Upitali smo ne bi li tada bio trenutak za podnošenje ostavke zbog političke i moralne odgovornosti.

"Oni to ne bi napravili! Trebali su raspisati izvanredne izbore kad je Sanader odstupio, pa onda kad je bježao osumnjičen, ali nisu, niti bi to ikad napravili", kaže profesorica.

http://danas.net.hr/hrvatska/page/2011/10/27/0406006.html



Zar itko očekuje da bi se izgubili iz politike? Pa nismo naivni, iako gadovi misle da jesmo. HDZ i moralnost, HDZ i znanje, HDZ i etika - ma to su dva totalno dijametralna pravca. HDZ nema lice, nemaju obraz, imaju đonove i desnu ruku koju se držeći na srcu furaju na domoljublje, Čuvajmo Hrvatsku itd..

Fujjjjjjjjjjjj.

HDZejci - gonite mi se ispred očiju jer ću se pridržavati recepta vašeg omiljenog velikogoričkog piskarala koji pljuje po ljudima.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 3 Empty27.10.11 17:55

NIŠTA MI NEĆE OVAJ DAN POKVARIT:

"...Ovo je iznimno težak trenutak u našoj stranci, najteži u povijesti.
....220 tisuća ponosnih i časnih ljudi imamo, iz ovoga ćemo izaći kao čvrsta stranka ....
....I u ovom trenutku mi pokazujemo da su nam interesi naroda iznad stranačkih intesrea....
... Netko će odgovarati zašto se mjesecima nanosi šteta HDZ-u? Mjesecima nas pljuju različitim iskazima.", govorila je Kosor.

Naslađujem se, da, da, imate pravo... NIŠTA MI NEĆE OVAJ DAN POKVARIT.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 3 Empty15.11.11 18:46

Dežurni provokatori HDZ-a i u utorak su pred središnjicom HDZ-a izveli novu akciju. Ovaj put pozvali su sve vozače u Zagrebu da potrube za pad HDZ-a. I čim su razvukli transparent, Trgom žrtava fašizma razlila se buka automobilskih truba.




http://danas.net.hr/hrvatska/page/2011/11/15/0013006.html?pos=n0
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 3 Empty15.11.11 18:54

bounce Tako jednostavno a genijalno.bounce
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 3 Empty24.11.11 1:00

Nadam se da će ih jednog dana i za Vukovar netko kazniti:

I zato su snimke telefonskih razgovora između Vukovara i Zagreba koje smo objavili u nedjelju meni jednako nezamislivo jezive. Nezamislive po bešćutnosti s kojom Tuđman s telefona, kao dosadnu stjenicu skida Milu Dedakovića koji vapi za oružjem, po nonšalanciji s kojom Gojko Šušak Dedakoviću objašnjava da u Požegi ima 6000 ljudi pod oružjem a kada ga ovaj pita zašto ne krenu, Šušak odgovara sa „Eh...“

Ne pišem o tome, govorim o bešćutnosti i nonšalanciji koja izvire iz tih snimki, pišem o tome kako je Tuđman skinuo Dedakovića s telefona kad ga je ovaj pitao za 2000 vukovarske djece...

Rado bih za svako poginulo vukovarsko dijete sada protresao kosti Franje Tuđmana i Gojka Šuška i pitao ih bi li oni svoju djecu žrtvovali na oltaru Domovine? Za međunarodno priznanje? Za Hrvatsku? Za tenis? Za bilo što.
Pišem ogorčen kako nikakav proboj makar samo za spas civila i ranjenika nije niti pokušan.



I kao vrhunac svega nezamislivog što sam ovih dana čuo o tim danima pojavljuje se Miroslav Tuđman. Da nam objasni da je čuvena „Optužnica“ Siniše Glavaševića, čovjeka koji sa svim ostalim preživjelim vukovarcima u tom trenutku gleda smrti ravno u oči, čovjeka punog nezamislivog očaja i gorčine, da je dakle taj tekst Glavaševiću podmetnuo KOS! U Vukovaru. U studenom 91. Par sati prije pada Vukovara. Par sati prije masakra koji je uslijedio. U kojem je ubijen i Glavašević.

Valjda kao Kos-ov agent.

Bože, ima li kraja bešćutnosti...


http://bigblog.tportal.hr/spranja
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 3 Empty24.11.11 1:35

Pandorina kutija se konačno počela otvarati, čak 20 godina nakon užasa
zvanog Vukovar. Nadam se da će se napokon sve razjasniti, sve sjesti na
svoje mjesto i nepravde ispraviti (koliko je to moguće). Vukovar je
žrtvovan, mi Slavonci to znamo već 20 godina...to je javna tajna.
Nekoliko tisuća dobrovoljaca iz ostatka Slavonije je uoči pada Vukovara
kretalo prema tom gradu, ali ih je Tuđman vraćao nazad.
Ne znam da li je itko bio svjestan što slijedi nakon pada Vukovara...
Bili su sretni oni koji su odmah od metka na mjestu ostali mrtvi, jer
ono što je slijedilo za zatočene Vukovarce - nije mogao zamisliti niti
Dante u svojim krugovim pakla.
U Vukovaru su postajali logori za silovanje. To su bile kuće na kojima
je visjela bijela zastava. Jedan od njih je bio i logor Velepromet, kroz
koji je prošlo cca 10.000 ljudi. Pretpostavlja se da nema žene koja
nije bila silovana u Veleprometu. Najmlađa žrtva silovanja je imala 6
godina (i danas je živa, na tabletama - vegetira), a najstarija 80
godina. Kao rezultat silovanja rođeno je cca 250 djece. Silovani su i
muškarci, dječaci. Silovanja su bila prebrutalna. Npr.četnici su se na
najbolesnije moguće načine redali na jednoj trudnici, koja je zbog toga
izgubila bebu u petom mjesecu trudnoće, jedva je preživjela pobačaj - a
oni su je nakon toga nastavili silovati. Silovane su djevojčice ispred
svojih majki, snahe ispred svekrvi itd.
Nedavno je izdana knjiga pod nazivom Sunčica u kojoj se nalazi nekoliko
svjedočanstva žrtava silovanja u Vukovaru. Sunčica je bila beba na koju
su srpski vojnici/četnici odlagali svoje jakne dok su silovali njenu
majku. Nekim čudom se nije ugušila i danas je živa, ima 20 godina.
Sunčica i njena majka se boje i danas otići u Vukovar, jer kada su se
vratile isti Srbi i isti četnici su joj zaprijetili da će SUNČICI DANAS
USRED HRVATSKE UČINITI ISTO ONO ŠTO SU NJOJ UČINILI PRIJE 20 GODINA U
VUKOVARU.
Jedan od silovatelja danas radi u HR policiji u Vukovaru....jedan od
silovatelja je bio u HR saboru (danas uživa u balgodatima saborske
plaće)...itd.
Ti isti silovatelji i dalje žive u Vukovaru, i to dobro žive (dobili su
mirovine, isplate odštete, obnovljene su im kuće - koje su oni rušili
itd.).
Silovane žrtve nerado pričaju o tome, a one koje su se usudile - državno
odvjetništvo nije napravilo ništa. Jedna žena je svojega silovatelja u
Vukovaru napala kišobranom, te ja na sudu dobila zabranu prilaska toj
osobi.
Nitko ne može tim žrtvama izbrisati ono što im se desilo, ali
jednostavno je za nepovjerovati da ti isti silovatelji i danas 2011.g.
hodaju Vukovarom i nekim ostalim djelovima RH.
Nadam se da nisam preveliki optimist ako želim da se ta nepravda tek
nakon 20 g. ispravi.
G.Šprajc - pokrenite i ovu tabu temu.
Postoji dosta tekstova o ovome, a izdvajam neke od njih:
http://www.politickascena.com/index.php?option=com_content&view=article&id=308:upozorenje-vrlo-uznemirujue&catid=44:komentari-tjedna
http://globus.jutarnji.hr/hrvatska/drzava-ih-je-zaboravila-a-zlocinci-i-silovatelji-slobodno-secu
http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/148392/Najmlada-zrtva-silovanja-imala-je-sest-najstarija-80-godina.html
http://www.udbina.com/index.php?option=com_content&view=article&id=2016:u-vukovaru-su-postojali-logori-za-silovanja-&catid=108:domovinski-rat&Itemid=135
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 3 Empty24.11.11 10:43

Ovo je brutalno i pretužno i za čitati. PRESTRAŠNO.

Zvjerstva koja su se dogodila su toliko sirova i primitivna ali nažost prisutna.

Kaj je najgore, molga bi se dogoditi i danas.



Stvarno mi je neobjašnjivo kak ti ondašnji političari imaju hrabrosti uopće se pojaviti u Vukovaru. Pa nisu za drugo nego da ih se bukvalno popljuje i puste snimke govora tih žena.
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 3 Empty24.11.11 11:11

teško za čitati
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 3 Empty24.11.11 12:14

plemenitašica je napisao/la:




Stvarno mi je neobjašnjivo kak ti ondašnji političari imaju hrabrosti uopće se pojaviti u Vukovaru. Pa nisu za drugo nego da ih se bukvalno popljuje i puste snimke govora tih žena.



Kaj Vi plemenita podcjenjujete 21 dobiveni glas u Vukovaru? Dozvoliti sebi i ne otići, birači bi jako zamjerili, njih 21 bi se od žalosti i tuge morali napiti, ukoliko se njihovi miljenici ne bi pojavili u Vukovaru.Laughing
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 3 Empty25.11.11 9:35

21 ili 22?
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 3 Empty27.11.11 21:54

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Kaj Vi plemenita podcjenjujete 21 dobiveni glas u Vukovaru?

Mene zanima samo Plan 21. !!!!! sun1
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 3 Empty28.11.11 1:36

Da li je netko vidio program HDZ-a?
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 3 Empty28.11.11 9:58

Ante je napisao/la:
Da li je netko vidio program HDZ-a?



Ja gledam zadnjih 8 godina, dovoljno i previše.bounce
[Vrh] Go down
Sponsored content





Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» KOLEKTIVNA TUŽBA PROTIV BANAKA

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Razne teme :: Politika i gospodarstvo-
Forum(o)Bir: