Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".

Početna stranicaRegistracijaLogin

Share

Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!

Go down 
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
koko-vg
Ide prema gore
Ide prema gore
koko-vg

Broj postova : 106

Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! Empty
PostajNaslov: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! Empty28.01.11 17:20

Ivica Pančić odlučio se odazvati pozivu premijerke
Jadranke Kosor te joj pomoći u borbi protiv korupcije. Učinio je to na
način da je podigao kaznenu prijavu protiv HDZ-a. Inspiriran je 'likom i
djelom' bivšeg šefa vladajuće stranke.

Ivica Pančić (HDS) podigao je kaznenu prijavu protiv
Hrvatske demokratske zajednice. Pojasnio nam je i kako sve svoje optužbe
temelji na djelima koja se stavljaju na teret bivšem premijeru i
predsjedniku HDZ-a Ivi Sanaderu, a ''koja su priznali i sami dužnosnici HDZ-a''.

''Reagirao sam na nedavni poziv premijerke Kosor da
joj se pomogne u borbi protiv korupcije, te je ovo moj mali dio.
Kaznenu prijavu USKOKU protiv HDZ-a podižem na temelju Zakona o
odgovornosti pravnih osoba za kaznena djela'', rekao je za Danas.hr
Pančić.

Naime, u članku 3. Zakona o odgovornosti pravnih osoba za kaznena
djela kaže se da će se ''pravna osoba kazniti za kazneno djelo odgovorne
osobe ako se njime povređuje neka dužnost pravne osobe ili je njime
pravna osoba ostvarila ili trebala ostvariti protupravnu imovinsku
korist za sebe ili drugoga''.

Čini uslugu HDZ-ovcima koji 'nisu ništa znali'

''U ovom slučaju ako je bivši predsjednik HDZ-a Ivo Sanader
odgovoran i ako je počinio kazneno djelo, onda je po tome odgovorna i
sama pravna osoba, odnosno HDZ. Također, po članku 26. istog Zakona
državni odvjetnik može po službenoj dužnosti pokrenuti kazneni postupak
protiv stranke, jer članak 26. kaže: Ako je podnesen prijedlog za progon
samo protiv odgovorne osobe, državni odvjetnik može po službenoj
dužnosti pokrenuti kazneni postupak za isto kazneno djelo i protiv
pravne osobe'', pojasnio nam je Pančić.

Dodaje i kako prijavu USKOK-u temelji na aferama s crnim fondovima,
Fimi mediom, nabavkom BMW-a za Sanadera i zapošljavanjem stranačkih
osoba u javnim poduzećima (slučaj Rade Buljubašića op.a.).

''Sasvim je jasno da je u navedenim slučajevima koji se stavljaju na
teret Sanaderu i HDZ povrijedio svoju dužnost iz Zakona o političkim
strankama i ostvario protupravnu imovinsku korist za sebe i drugoga.
Zato tražim da paralelno sve radnje idu i protiv odgovorne i protiv
pravne osobe. Ne može Ivo Sanader biti kriv za sve, a ostali se ponašaju
kao da nisu znali. Dođe mi ga žao kada vidim što mu rade. Ovakvo
šutiranje čovjeka u prašini nema smisla'', zaključio je Pančić i dodao
kako prijavu podnosi i u interesu 90 posto članova HDZ-a ''koji nisu
imali pojma o kriminalu koji se provodio u vrhu te stranke''.

Potpredsjednik Sabora Vladimir Šeks kometirao je
prijavu USKOK-u protiv HDZ-a te je poručio kako ''kaznena prijava nije
nikakav udar na HDZ'', jer ''svaki građanin ima pravo podnijeti kaznenu
prijavu, a Državno odvjetništvo jedino je mjerodavno odlučivati o
njoj''.

http://danas.net.hr/hrvatska/page/2011/01/28/0310006.html
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes

Broj postova : 1353

PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! Empty28.01.11 19:25

Vidi, vidi...zgodno to napravio Pančić, hm....ma definitivno, kad razmislim - opravdano.
Prijava je opravdana i osnovana Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! 70775 ....ma, ništ od toga .... he-he, ali Bajić neće plesati po tom taktu
Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! 703205 ....on pleše po direktivi ZNA SE Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! 550616 koga.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA

Broj postova : 1957

PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! Empty28.01.11 19:33

Treba se strpiti i pričekati povratak Sanadera, a možda i razgovor u Austriji otkrije puno toga i bez povratka.
Bajić nemože nazad, pitanje svih pitanja je, zašto je čekao do sada?
[Vrh] Go down
mariofil68
Ide prema gore
Ide prema gore
mariofil68

Broj postova : 245

PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! Empty28.01.11 20:02

Vidi se da su izbori polako počeli. Netko to pokrene malo ranije, a netko malo kasnije. Mislim da je zaista naivno vjerovati da bi bilo koje državno odvjetništvo bilo koje države ovakvu kaznenu prijavu prihvatilo jer se ista temelji na pretopstavci da je glavni akter kriv. Glavni akter trenutno ima visinske pripreme i nije dostupan pravosuđu, postupak je još uvijek u istrazi i uopče nije pokrenut. Kad se pokrene, ako se pokrene, možda ispadne da nije kriv. Temeljiti kaznenu prijavu na toj osnovi više govori o čovjeku koji ju je podnio, a manje o nekim sudionicima koji su u njoj spomenuti. Zašto je navedeni zajašio bivšeg hađiju, a nije ga zajašio po osnovi Kamen Ingrada ili Brodosplita, Sunčanog Hvara ili INE? Zašto nije zajašio niže rangirane ministre i potpredsjednike koji su potpisivali več odma vranca. Podnositelj nije glup, on zna da od toga nema ništa kad se u samom glavnom državnom odvjetniku krije rep zvan Grad Split, vojarna sa zarobljenicima, ratno doba - enigma. Pisao je i Feral o tome. Dakle, iz navedenog se može zaključiti samo jedno - utrka " političkih konja" na utrci " Tour de Rvatska 2011" je počela.
[Vrh] Go down
koko-vg
Ide prema gore
Ide prema gore
koko-vg

Broj postova : 106

PostajNaslov: re   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! Empty28.01.11 20:54

tak je, svi se pripremaju za izbore, a Pančić pokušava ušičariti koji bod za svoje, nove Socijaldemokrate. Potez nije loš, čak je i u pravu, ali dal je sposoban to pratiti i forsirati do izbora ?
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes

PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! Empty28.01.11 21:39

Rožica-ljutibijes je napisao/la:
Vidi, vidi...zgodno to napravio Pančić, hm....ma definitivno, kad razmislim - opravdano.
Prijava je opravdana i osnovana Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! 70775 ....ma, ništ od toga .... he-he, ali Bajić neće plesati po tom taktu
Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! 703205 ....on pleše po direktivi ZNA SE Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! 550616 koga.
mariofil68 je napisao/la:
Vidi se da su izbori polako počeli. Netko to pokrene malo ranije, a netko malo kasnije. Mislim da je zaista naivno vjerovati da bi bilo koje državno odvjetništvo bilo koje države ovakvu kaznenu prijavu prihvatilo jer se ista temelji na pretopstavci da je glavni akter kriv. Glavni akter trenutno ima visinske pripreme i nije dostupan pravosuđu, postupak je još uvijek u istrazi i uopče nije pokrenut. Kad se pokrene, ako se pokrene, možda ispadne da nije kriv. Temeljiti kaznenu prijavu na toj osnovi više govori o čovjeku koji ju je podnio, a manje o nekim sudionicima koji su u njoj spomenuti. Zašto je navedeni zajašio bivšeg hađiju, a nije ga zajašio po osnovi Kamen Ingrada ili Brodosplita, Sunčanog Hvara ili INE? Zašto nije zajašio niže rangirane ministre i potpredsjednike koji su potpisivali več odma vranca. Podnositelj nije glup, on zna da od toga nema ništa kad se u samom glavnom državnom odvjetniku krije rep zvan Grad Split, vojarna sa zarobljenicima, ratno doba - enigma. Pisao je i Feral o tome. Dakle, iz navedenog se može zaključiti samo jedno - utrka " političkih konja" na utrci " Tour de Rvatska 2011" je počela.
Bravo, potpisujem. Sve ste lijepo izložili, pojasnili i elaborirali što sam i sama mislila kada sam napisala svoj post. Svaka čast!
I da znate, baš ste me slatko nasmijali ovom boldanom Vašom rečenicom i nazivom utrke Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! Ve2mhtPodignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! Ve2mhtPodignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! Ve2mht.
[Vrh] Go down
mariofil68
Ide prema gore
Ide prema gore
mariofil68

PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! Empty28.01.11 23:40

koko-vg je napisao/la:
tak je, svi se pripremaju za izbore, a Pančić pokušava ušičariti koji bod za svoje, nove Socijaldemokrate. Potez nije loš, čak je i u pravu, ali dal je sposoban to pratiti i forsirati do izbora ?

Mišljenja sam da nije, kao ni masa njih koji su na ovaj ili onaj način izašli iz okvira Partijskih bez obzira kojoj pripadali. Ipak je za nacionalnu turneju po stadionima, kafičima, društvenim domovima, trgovima i parkovima, lokalnim i nacionalnim tv i radio postajama, te po banderama i balkonima potrebna pozamašna količina eura ili švajcaraca jer nepoznatim konjušarima nitko na guzove ne daje. Milione treba imati da bi se krenulo u turneju, poneki autić, možda bus, dva tri novinara na stalnom honoraru i Seve da tu i tamo zareve. teško da Pančić, Leasr ili netko drugi danas ima takvu mašineriju i financijsku i opičenu u buljonku.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante

Broj postova : 2140

PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! Empty29.01.11 14:13

Da li će nešto biti od toga, manje važno. Ako ne sada onda kasnije. Cijeli HDZ ili samo dio. Prije 4-5 godina to su u Saboru već govorili. I tada je narod žestoko reagirao (pod narod čitaj mediji). Klima se mijenja. Sada je to manje više opće poznata činjenica.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica

Broj postova : 2046

PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! Empty29.01.11 14:21

...... teško da Pančić, Leasr ili netko drugi danas ima takvu mašineriju i financijsku i opičenu u buljonku.
Pih, htjela sam kliknuti citiraj, a kliknula sam na + pa ste dobili bod (pohvalu). Krivo, ali sad nema popravka.
Zašto krivo - ne dirajte Lesara. Na svašta je taj spreman. Nije sve u novcima.
[Vrh] Go down
mariofil68
Ide prema gore
Ide prema gore
mariofil68

PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! Empty29.01.11 17:03

Oh, a na što je to Lesar spreman? Revoluciju ili jeftiniji način oglašavanja?
Zašto nije pokrenuo akciju prikupljanja potpisa da Vlada naloži bankama da prestanu kršiti Ustav RH i maknu euro i švajcarac kao poveznicu sa kreditnim zaduženjem građana, da malo i oni kao legalni kamatari počnu razmišljati o vrijednosti monete koju svi od milja zovu Kuna? Zašto nije pokrenuo akciju prikupljanja potpisa da se zabrani poticanje bankara da građani rade kazneno djelo kad daju osobne zadužnice kod stambenih kredita ili leasinga na iznose od 500 tisuča ili 1 milion ? Čime to građani garantiraju kad ih banka oplete po gubici sa zadužnicom od prije 10 godina pa im blokira sve živo i mrtvo, a jadnici ni najmanje nisu krivi što je izgorio objekt u kojem su radili ili je gazda zapalio u Litheštajn? Zašto ne prikuplja potpise da državni dužnosnici i ministarstva drže novac u Hrvatskoj banci i preko Hrvatske Banke primaju plaču ? Zašto ne prikuplja potpise da hrvatska država garantira štedišama oročena sredstva u Hrvatskoj Banci, a ne da garantira za oročena sredstva do 400 tis.kuna u Banci čiji je vlasnik u konačnici Arafat obitelj, preko sina koji obitava u Italiji?????
Na to bi Vlada MORALA reagirati pa bi bila prisiljena mijenjati sustav jer bi bila jako dobro svjesna da bi joj pao rejting odmah za 20%. Uostalom, Lesar je i ušao u Sabor na krilima HNS-a, kao i lasasti gradonačelnik Varaždina na krilima HSLS-a. I sad su obojica nezavisni ali plača ide, ima se.
Zašto GBR me predloži smanjenje plače saborskim zastupnicima na 7.500,00 kn s obzirom na prosječnu plaču u RH i poticaj da se sredstva usmjeravaju za neke druge, konkretne potrebe socijalno ugroženih građana, invalida i sl. Zašto na tome ne jaši Leasar.
Eh, odo ja u krivom smjeru, a tema je Kaznena prijava!!
[Vrh] Go down
mariofil68
Ide prema gore
Ide prema gore
mariofil68

PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! Empty29.01.11 17:09

plemenitašica je napisao/la:
...... teško da Pančić, Leasr ili netko drugi danas ima takvu mašineriju i financijsku i opičenu u buljonku.
Pih, htjela sam kliknuti citiraj, a kliknula sam na + pa ste dobili bod (pohvalu). Krivo, ali sad nema popravka.

Pih, pa ja Vama i poštovanoj Ružici dajem + do svemira. Bolje konkretna i konstruktivna rasprava, zar ne? Ubacite u treču brzinu, rekao bi mali od palube svom Ivi, a on bi odgovorio: " Jadro, jesam li ti rekao da mučiš i klimaš glavom gori doli, gori doli!! Vidiš kako Turopoljac klima, ka pašticada na lešo".
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes

PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! Empty29.01.11 19:34

Bolje konkretna i konstruktivna rasprava, zar ne?.
Da, bolje konkretna i konstruktivna rasprava, slažem se.Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! 29gd3js

No, svejedno Vas sada molim da mi pojasnite "konkretno i zdravoseljački" napisano

Vidiš kako Turopoljac klima, ka pašticada na lešo".
Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! 2po1gu9 , što je "pjesnik htio reći" Very Happy .
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica

PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! Empty29.01.11 20:29

Vidiš kako Turopoljac klima, ka pašticada na lešo".
Ovo pašticada na lešo ne razumijem.
A Turopoljac klima, to je sasvim jasno.
Turopoljci vam poštuju zakon, a ZNA SE gnjide se furaju "sve po zakonu" na način da su izigrali taj zakon mali milijon puta i nisu kažnjeni, čak niti "smaknuti" kak veli vaš gradonačelnik.
Turopoljci su počeli ne poštivati zakon na način "sve po zakonu" onog trena kad su se dali pod uzde ZNA SE gadova. A ostatak njih koji ne rabe taj vid čitanja i provođenja zakona zaista izgledaju da klimaju. Međutim, ne bih bila tak sigurna.
Nisam za Egipat/Tunis model (ipak je to Afrika). Nisam za devastaciju i metke pa bili to i gumeni ili suzavi.

Ali sam za to da ih se kazni kad si u prilici. Bili su, ali nisu se baš pretrgli kažnjavati, osim kaj su prijavljivali.
Prilika će opet doći, a onda, vjerujte, (bar ja vjerujem) će biti iznenađeni jedni i drugi.
Čak nije niti daleko. 20 godina je bilo i previše, sad slijedi razlaz.
[Vrh] Go down
mariofil68
Ide prema gore
Ide prema gore
mariofil68

PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! Empty29.01.11 21:19

Daklem - pašticada je meso u umaku sa njokima sastrane, zar ne. Turopoljac je osoba koja živi na području Turopolja duže od 24 mjeseca u kontinuitetu ili je rođen do 68 godine u objektu preko puta crkve u kojem je bilo rodilište, pa galerija, pa televizija, a sad su kancelarija HSP Velika Gorica i par štakora starosjedioca.

Daklem - pašticada na lešo je sirova junetina u umaku od puno sastojaka ( koalicijskih partnera) sa njokama ( kupljeni partneri na slobodnom tržištu političke tržnice za sitnu lovu). Miris takvog "obroka" gastronomski na balkanski zovu " prdnu u čabar" i zato se prakticira da se mahanjem potvrdnog karaktera gore dole pokuša isti maknuti iz dišnih organa glavn9og kuhara da ne bi isti dobio napade suze i smijeha ili tzv. balkanski sindrom " đe me nađe".
June je blaži oblik životinje u pubertetu koja se razvija u kravu muzaru koju u narodu još zovu "miladojka you nead".

E sad, formula bi išla ovaka
Ivan ( glavni kuhar) + Ivan klima gore dole ( Junetina ) + umak koji smrdi i njoki ( Mladen, Ante, Krešimir, Vesna, Zvonko...) = Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! 55113

Ako se neko prepoznao u navedenim imenima vrijeme je da ode. Na Ključić Brdo. Visinske pripreme.
jer uz svaki ključić ima i brdo.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante

PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! Empty30.01.11 2:47

Vrlo inspirativan post Very Happy

i mogu zaključiti, kod kuće ga neću pripremiti. Iako ga svi kusamo.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante

PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! Empty11.09.11 11:14

Iskopane tajne HDZ-a: 13 mil. kuna otišlo vrhu stranke i estradnjacima

Bivša blagajnica tvrdi da su crnim fondom financirane kampanje Jadranke Kosor.

Isplatnice iz crnog fonda blagajnica HDZ-a Branka Pavošević zakopala je u vrtu. Originalno su na njima bilježeni iznosi i osobe kojima je izdavala novac, a naknadno je na neke od njih dodala bilješku da su u pozadini troškovi kampanje J. Kosor. Pokažu li se nakon provjera i ispitivanja drugih svjedoka njezine tvrdnje točnima, to će biti prvi dokaz da je HDZ predsjedničku kampanju vodio s nelegalnim sredstvima. No, ujedno bi to trebao biti i presudni element za otvaranje kaznenog postupka protiv HDZ-a kao pravne osobe. Kako Večernji list neslužbeno doznaje od izvora bliskih istrazi, Pavošević je USKOK-u detaljno obrazložila svaku iskopanu isplatnicu na kojoj je navedeno ime osobe kojoj se novac isplaćuje, iznos te u većini slučajeva i datum isplate.

A na tim su isplatnicama imena poput Ratka Mačeka, Darka Milinovića, Biance Matković, Antuna Vrdoljaka, fotografa Damira Hoyke, estradnih zvijezda Jacquesa Houdeka, Miroslava Škore...

Da nikada nije primio novac na ruke, tvrdi i pjevač Miroslav Škoro koji je, prema iskazu blagajnice, dobio 60.000 kuna i dvaput po 4000 eura. – Uvijek se trudim raditi legalno. Sve moje poslove vodi moj menadžer i, hvala Bogu, više mi je puta knjige pregledavala revizija i nikada nije našla nepravilnosti – rekao je Škoro.

http://www.vecernji.hr/vijesti/iskopane-tajne-hdz-a-13-mil-kuna-otislo-vrhu-stranke-estradnjacima-clanak-325918

O HDZ-u ne treba trošiti riječi....

Ovdje Škoro priznaje da radi i nelagalno i da to zna...
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica

PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! Empty11.09.11 12:09

Ante je napisao/la:
Iskopane tajne HDZ-a: 13 mil. kuna otišlo vrhu stranke i estradnjacima

......... više mi je puta knjige pregledavala revizija i nikada nije našla nepravilnosti – rekao je Škoro.

Pa naravno da nije našla kad je u knjigama sve dokumenitrano. Ali ovjde je riječ o onome što nije dokumentirano, što je plaćeno u gotovini na ruke. Da li je Škoro ili bilo tko drugi napravio evidenciju po danima gdje je pjevao i koliko je love dobio, ondnosno potrošio na putne troškove.

Nije našla nepravilnosti glede blindiranog bmw kad ga nije bilo uknjiženog, niti auto niti da je plaćen.

HDzovci su pljačkali ovu zemlju, ovaj narod još od 1991.
20 godina oni i svi njihovi kompanjoni su gnjide, lažljivci, smrdljivci, kojima je mjesto iza rešetaka.
Ne mogu se načuditi da sam živjela i da još uvijek živim pored ljudi koji ne vide što je ta bagra činila i čini još i danas, nisu se zaustavili.
I iz našeg grada su otišli milijuni i milijuni u skrivenu blagajnu MI glista. I ovdje netko mora jednog dana položiti račune.
Zašto već nije? Ima imunitet???? Fuj.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante

PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! Empty11.09.11 13:20

Ne može to raditi samo jedan čovjek, pa čak ni u našem gradu.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica

PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! Empty11.09.11 20:46

Ante je napisao/la:
Ne može to raditi samo jedan čovjek, pa čak ni u našem gradu.

Ante gdje čitate o jednoj osobi?
Napisala sam HDZ - a to je nekoliko desetaka tisuća ljudi.

Ako se itko u toj zločinačkoj stranci osjeća poštenim trebao bi odmah, ali odmah istupiti iz te stranke i javno se ispričati svim svojim poznatima i nepoznatima što je bio član.
Ma već je trebao.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante

PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! Empty11.09.11 22:59

Odnosilo se na naš grad.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica

PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! Empty12.09.11 14:09

Ante je napisao/la:
Odnosilo se na naš grad.

Dobro, ni kod mene se ne spominje jedan gad, nego hrpa g***na.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica

PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! Empty12.09.11 14:25

"Steže se obruč oko HDZ-a, Kosor će morati na obavijesni razgovor u Uskok", ustvrdio je Zoran Šprajc pojašnjavajući da će Kosor morati dati iskaz prije podizanja optužnice kao ovlaštena osoba koja zastupa stranku.

No, bez obzira na to, netko se trebao zapitati odakle HDZ-u novac jer su kampanje bile izdašnije financirane nego što je bilo realne podloge u legalno pribavljenim sredstvima. No, svima je to odgovaralo pa su zatvarali oči"

Neupitno je da je ta kampanja bila financirana i s nekim drugim novcem, osim onim koji je potrošen sa stranačkog računa. Tu nema nikakvog iznenađenja niti išta novoga, osim što se sada točno dijagnosticira odakle su ti novci došli", ....

http://www.index.hr/vijesti/clanak/zasto-se-nitko-u-hdzu-nije-zapitao-odakle-svi-ti-novci/571253.aspx

Oh....suze mi kapaju. Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! 672564

"Podnijet ću tužbu protiv Branke Pavošević - rekao je Jarnjak na konferenciji u središnjici stranke koja je trajala nepunih pet minuta i na kojoj su novinarima bila dozvoljena svega dva pitanja."

http://www.jutarnji.hr/hdz-ovci-na-hitnom-sastanku-u-sredisnjici-zbog-crnih-fondova--macek--tuzit-cu-branku-pavosevic/973455/?fb_ref=iznad-clanka&fb_source=home_multiline

Kaj on ima zvati Bajića - valjda Bajić treba zvati njega.

Kako to da stranačke prostorije ZNA SE nisu zapečečene sa svim dokumentima koji su unutar zidova.

Što je sa stranačkim prostorijama u ostalim gradovima?

Pavošević: Novac za plaćanje na crno donosili su mi Jarnjak i Maček. Jarnjak mi je donio 2 milijuna kuna zamotanih u paketu

Direktor kampanje 2003. bio je Ratko Maček, koji je u isto vrijeme bio glasnogovornik stranke i bio je zadužen za financiranje. U stranci su za njega govorili da je on “Bog i batina” i da odlučuje o svim bitnim stvarima - ispričala je Pavošević, dodajući da joj je Maček u tom razdoblju više puta donosio novac, a da joj nije spominjao njegovo podrijetlo.

- Meni je osobno Ivo Sanader u samom početku rekao da novac koje dobijem od Ratka Mačeka i Branka Vukelića ne evidentiram kroz knjigovodstvo i blagajnu stranke, već da će on služiti za pokrivanje troškova na crno - rekla je bivša blagajnica, napominjući da je to za nju bio šok, ali da nije bila u poziciji bilo što kazati pa je poslušala predsjednika stranke.

http://www.jutarnji.hr/branka-pavosevic--novac-za-placanje-na-crno-donosili-su-mi-jarnjak-i-macek/973298/

Woooouuuuuwwwww.....
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica

PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! Empty12.09.11 17:39

Vi HDZ-ovci zašto ne kradete ono što vam daje inspiraciju i širi vaše umove.
Kradite čiste ulice, tvornice pune radnika, sređene bolnice i škole, staračke domove, dobru kazališnu predstavu, nasmijana ljudska lica, kradite bolji život.
Zašto ne kradete ono sto ste svojom nesposobnošću ostvarili i omogucili. Vi ste najpodlija gomila prevaranata, lupeža i konjokradica, kojima ništa nije sveto...Mrzim vas !!!

(posuđeno, ali potpisujem)

Želimo da nestane, želimo da ta ZNA SE organizacija za zločinačke pothvate
bude istjerana iz svake pore našeg društva.

Zašto se ne zatvore osumnjičeni zbog utjecaja na svjedoke?
[Vrh] Go down
manimal
Ide prema gore
Ide prema gore
manimal

Broj postova : 413

PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! Empty12.09.11 18:35

[size=18]...

Zašto se ne zatvore osumnjičeni zbog utjecaja na svjedoke?

...paaaaaa, nema toliko mjesta u pržunima Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! 614428 ...
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante

PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! Empty13.09.11 1:20

Ali će i dalje dobiti 25-30 % na izborima.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!   Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a! Empty

[Vrh] Go down

Podignuta kaznena prijava protiv cijelog HDZ-a!
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next