Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Sukobi u sportu

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Sukobi u sportu Empty
PostajNaslov: Sukobi u sportu   Sukobi u sportu Empty07.01.11 0:01

Joško Vlašić: Blanka je najbolja sportašica svijeta, a Ivice nema ni u tragovima

Gips: Spašavaju bankrotiranu Cibonu, za Blanku rade mitinge, ali ne znaju što je skijanje!


U SLAVLJENIČKOM ozračju nakon muškog slaloma na Sljemenu Ante Kostelić nije mogao mirno slaviti dvije sjajne Ivičine vožnje. Na pameti mu je još uvijek Joško Vlašić, polemika traje još od dodjele nagrada HOO-a, a iz tiska se preselila na televizijske ekrane, monitore... Ne biraju se riječi, ne štede "svetinje". A slika koja ostaje baš i nije najljepša. Vlašić je odgovorio Gipsu na "tamo neke mitinge" pokazujući mu europske izbore najboljih sportaša. Tamo gdje Blanka caruje, a "Ivice nema među živima". Gips nije izdržao, pukao je nakon Sljemena...

http://www.index.hr/sport/clanak/gips-porucio-vlasicu-da-mu-se-makne-s-ociju-rigaju-li-i-skakaci-od-napora/531927.aspx

Već par dana pratim ovaj sukob na relaciji Kostelić-Vlašić i nije mi jasno čemu. Zašto? Radi koga?
Naravno, pratili smo i događanja oko nogometa. Nije ni u drugim sportovima bolje.

Usitinu se pitam, zašto su ljudi takvi. Zar ne bi sportaši (i sportski djelatnici) trebali promovirati toleranciju? Zar se ne ni trebali veseliti svakom uspjehu sportaša?

Ja to ne razumijem.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Sukobi u sportu Empty
PostajNaslov: Re: Sukobi u sportu   Sukobi u sportu Empty07.01.11 0:08

Tipičan hrvatski jal.
Osim toga su prepucavanja, zbog materijalne prirode po meni i djelomično s pravom ako pogledamo koliko se ububa novaca u Dinamo, Cibonu a ovi ljudi koji sami rade bez pomoći postižu rezultate.

Po meni nema što Kostelić isto prigovarati, po njima i zbog njih je nastala "Snježna kraljica" u Zagrebu koja košta isto tako brdo novaca, u jednom se slažem s Vama, da je to nepotrebno, ali to je ipak naša hrvatska svakodnevnica koja se samo preslikava i na sport, zašto bi on bio bolji od Kulture, Gospodarstva, Politike i svih ostalih segmenata hrvatskog društva. Ludo ali naša stvarnost, nažalost. bounce
[Vrh] Go down
Neo
Moderator
Moderator
Neo


Broj postova : 287

Sukobi u sportu Empty
PostajNaslov: Re: Sukobi u sportu   Sukobi u sportu Empty07.01.11 12:57

Mislim da si stavio krivi naslov. Nije nikakav sukob izbijo u sportu nego u sportskoj politici. I nije Gips prvi počeo nego Joško ga je podbadao u nekoliko navrata, koliko sam ja pratio.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Sukobi u sportu Empty
PostajNaslov: Re: Sukobi u sportu   Sukobi u sportu Empty07.01.11 13:00

Sve je u domeni sporta.

da, u pravu si, Vlašić je počeo, međutim nije ovdje kronološki niti je važno tko je prvi počeo.

Kako sam već par puta čitao i zadnji put sam odličio otvoriti temu.

Radi se o pojavi koje u sportu ima sve više.
[Vrh] Go down
Neo
Moderator
Moderator
Neo


Broj postova : 287

Sukobi u sportu Empty
PostajNaslov: Re: Sukobi u sportu   Sukobi u sportu Empty07.01.11 13:03

Opet ti kažem nije to sport nego samo ima veze sa sportom. Basketball
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Sukobi u sportu Empty
PostajNaslov: Re: Sukobi u sportu   Sukobi u sportu Empty07.01.11 13:06

Obojica su treneri. Znači je sport Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sukobi u sportu Empty
PostajNaslov: Re: Sukobi u sportu   Sukobi u sportu Empty

[Vrh] Go down
 
Sukobi u sportu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Razne teme :: Sport i rekreacija-
Forum(o)Bir: