Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kolinje

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Kolinje Empty
PostajNaslov: Kolinje   Kolinje Empty05.12.10 23:55

Kak je porastao i udebljao se ovaj kapitalac. Ovaj kapitalac me tako asocira na još nešto.......
Mašala ima ga, biti će čvaraka.



Kolinje 15622815466483048381193
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

Kolinje Empty
PostajNaslov: Re: Kolinje   Kolinje Empty06.12.10 0:02

Pazi da ne navučeš gnjev prosvjedika Prijatelja životinja ili nedaj bože kakvu prijavu.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Kolinje Empty
PostajNaslov: Re: Kolinje   Kolinje Empty06.12.10 0:14

Mišel je napisao/la:
Pazi da ne navučeš gnjev prosvjedika Prijatelja životinja ili nedaj bože kakvu prijavu.

meni su baš zanimljivi Prijatelji životinja koji tako vole jesti čvarke i lijep komad na tanjuru, dok se istovremeno deklariraju kao prijatelji životinja, ja volim i obožavam životinje, međutim imamo a i znamo svi da na žalost neke životinje su nam životno važne za prehranu, zanimljivo je da se nitko ne buni kako se toliko pilića pokolje i završi u trgovinama i na našim tanjurima, kao uostalom svinja ili goveda.

"nedaj bože kakvu prijavu" ? Zakaj? Ja ne koljem svinje, niti radim kolinje. Pa ovakve slike su večeras objavljene u Dnevniku TV Nove s prizorima iz Like.
[Vrh] Go down
tomy
Učenik
Učenik



Broj postova : 58

Kolinje Empty
PostajNaslov: Re: Kolinje   Kolinje Empty05.03.11 12:20

JOSIPJOŽA je napisao/la:
Mišel je napisao/la:
Pazi da ne navučeš gnjev prosvjedika Prijatelja životinja ili nedaj bože kakvu prijavu.

meni su baš zanimljivi Prijatelji životinja koji tako vole jesti čvarke i lijep komad na tanjuru, dok se istovremeno deklariraju kao prijatelji životinja, ja volim i obožavam životinje, međutim imamo a i znamo svi da na žalost neke životinje su nam životno važne za prehranu, zanimljivo je da se nitko ne buni kako se toliko pilića pokolje i završi u trgovinama i na našim tanjurima, kao uostalom svinja ili goveda.

"nedaj bože kakvu prijavu" ? Zakaj? Ja ne koljem svinje, niti radim kolinje. Pa ovakve slike su večeras objavljene u Dnevniku TV Nove s prizorima iz Like.

Prijatelji životinja bore se protiv testiranja kozmetičkih proizvoda na životinjama, ispitivanje duhanskih proizvoda, alkohola, droge, ljekova, isprobavanja streljiva i ratne opreme,...

Ovo su neke od bitnih stvari za koje se zalažu prijatelji životinja. Kakvi čvarci i pilići...
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

Kolinje Empty
PostajNaslov: Re: Kolinje   Kolinje Empty05.03.11 13:26

Također i klanja životinja,tj kolinja,sjetimo se samo prosvjeda po tom pitanju.Brinu i o čvarcima i piličima,bore se protiv krznenih kaputa,a u isto vrijeme nose cipele od životinjske kože.
[Vrh] Go down
tomy
Učenik
Učenik



Broj postova : 58

Kolinje Empty
PostajNaslov: Re: Kolinje   Kolinje Empty07.03.11 20:55

Mišel je napisao/la:
u isto vrijeme nose cipele od životinjske kože.
Da, ovo je dobro! Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Kolinje Empty
PostajNaslov: Re: Kolinje   Kolinje Empty14.03.11 2:11

Ova tehnika kolinja mi je skroz nepoznata.

Ali samo za info, moj avatar je jos uvijek ziv i zdrav Very Happy
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Kolinje Empty
PostajNaslov: Re: Kolinje   Kolinje Empty14.03.11 12:13

Ante je napisao/la:
Ova tehnika kolinja mi je skroz nepoznata.

Very Happy


Da, zbunjuje te da nije na vješalima i u polutkama, očito.
Ali ovaj kapitalac je težio 450 kg i nepostoje toliko jaka vješala koja bi ga mogla držati a bogme iako bi postojala, ovog kapitalca treba dići na vješala. Laughing
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Kolinje Empty
PostajNaslov: Re: Kolinje   Kolinje Empty14.03.11 15:04

Ante je napisao/la:
Ova tehnika kolinja mi je skroz nepoznata.

Ali samo za info, moj avatar je jos uvijek ziv i zdrav Very Happy

Da, vjerujem da je nepoznata ova tehnika kolinja za ovaj naš kraj, ali.... razloge je napisao JOSIPJOŽA. Meni shvatljivo i razumljivo. Međutim imala sam prilike vidjeti u Dalmaciji - baš ovu tehniku tj. da se svinja ne podiže na vješala nego se baš ovako namještena tranšira. Oni inače dosta drugačije vade i obrađuju pojedine pozicije svinje.

Kolinje 60396 hahahaaaa, što se tiče avatara ...... hahahahaaaaa još je tu, maaaa Kolinje 920306 ...
takav bi mogao bez čizmica završiti na ražanj ..... dođi dušo - idu blagdani ....hahahahaaa Kolinje 694809
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Kolinje Empty
PostajNaslov: Re: Kolinje   Kolinje Empty15.03.11 5:50

Hmmmm, ima ljudi koji bi to mogli i pošteno na vješalima odraditi Very Happy kao u dobra stara vremena Very Happy
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Kolinje Empty
PostajNaslov: Re: Kolinje   Kolinje Empty15.03.11 11:38

Ante je napisao/la:
Hmmmm, ima ljudi koji bi to mogli i pošteno na vješalima odraditi Very Happy kao u dobra stara vremena Very Happy

Da ukoliko bi slučajno imali jača vješala, ovdje ih nije bilo, podsjećam da je kapitalac težio pola tone, hello. Laughing
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kolinje Empty
PostajNaslov: Re: Kolinje   Kolinje Empty

[Vrh] Go down
 
Kolinje
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Tehnika :: Uradi sam!-
Forum(o)Bir: