Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 DC Velika Gorica

Go down 
+8
mariofil68
nino_VG
Rožica-ljutibijes
Mišel
Neo
plemenitašica
JOSIPJOŽA
Ante
12 posters
Go to page : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20
Autor/icaPoruka
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

DC Velika Gorica - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 20 Empty09.03.12 20:13

Zašto me to ne čudi?
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

DC Velika Gorica - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 20 Empty11.03.12 18:05

Jel mi znate objasniti tu Kunićevu "vječnost"?
Sve zasere i popiša, čega se god primi, a stalno se "bavi" djecom i ustanovama za djecu.

Nego, kaj znači da će izaći iz koalicije? Pa oni su tak i tak nebitni. Nek izađu. Misle li da će ih VFK i GBR prihvatiti? Hihihihihihi.........
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

DC Velika Gorica - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 20 Empty15.03.12 14:43

No,no vidi ti malog vraga, uzeo si maha!

Kaj na to sve veli Draž, koje je ovo u nizu zapošljavnja? Grdaska uprava, gradska poduzeća, sad i gradske institucije? Vrtići? I unatoč tome što dosadašnja ravnateljica ima odlične rezultate, kaj Vas ovo ne podsjeća na POU i Senku Bulić? Kak mi je dobar, ovaj moj avatar!Laughing



http://www.hns-vg.com.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=433:lanovi-upravnoga-vijea-cicibana-teko-terete-gradskoga-proelnika&catid=1:latest-news
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

DC Velika Gorica - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 20 Empty15.03.12 19:40

Ovo je strašno, i kapa dolje članovima Upravnog vijeća.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

DC Velika Gorica - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 20 Empty15.03.12 21:01

Ante je napisao/la:
Ovo je strašno, i kapa dolje članovima Upravnog vijeća.



Slažem se i zaboravio sam to naglasiti(za upravno vijeće)

No pitanje je bi li i ono tako reagiralo, da nije takva situacija unutar HDZ-a i da sve to se nije događalo u predizborno vrijeme unutar HDZ, odnosno sukoba Šuker&Barišić? Hm, što misliš Ante?
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

DC Velika Gorica - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 20 Empty15.03.12 21:36

Ne čini mi se da ima veze sa HDZ-om. Ovo je udar na Kunića, čak ni na DC, nego njega osobno.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

DC Velika Gorica - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 20 Empty15.03.12 21:44

Ante je napisao/la:
Ne čini mi se da ima veze sa HDZ-om. Ovo je udar na Kunića, čak ni na DC, nego njega osobno.

Pa moguće je i to, naravno, ono u varijanti "unutarnji neprijatelji" ne miruju i vrebaju svaki tren na njegovu poziciju.Laughing
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

DC Velika Gorica - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 20 Empty24.03.12 22:09

http://www.hns-vg.com.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=435%3Anaim-vjernim-itateljima-iz-dc-a-i-stjepanu-kosu&catid=1%3Alatest-news



Vjernim čitateljima........Laughing da umreš od smijeha Laughing

No da probamo analizirati učinak prelaska DC k HDZ-u, zaključio bi kako su DC-ovci bili jako učinkoviti i još uvijek su, pokušat ću to i dokazati ukoliko netko sumnja u njihovu učinkovitost:

Kunić - gradska uprava

Zlata Filipović - gradska uprava

VŠO - predsjednica GV

Tanja Drašković - VG Vodoopskrba

Zoran Žic - gradska uprava

Zelenika - gradski stan

Kunićev sin - VG Čistoća

Tominčićev sin - POU nakon Kunićevog neuspjeha u vrtiću

sad čekam još i unuke Laughing

Ak sam nekog zaboravio sobodno dopunite, pitanje za sve jel ima koji član DC koji nije zaposlen prelaskom k HDZ-u? Kako vidim sad se zapošljavaju djeca u nedostatku članova, za očekivati je zaista kako bi na red mogli doći i unuci. Basketball
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

DC Velika Gorica - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 20 Empty25.03.12 2:03

sin Zlate Filipović - gradska uprava
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

DC Velika Gorica - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 20 Empty28.04.12 1:21

Nego, kada Žic preuzima velikogorički DC ili ipak osniva novu stranku?
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

DC Velika Gorica - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 20 Empty28.04.12 1:28

Ante je napisao/la:
Nego, kada Žic preuzima velikogorički DC ili ipak osniva novu stranku?

Nagađa se kako ide u onu novu strančicu, kaj je pokrenuo onaj Urbarac, kak se zove, ne sjećam se sada ni njega ni kak se stranka zove, navodno mu prepušta mjesto predsjednika stranke!Laughing

Žic, momak za sve politike!Laughing
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

DC Velika Gorica - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 20 Empty28.04.12 1:31

Urbarci da nešto pokrenu, moš si misliti.

Ne bih se iznenadio da iza te stranke stoji Barišić.

Siguran sam da više neće biti kandidat HDZ-a za gradonačelnika.

A Žic da se strpio i ostao u SDP-u, siguran sam da bi imao ministarsku fotelju Very Happy
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

DC Velika Gorica - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 20 Empty28.04.12 1:47

Ante je napisao/la:

A Žic da se strpio i ostao u SDP-u, siguran sam da bi imao ministarsku fotelju Very Happy



Kak se fotelje dijele, čak bi se mogao i složiti s tobom. Laughing
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

DC Velika Gorica - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 20 Empty28.04.12 1:49

Za Žica ja ne brinem. Malo u DC, pa se onda druži i sa starim prijateljima iz SDP-a. Razmijena informacija Very Happy
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

DC Velika Gorica - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 20 Empty28.04.12 23:46

Ante je napisao/la:


Ne bih se iznenadio da iza te stranke stoji Barišić.

Siguran sam da više neće biti kandidat HDZ-a za gradonačelnika.

Ma kakav Barišić, to je stranka u kojoj je Pančić i ostali prebjezi iz SDPa, kaj ste zaboravili?

A kak bi hadezej kandidirao Barišića kad imaju Šukera.

Žic - ministar????????? Vi ste poludjeli obojica. ciao
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

DC Velika Gorica - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 20 Empty28.04.12 23:51

U ovoj državi i gradu je sve moguće, pa da se i prebjezi predstavljaju poštenima.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

DC Velika Gorica - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 20 Empty29.04.12 0:01

Ante je napisao/la:
U ovoj državi i gradu je sve moguće.....



Istina, što si gori to si bolji, to može samo Hrvatska!
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

DC Velika Gorica - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 20 Empty29.04.12 14:56

Navodno ona DC-ovka koja radi na pultu u POU ide na novo radno mjesto koje se sada kreira u POU (iako ne znam koje sa geodetskim fakultetom) a na njenom mjesto na pultu je raspisan natječaj. Nravno, već se zna tko će ga dobiti.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

DC Velika Gorica - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 20 Empty30.04.12 11:59

Ante je napisao/la:
Navodno ona DC-ovka koja radi na pultu u POU ide na novo radno mjesto koje se sada kreira u POU (iako ne znam koje sa geodetskim fakultetom) a na njenom mjesto na pultu je raspisan natječaj. Nravno, već se zna tko će ga dobiti.



Ona će ostalim zaposlenicima uzimati mjere.Laughing Zato je geodezija od velike važnosti u POU.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

DC Velika Gorica - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 20 Empty30.04.12 15:53

JOSIPJOŽA je napisao/la:


Ona će ostalim zaposlenicima uzimati mjere.Laughing Zato je geodezija od velike važnosti u POU.



I glumcima za sve one silne premijere koje najavljuju Very Happy
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

DC Velika Gorica - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 20 Empty07.05.12 18:00

Ante je napisao/la:

I glumcima za sve one silne premijere koje najavljuju Very Happy

premijere??????

Fakat me predugo nije bilo u gradu.... pojma nemam kaj se događa.

Sad na premijere idem u Ljubljanu i Maribor.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

DC Velika Gorica - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 20 Empty14.05.12 14:06

Kunić novi/stari predsjednik. Neda se Kunić, konzistentan i vječan!Laughing





http://www.vgdanas.hr/Politika/Clanak/4632/izborna-skupstina-gorickog-dc-a.aspx

Demokratski centar Velike Gorice održao je u petak izbornu skupštinu. Za predsjednika Demokratskog centra ponovno je izabran Zvonko Kunić, koji je u svom govoru istakao da je DC Velike Gorice u 12 godina djelovanja pokazao konzistentnost u provođenju politike i da je kao takav prepoznat kao bitan politički čimbenik u Velikoj Gorici.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

DC Velika Gorica - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 20 Empty14.05.12 14:53

Hahahaha, e da je rekao bilo što, ali konzistentnost.

Iako mislim da oni iskreno vjeruju u to, ali to je i točno. Konzistentno se prodaju Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





DC Velika Gorica - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: DC Velika Gorica   DC Velika Gorica - Page 20 Empty

[Vrh] Go down
 
DC Velika Gorica
[Vrh] 
Stranica 20 / 20.Go to page : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20
 Similar topics
-
» SDP Velika Gorica
» HNS Velika Gorica
» HSS Velika Gorica
» HDZ Velika Gorica
» HSP Velika Gorica

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Domaće teme :: Lokalna politika-
Forum(o)Bir: