Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Nova anketa

Go down 
3 posters

Odlazite ili ostajete na ovom forumu?
Odlazim!
Nova anketa Vote_lcap13%Nova anketa Vote_rcap
 13% [ 2 ]
Ostajem!
Nova anketa Vote_lcap87%Nova anketa Vote_rcap
 87% [ 14 ]
Ukupno glasova : 16
 

Autor/icaPoruka
Goran
Admin
Admin
Goran


Broj postova : 130

Nova anketa Empty
PostajNaslov: Nova anketa   Nova anketa Empty21.11.10 23:53

Situacija na starom forumu je izgleda riješena... Odlazite ili ostajete?
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Nova anketa Empty
PostajNaslov: Re: Nova anketa   Nova anketa Empty22.11.10 0:18

Goran je napisao/la:
Situacija na starom forumu je izgleda riješena... Odlazite ili ostajete?
Kak mislite rješena? Ako i je, rješena je tamo i za one tamo.
Osim toga, neki su logirani i tamo i tu, što znači da mogu pisati na oba mjesta, i naravno neka pišu svugdje gdje osjećaju potrebu da imaju kaj dodati.

Teme s onog i ovog foruma se u 80 % (ako ne i više) sadržajno ne dodiruju. Tamo pišu ljudi koje baš briga za situaciju u gradu, ili ako ih baš i nije tak jako ne-briga, ipak se niti glasom ne trude pokušati alarmirati da se nešto pomakne s mrtve točke.

Ne vidim baš nekog žara, a nikada im neću zaboraviti pasivno promatranje poplave kao još pasivnije (čak odobravanje) gubitka Scene Gorica.
Isto kao što im neću zaboraviti ponašanje prema meni sve ovo vrijeme. Nisam osoba od osvete, ali zaboraviti neću.

Pisat ću SAMO na ovom forumu dok ga bude bilo, taman ostala sama. Tamo se NE VRAĆAM, (kažu - nikad ne reci nikad iako mi to NIKAD baš odgovara)

Stoga, za mene je ovo suvišno pitanje. Ovja forum je dobar, svako malo je nekakva novotarija, ljudi koji pišu su kulturni i raspoloženi za ozbiljne probleme, kritike kao i za šalu.
Pohvaljujem napredak, lijepo mi je tu i nadam se da ćemo se i dalje družiti, kao što pozivam i sve druge da se logiraju i sa nama provode dane u razgovoru i diskusijama bez opterećenja da će biti izvrijeđani, potjerani ili omalovažavani.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

Nova anketa Empty
PostajNaslov: Re: Nova anketa   Nova anketa Empty22.11.10 0:22

Ja tamo nikada nisam ni bio, prema tome nemam što tamo tražiti.....osim ako ne ponude neku veću ulogu, ovdje sam samo moderator, pih.....prošlo moje administriranje, hahahahaha
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nova anketa Empty
PostajNaslov: Re: Nova anketa   Nova anketa Empty

[Vrh] Go down
 
Nova anketa
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Anketa
» Slika govori više od 1000 riječi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Razne teme :: Svašta nešto-
Forum(o)Bir: