Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Udruga Rješenje za tebe

Go down 
+2
JOSIPJOŽA
plemenitašica
6 posters
Autor/icaPoruka
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Udruga Rješenje za tebe Empty
PostajNaslov: Udruga Rješenje za tebe   Udruga Rješenje za tebe Empty13.11.10 19:33

Exluzivno za ovaj forum



Udruga Rješenje za tebe Rockfestival
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Udruga Rješenje za tebe Empty
PostajNaslov: Re: Udruga Rješenje za tebe   Udruga Rješenje za tebe Empty13.11.10 20:13

Lijepo i hvala na ekskluzivi i informaciji, prvi put čujem za tu udrugu, ima li neki web od udruge, ako ima prosim link, ne nalazim ništa pod nazivom te udruge na pretraživaču. Basketball bounce
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Udruga Rješenje za tebe Empty
PostajNaslov: Re: Udruga Rješenje za tebe   Udruga Rješenje za tebe Empty13.11.10 20:28

JOSIPJOŽA je napisao/la:
........ prvi put čujem za tu udrugu,

http://plemenitashica.iz.vg/openito/2010/11/13/rock-festival-u-vg

Znate da de su Visofci, da sam totek i ja. Udruga Rješenje za tebe 138410 Udruga Rješenje za tebe 609965
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Udruga Rješenje za tebe Empty
PostajNaslov: Re: Udruga Rješenje za tebe   Udruga Rješenje za tebe Empty13.11.10 20:44

Dobri su i najava je vrlo dobra, cilj još bolji, moram se potruditi za taj termin. Basketball bounce
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Udruga Rješenje za tebe Empty
PostajNaslov: Re: Udruga Rješenje za tebe   Udruga Rješenje za tebe Empty13.11.10 21:19

plemenitašica je napisao/la:
JOSIPJOŽA je napisao/la:
........ prvi put čujem za tu udrugu,

http://plemenitashica.iz.vg/openito/2010/11/13/rock-festival-u-vg
Znate da de su Visofci, da sam totek i ja. Udruga Rješenje za tebe 138410 Udruga Rješenje za tebe 609965
JOSIPJOŽA je napisao/la:
Dobri su i najava je vrlo dobra, cilj još bolji, moram se potruditi za taj termin. Basketball bounce
Ne samo dobri, nego i predobri, svi skupa Udruga Rješenje za tebe 138410 Udruga Rješenje za tebe 138410 Udruga Rješenje za tebe 375790 Udruga Rješenje za tebe 138410 Udruga Rješenje za tebe 138410 idemo na ples Udruga Rješenje za tebe 138410 Udruga Rješenje za tebe 138410 Udruga Rješenje za tebe 664235
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

Udruga Rješenje za tebe Empty
PostajNaslov: Re: Udruga Rješenje za tebe   Udruga Rješenje za tebe Empty13.11.10 23:13

Idemo na ples.........ali pita mene moj muž,kaj mi već spadamo u tu kategoriju,jer naši starci to nisu slušali.
Dobro pitanje,malo sam se zamislila.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Udruga Rješenje za tebe Empty
PostajNaslov: Re: Udruga Rješenje za tebe   Udruga Rješenje za tebe Empty14.11.10 0:50

Mišel je napisao/la:
Idemo na ples.........ali pita mene moj muž,kaj mi već spadamo u tu kategoriju,jer naši starci to nisu slušali.
Dobro pitanje,malo sam se zamislila.
Mislim da ste krivo razumjeli.
Koncert je humanitarnog karaktera i prihod ide direktno na adrese baka i dedeka koji preživljavaju od socijlane pomoći. Znači ciljana skupina poznata socijalnoj službi.
Zato piše za se svira za bake i djedove, a ne da su bake i djedovi pozvani. Naravno da jesu, bit će ih (valjda), ali trebali bi mi svi doći i pomoći našim bakama i dedekima.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Udruga Rješenje za tebe Empty
PostajNaslov: Re: Udruga Rješenje za tebe   Udruga Rješenje za tebe Empty17.11.10 1:41

ZAMISLI DA POSTOJE DJEDOVI I BAKE KOJI ŽIVE OD 8,00 kn DNEVNO !

ZAMISLI DA IH U NAŠEM KRAJU IMA 45 STARIJIH OD 65 GODINA.

ZAMISLI DA PLATIŠ ULAZ I SLUŠAŠ PRAVI ROCK, GLEDAŠ
LEGENDE I PROVEDEŠ PREKRASNU SUBOTU.

I ZAMISLI DA ĆE BAKE I DJEDOVI DOBITI OD TEBE BOŽIćNICU.

JER SAMO PRAVI ROCKERI ZNAJU ŠTO ZNAČI REČENICA

„Do they know it's Christmastime at all?“
[Vrh] Go down
Neo
Moderator
Moderator
Neo


Broj postova : 287

Udruga Rješenje za tebe Empty
PostajNaslov: Re: Udruga Rješenje za tebe   Udruga Rješenje za tebe Empty17.11.10 14:23

Izgleda mi da bude bio dobar koncert, samo me zanima da li ga je Sleđ odobrio?

P.S. nisam mogao izdržati da ne pitam Udruga Rješenje za tebe 67749
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Udruga Rješenje za tebe Empty
PostajNaslov: Re: Udruga Rješenje za tebe   Udruga Rješenje za tebe Empty17.11.10 14:52

Neo je napisao/la:
Izgleda mi da bude bio dobar koncert,

Da, i meni se čini. Prvo zato jer su (meni jako dragi) Visofci, a tu je i Pervan.
Veselim se koncertu, pogođen je tajmnig, tak da bi moglo biti super.
Osim toga znam da je pripreman mjesecima, da Udruga koja "pokriva" koncert ima jaka poznanstva i članove, stoga se nadam da će i humana nota dobiti na veličini (novcu).

PS na ostatak posta odgovaram u offfff-u. Arrow
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

Udruga Rješenje za tebe Empty
PostajNaslov: Re: Udruga Rješenje za tebe   Udruga Rješenje za tebe Empty17.11.10 21:31

plemenitašica je napisao/la:
ZAMISLI DA POSTOJE DJEDOVI I BAKE KOJI ŽIVE OD 8,00 kn DNEVNO !

ZAMISLI DA IH U NAŠEM KRAJU IMA 45 STARIJIH OD 65 GODINA.

ZAMISLI DA PLATIŠ ULAZ I SLUŠAŠ PRAVI ROCK, GLEDAŠ
LEGENDE I PROVEDEŠ PREKRASNU SUBOTU.

I ZAMISLI DA ĆE BAKE I DJEDOVI DOBITI OD TEBE BOŽIćNICU.

JER SAMO PRAVI ROCKERI ZNAJU ŠTO ZNAČI REČENICA

„Do they know it's Christmastime at all?“

Ne trebam niš takvoga zamišljati, kako dobro poznato...uh, nažalost.
[Vrh] Go down
solution4you
Novi član
Novi član
solution4you


Broj postova : 4

Udruga Rješenje za tebe Empty
PostajNaslov: Re: Udruga Rješenje za tebe   Udruga Rješenje za tebe Empty19.11.10 2:52

plemenitašica je napisao/la:
ZAMISLI DA POSTOJE DJEDOVI I BAKE KOJI ŽIVE OD 8,00 kn DNEVNO !

ZAMISLI DA IH U NAŠEM KRAJU IMA 45 STARIJIH OD 65 GODINA.

ZAMISLI DA PLATIŠ ULAZ I SLUŠAŠ PRAVI ROCK, GLEDAŠ
LEGENDE I PROVEDEŠ PREKRASNU SUBOTU.

I ZAMISLI DA ĆE BAKE I DJEDOVI DOBITI OD TEBE BOŽIćNICU.

JER SAMO PRAVI ROCKERI ZNAJU ŠTO ZNAČI REČENICA

„Do they know it's Christmastime at all?“


Zahvaljujemo se na objavi našeg projekta sa nadaom da ce isti uspjeti. Prodaja ulaznica počinje u ponedjeljak na dvije lokacije - Integral pothodnik Zagreb i Info office TZVG u Velikoj Gorici. Plakatiranje je krenulo u okolici i trebalo bi se približavati Velikoj Gorici.
Ovaj projekt radimo za ciljanu skupinu djedova i baka sa područja Turopolja i Vukomer.Gorica, kao i Grada Velika Gorica koji se nalaze na popisu centra za socijalnu skrb Grada Velika Gorica. Za njih 45 ( zahvlajujemo Ravnateljici centra na podršci) sviramo Rock festival i nadamo se da ce svaki od njih dobiti božicnicu na dan koncerta, ne u robi ili prehrambenim artiklima več telegramom na adresu poslali bi novac. Zaista bi voljeli da i njima blagdani koji dolaze budu barem malo, malo ljepši. Oni nece znati tko ih daruje, mi ne želimo da oni znaju jer ih darujete svi Vi koji kupite ulaznicu ili pošaljete poruku ili date podršku na forumu ili u svom kvartu.
Ako netko zna raditi kolače može ih slobodno donijeti na dan koncert u dvoranu kako bi našem najdražem sudioniku, gosp. Pervanu, omogučili primjerene visinske pripreme za vicoteku. Very Happy
[Vrh] Go down
Neo
Moderator
Moderator
Neo


Broj postova : 287

Udruga Rješenje za tebe Empty
PostajNaslov: Re: Udruga Rješenje za tebe   Udruga Rješenje za tebe Empty19.11.10 17:09

solution4you je napisao/la:
Ako netko zna raditi kolače može ih slobodno donijeti na dan koncert u dvoranu kako bi našem najdražem sudioniku, gosp. Pervanu, omogučili primjerene visinske pripreme za vicoteku. Very Happy

Pervan je dovoljno "lud" bez dodatnog šećera. Udruga Rješenje za tebe 920306
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Udruga Rješenje za tebe Empty
PostajNaslov: Re: Udruga Rješenje za tebe   Udruga Rješenje za tebe Empty19.11.10 22:15

solution4you je napisao/la:
.........
Ako netko zna raditi kolače
Nisam ta.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

Udruga Rješenje za tebe Empty
PostajNaslov: Re: Udruga Rješenje za tebe   Udruga Rješenje za tebe Empty03.12.10 16:14

plemenitašica je napisao/la:
Exluzivno za ovaj forum



Udruga Rješenje za tebe Rockfestival


04.12.2010. je sutra, Subota?
[Vrh] Go down
solution4you
Novi član
Novi član
solution4you


Broj postova : 4

Udruga Rješenje za tebe Empty
PostajNaslov: Re: Udruga Rješenje za tebe   Udruga Rješenje za tebe Empty06.12.10 0:13

JOSIPJOŽA je napisao/la:
plemenitašica je napisao/la:
Exluzivno za ovaj forum



Udruga Rješenje za tebe Rockfestival


04.12.2010. je sutra, Subota?



Poštovani,
Zahvaljujemo se svim onim rockerima i posjetiocima koji su svojim prisustvom omogučili da se projekt "sviramo za naše djedove i bake" na neki način i ostvari.
Bez obzira što je bilo jako malo posjetioca moramo se zahvaliti donatorima koji su nam pomogli da našu viziju ostvarimo.
U Subotu u 01h00 Udruga je izvršila uplatu na 48 različitih adresa prema 48 djedova i baka sa područja Turopolja i time ispunila svoju viziju. Nismo čekali da prikupimo sredstva od ulaza jer nismo htjeli da ispadne da ovaj projekt radimo iz nekih nepoznatih razloga. Potvrdu izvršene uplate dostavili smo:
1. Centru za socijalnu skrb grada Velike Gorice
2. MUP, PP Velika Gorica
Ovim putem se zahvaljujemo slijedečim organizacija:
1. MUP, PP Velika Gorica - profesionalan pristup i puno korisnih savjeta
2. Gosp. Kos, dogradonačelnik i ravnatelj - maksimalna podrška
3. V Grupa Zaštita d.o.o. Zagreb - profesionalni pristup i rad na terenu
4. TUR Bikers MC Velika Gorica - naši članovi i prekrasni ljudi, pravi bikeri
5. Danijel Cundeković i njegov Caffe u V.Mlaki
6. Sunce osiguranje, Gosp.Božidar Ileš - osigurali sudionike, posjetitelje
7. TZ Grada Velika Gorica - podrška u prodaji ulaznica
8. POU VG, Velike Gorica - podrška u prodaji ulaznica
9. Svi članovi udruge koji su volontirali kako bi organizacija bila na najvišem nivou
10. RVG - podrška u obavjesima
11. Radio Banovina - podrška u obavijestima
12. Muzika.hr - podrška u obavijestima

Svima Vama koji ste na bilo koji način pomogli da ostvarimo svoju viziju, svim bendovima koji su se patili sa lošom tehnikom i razglasom, svim ljudima dobre volje koji su po forumima i internetu pozivali, svim portalima koji su besplatno pustili informaciju jedno veliko, veliko HVALA.

Na kraju, ostaje nam još dug i mukotrpan rad da pokušamo našim generacijama pokazati da rock u našem gradu još nije umro i da će kad tad pobijediti u "ratu" sa nacionalno osvještenim Turbo folk brigadama.

Sretne blagdane i vidimo se uskoro na nekom novom projektu.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Udruga Rješenje za tebe Empty
PostajNaslov: Re: Udruga Rješenje za tebe   Udruga Rješenje za tebe Empty06.12.10 0:28

Bila sam. Kaj reći.

organizacija - perfektna (ulaz, redari, osiguravatelji, šank, čistoća, tepisi po dvorani)
bina - nikad do sad u VG nije bilo takvog stage (izuzima Tinu Turner)
razglas - za nevjerovati da se ljudima koji rade taj posao i za koji očekuju plaćanje (pitala sam, oni ne rade humanitarno), imaju hrpu opreme, dogodi da im nekoliko puta rikne ili ne radi razglas, mikrofon, pojačalo - Strašno.
posjetitelji - za nevjerovati da se iz VG nije našlo ljudi koji bi došli na koncert i to humanitarni, na 4 vrlo zvučna rock imena.

Bandovi:
1. VIS peri deri - moji najdraži, nisu mogli odsvirati kaj su mislili zbog razglasa
2. Vatrene ulice - svirali su, ali nisam razumjela, problem razglas
3. Psihomodo - došli, odradili i otišli (točno vidiš da su došli zaraditi gažu)
4. Opća opasnost - fenomenalno, svirali su kao da je ispred njih 5000 ljudi, s dušom, srcem i čak je pjevač povrijeđen, imao je zamotane prste na desnoj ruci.

Svi koji nsite bili ipak vam može biti žao.
[Vrh] Go down
plemenitašica
Expert
Expert
plemenitašica


Broj postova : 2046

Udruga Rješenje za tebe Empty
PostajNaslov: Re: Udruga Rješenje za tebe   Udruga Rješenje za tebe Empty08.12.10 1:35

Udruga Rješenje za tebe Zahvalnicacssgvg


Eto, iako koncert "nije uspio" zahvaljujući prije svega posjetiteljima, 48 osoba oji su bili na popisu Centra je dobilo božićnicu.

Perfektno - Udruga S4Y.

[Vrh] Go down
Sponsored content





Udruga Rješenje za tebe Empty
PostajNaslov: Re: Udruga Rješenje za tebe   Udruga Rješenje za tebe Empty

[Vrh] Go down
 
Udruga Rješenje za tebe
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Razne teme :: Svi smo mi...-
Forum(o)Bir: