Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Za logiranje na forum kliknite na "Log in".
Za registraciju na forum kliknite na "Registration".
Ako ne želite da Vam ovaj prozor iskače kliknite na "Do not display this again".
Forum Velika Gorica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 HSS Velika Gorica

Go down 
+3
plemenitašica
Rožica-ljutibijes
Ante
7 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

HSS Velika Gorica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HSS Velika Gorica   HSS Velika Gorica - Page 3 Empty20.06.11 16:04

Čelnici Stranke umirovljenika prijavili su Državnom odvjetništvu Stjepana Kožića (HSS) župana zagrebačke županije i njegove suradnike zbog krivotvorenja službenih isprava. Slučaj je navodno proslijeđen USKOK-u koji je krajem travnja napravio izvide.

Kako su rekli na konferenciji za novinare Lazar Grujić i Milivoj Špika iz SU-a oni su Kožića i njegove suradnike prijavili da su krivotvorili službene isprave ne bi li za ravnatelja Uprave županijskih cesta (ŽUC) imenovali velikogoričkog HSS-ovca Ivana Mikulčića.

http://www.zagrebancija.com/hr-zupanija/su--kozic-je-krivotvorio-sluzbene-isprave_311855
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

HSS Velika Gorica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HSS Velika Gorica   HSS Velika Gorica - Page 3 Empty21.06.11 9:34

sječate se da sam vam o tome pisala kad se birao novi predsjednik Goričkog Hss-a.Bilo je puno kajkulacuja i vaganja,pa su prvo podijelili fotelje,di ima više love,tj Ceste je Mikulčić želio od kad se aktivirao u Hss.u i osnoval Pleški ogranak.Nudili su mu i mjesto predsjednika stranke u Gorici,ali ceste imaju puno više para.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

HSS Velika Gorica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HSS Velika Gorica   HSS Velika Gorica - Page 3 Empty29.06.11 15:22

Kožić sam sebi dodijelio nagradu za životno djelo

Stjepan Kožić (HSS), aktualni župan Zagrebačke županije, praktički je sam sebi dodijelio nagradu za životno djelo. Naime, na jučerašnjoj sjednici Županijske skupštine usvojeni su prijedlozi za dodjelu javnih priznanja koja se dijele povodom dana Županije.

Pored Kožića nagrade su dodijeljene i drugim istaknutim županijskim članovima HSS-a i HDZ-a. Tako su Povelju Zagrebačke županije dodijelili: HSS-ovki Anđeli Cirkveni aktualnoj načelnici Općine Pušća, HDZ-ovcu Krešimiru Guliću načelniku Općine Bistra te njenom stranačkom kolegi Krunoslavu Markovinoviću saborskom zastupniku i bivšem predsjedniku Gradskog vijeća Grada Sveta Nedjelja.

http://www.zagrebancija.com/hr-zupanija/kozic-sam-sebi-dodijelio-nagradu-za-zivotno-djelo_311985


Krenulo sa Šukerom, ako može Gorica može i županija.
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

HSS Velika Gorica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HSS Velika Gorica   HSS Velika Gorica - Page 3 Empty29.06.11 15:59

Ante je napisao/la:
Kožić sam sebi dodijelio nagradu za životno djelo

http://www.zagrebancija.com/hr-zupanija/kozic-sam-sebi-dodijelio-nagradu-za-zivotno-djelo_311985


Krenulo sa Šukerom, ako može Gorica može i županija.

Samo je pitanje jel će i županija zakrviti kao i Velika Gorica, moguće, tanka je nit. Laughing
[Vrh] Go down
JOSIPJOŽA
Boss
Boss
JOSIPJOŽA


Broj postova : 1957

HSS Velika Gorica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HSS Velika Gorica   HSS Velika Gorica - Page 3 Empty05.07.11 23:37

Ovo nije lokalno, nego globalno, svakako zanimljivi komentari na blogu Marijane Petir. Basketball


http://bigblog.tportal.hr/hss?BlogCalendarDate=10.12.2007
[Vrh] Go down
Mišel
Ide prema gore
Ide prema gore



Broj postova : 441

HSS Velika Gorica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HSS Velika Gorica   HSS Velika Gorica - Page 3 Empty06.07.11 9:31

Vrlo zanimljivi odgovori,no ništa što već nismo znali svi mi osim nekolicine iz hss-a koji su o tome odlučivali.Samo su se oni pravili grbavi.
[Vrh] Go down
Ante
Admin
Admin
Ante


Broj postova : 2140

HSS Velika Gorica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HSS Velika Gorica   HSS Velika Gorica - Page 3 Empty16.12.11 21:34

S obzirom na rezultate izbora što će biti sa rukovodstvom?
[Vrh] Go down
Rožica-ljutibijes
Boss
Boss
Rožica-ljutibijes


Broj postova : 1353

HSS Velika Gorica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HSS Velika Gorica   HSS Velika Gorica - Page 3 Empty17.12.11 15:36

Ante je napisao/la:
S obzirom na rezultate izbora što će biti sa rukovodstvom?

.... puše .... slutim Laughing
[Vrh] Go down
Sponsored content





HSS Velika Gorica - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: HSS Velika Gorica   HSS Velika Gorica - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
HSS Velika Gorica
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» HNS Velika Gorica
» DC Velika Gorica
» HDZ Velika Gorica
» HSP Velika Gorica
» SDP Velika Gorica

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum Velika Gorica :: Domaće teme :: Lokalna politika-
Forum(o)Bir: